Новости

Організаторами скандального форуму зі Злочевським виявилися росіяни

6035 переглядів

Економічний форум в Монако, на який 2 червня їздила українська урядова делегація, був організований російською компанією "Трініті Інвест".

Про це йдеться в розслідуванні програми "Схеми" .

Як з'ясувалося, компанія Adam Smith Conferences, яка офіційно влаштувала форум з енергетичної безпеки, вже давно входить до російської групи "Трініті Інвест" . На сайті групи повідомляється, що вона є найбільшим організатором ділових форумів в Росії і СНД.

Також стала відомо роль в заході компанії Burisma Group міністра часів Януковича Миколи Злочевського - вона була головним спонсором форуму в Монако.

Крім того, розслідування з'ясувало, що Adam Smith Conferences разом з Burisma Group організовували в лютому 2017 також форум з енергетичної безпеки в Києві.

Один з організаторів форуму в Монте-Карло повідомив, що Adam Smith Conferences афілійована з Інститутом Адама Сміта (Adam Smith Institute).

"Таким чином Злочевський заново легалізується в суспільстві: спочатку руками Генпрокуратури, яка зняла з нього всі звинувачення, а тепер за допомогою українських чиновників на очах міжнародної спільноти", - прийшли до висновку журналісти-розслідувачі.

Таким чином Злочевський заново легалізується в суспільстві: спочатку руками Генпрокуратури, яка зняла з нього всі звинувачення, а тепер за допомогою українських чиновників на очах міжнародної спільноти, - прийшли до висновку журналісти-розслідувачі

Як повідомлялося, 2 червня українська офіційна делегація взяла участь в Міжнародному форумі з енергетичної безпеки майбутнього в Монте-Карло , Співорганізатором якого значилася Burisma Group, що належить колишньому міністру екології України (2010-2012 роки) Злочевського.

В українську делегацію входили віце-прем'єр Володимир Кістіон, голова комітету ВРУ з питань податкової та митної політики Ніна Южаніна і заступник голови Міненерго з питань європейської інтеграції Наталія Бойко. Також з української сторони у форумі взяли представники посольства України у Франції, Кабміну та інших відомств.

Кістіон пізніше пояснив , Що їздив в Монако на форум на запрошення від авторитетного аналітичного центру Великобританії "Інститут Адама Сміта", а про те, що співорганізатором заходу є Злочевський, не знав.

Южаніна також прокоментувала свою участь: вона сказала, що навіть не впізнала Злочевського на форумі, оскільки не знала, як він виглядає.

Микола Злочевський був міністром екології з червня 2010 до квітня 2012 року. На той момент його бізнес розрісся до розмірів однієї з найбільших приватних газодобувних компаній в країні - Burisma Group.

Генпрокуратура спочатку відкрила, а потім закрила справи проти Злочевського про незаконне збагачення і відмиванні коштів.

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: