Новости

Як додати віртуальний мережевий адаптер до віртуальної машини vSphere

Описується як додати віртуальний мережевий адаптер до існуючої віртуальної машині vSphere. Дається покрокова інструкція з ілюстраціями і поясненнями. Чергова стаття з циклу "Як налаштувати гипервизор ESXi".

Віртуальні мережеві адаптери грають ту ж роль для віртуальних машин, що і фізичні адаптери (NIC) для фізичних комп'ютерів. А саме, забезпечують комутацію з іншими комп'ютерами і зовнішнім світом.

Іноді виникає необхідність змінити конфігурацію комп'ютерних мереж віртуальної машини або додати ще одне з'єднання. Подивимося, як це робиться.

Якщо комп'ютер уже створений і працює, то треба зупинити роботу операційної системи. Інакше не можна вносити зміни в конфігурацію віртуального обладнання. Для цього треба відкрити вікно терміналу операційної системи і видати їй команду зупинки.

 1. Запускаємо vSphere Client і єднаємося з гіпервізіром, як це описано в статті " Завантаження і установка vSphere Client "
 2. Викликаємо меню установки параметрів віртуальної машини. Для цього на дереві елементів (ліва бічна колонка) вибираємо віртуальну машину і правою клавішею мишки викликаємо спливаюче контекстне меню (Рис. 1). Описується як додати віртуальний мережевий адаптер до існуючої віртуальної машині vSphere

  Рис.1. Меню параметрів ВМ

 3. Вибираємо елемент меню "Edit Settings" (Змінити параметри) та отримуємо спливаюче вікно з параметрами обраної віртуальної машини (Рис. 2.).

  Мал. 2. Властивості віртуальної машини

 4. Натискаємо кнопку "Add" (Додати) вгорі і отримуємо нове вікно додавання віртуальних пристроїв (Рис. 3.).

  Fig. 3. New Virtual Ethernet Adapter

 5. Вибираємо зі списку пристроїв "Ethernet Adapter" і натискаємо на кнопку "Next" (Далі) внизу.
 6. Відкривається вкладка властивостей нового мережевого віртуального адаптера (Рис. 4.). Ми залишаємо запропонований за умовчанням тип мережевого адаптера VMXNET3 (п. 1). Далі вибираємо з меню, що випадає віртуальну мережу, яка буде комутувати наш новий адаптер (п. 2). Вона обов'язково повинна бути створена заздалегідь. Як додати віртуальну мережу описано в статті " Як створити віртуальний комутатор vSphere ". Кількома накнопку "Next" (Далі) внизу.

  Мал. 4. Параметри нового мережевого адаптера

 7. На наступній вкладці ми повинні перевірити правильність введених параметрів. І, якщо все правильно, то натискаємо кнопку "Finish" внизу. Вікно додавання віртуальних пристроїв закривається, а в списку віртуального заліза повинен з'явитися віртуальний мережевий адаптер, який тільки що додали (Рис. 5.). Якщо необхідно щось виправити, то треба натиснути на кнопку "Back" (Назад) і внести необхідні виправлення.

  Мал. 5. Додано нові адаптери

 8. На рис. 5. ми бачимо в списку віртуальних пристроїв два нових мережевих адаптера, які виділені жирним шрифтом і стрілочками. Якщо віртуальна машина буде під управлінням Linux, то нам НЕОБХІДНО задати їх MAC адреси вручну.
 9. Для цього послідовно виділяємо кожен адаптер, вказуємо, що MAC адреса буде задати вручну, позначивши радіокнопку "Manual" (Вручну) - п. 1 на рис. 5. Після чого стане доступним для введення поле з трьома останніми групами MAC адреси - п. 2 на рис. 5. Вводимо туди адреси і намагаємося не помилятися. Як тільки ввели MAC адреса для останнього нового віртуального адаптера, натискаємо кнопку "OK" внизу.

От і все. Після того, як ми успішно додали віртуальний адаптер, треба пояснити операційній системі, що у неї з'явилося ще одне мережеве з'єднання.

Описано як додати віртуальний мережевий адаптер до існуючої віртуальної машині vSphere. Дана покрокова інструкція з ілюстраціями і поясненнями.

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: