CurseClient.exe - Що це таке?

  1. Ось так, ви зможете виправити помилки, пов'язані з CurseClient.exe
  2. Інформація про фото CurseClient.exe
  3. коментар користувача
  4. Кращі практики для виправлення проблем з CurseClient
  5. CurseClient сканер

CurseClient.exe - це виконуваний файл (програма) для Windows. Розширення імені файлу .exe - це абревіатура від англ. слова executable - здійсненний. Необхідно запускати виконувані файли від перевірених виробників програм, тому що виконувані файли можуть потенційно змінити налаштування комп'ютера або завдати шкоди вашому комп'ютеру. Безкоштовний форум з інформацією про файли може допомогти вам розібратися чи є CurseClient.exe вірусом, трояном, програмою-шпигуном, рекламою, яку ви можете видалити, або файл належить системі Windows або додатком, якому можна довіряти.

Ось так, ви зможете виправити помилки, пов'язані з CurseClient.exe

  1. використовуйте програму Настроювач Windows , Щоб знайти причину проблем, в тому числі і повільної роботи комп'ютера.
  2. Оновлення програму Curse Client. Оновлення можна знайти на сайті виробника (посилання наведена нижче).
  3. У наступних пунктах надано опис роботи CurseClient.exe.

Інформація про фото CurseClient.exe

процес Curse Client належить програмі Curse Client від Curse (Www.curse.com).

Опис: CurseClient.exe не є важливим для Windows і часто викликає проблеми. CurseClient.exe знаходиться в підпапках "C: \ Users \ USERNAME". Відомі такі розміри файлу для Windows 10/8/7 / XP 1,924,096 байт (37% всіх випадків), 1,730,560 байт і ще 7 варіанти . Опис: CurseClient
Це не файл Windows. Додаток не видно користувачам. Тому технічний рейтинг надійності 50% небезпеки.

Рекомендуємо: Виявлення проблем, пов'язаних з CurseClient.exe

Якщо CurseClient.exe знаходиться в підпапках "C: \ Program Files", тоді рейтинг надійності 57% небезпеки. Розмір файлу 1,924,096 байт (50% всіх випадків) або 3,933,827 байт. Це не файл Windows. Процес слухає або шле дані на відкриті порти в мережі або по інтернету.
Якщо є проблеми з CurseClient.exe, то ви просто можете її видалити (Пуск> Панель управління> Установка і видалення програм > Curse Client).

Важливо: Деякі шкідливі програми маскують себе як CurseClient.exe. Таким чином, ви повинні перевірити файл CurseClient.exe на вашому ПК, щоб переконатися, що це загроза. Ми рекомендуємо Security Task Manager для перевірки безпеки вашого комп'ютера.


коментар користувача

на скільки я знаю Curse Client-це програма спеціально призначена для гри world of warcraft для того щоб усунути проблеми c аддонами ... або аддонів (додаткова інформація)
кличте мене просто .... Joker

Разом: Середня оцінка користувачів сайту про фото CurseClient.exe: - на основі 1 голосу з 1 відкликанням.

30 користувачів запитували про цей файл. Один користувач оцінив, як нейтральний.

Кращі практики для виправлення проблем з CurseClient

Акуратний і охайний комп'ютер - це головна вимога для уникнення проблем з CurseClient. Для цього потрібно регулярна перевірка комп'ютера на віруси, очищення жорсткого диска, використовуючи cleanmgr і sfc / scannow , Видалення програм, які більше не потрібні, перевірка програм, які запускаються при старті Windows (використовуючи msconfig ) І активація Автоматичне оновлення Windows . Завжди пам'ятайте про створення періодичних бекапов, або в крайньому випадку про створення контрольних точок відновлення.

Якщо у вас актуальні проблеми, спробуйте згадати, що ви робили в останній час, або останню програму, яку ви встановлювали перед тим, як з'явилася вперше проблема. використовуйте команду resmon , Щоб визначити процес, який викликає проблеми. Навіть якщо у вас серйозні проблеми з комп'ютером, перш ніж встановлювати заново Windows, краще спробуйте відновити цілісність установки ОС або для Windows 8 і пізніших версій Windows виконати команду DISM.exe / Online / Cleanup-image / Restorehealth . Це дозволить відновити операційну систему без втрати даних.

Наступні програми можуть вам допомогти для аналізу процесу CurseClient.exe на вашому комп'ютері: Security Task Manager відображає всі запущені завдання Windows, включаючи вбудовані приховані процеси, такі як моніторинг клавіатури і браузера або записів автозавантаження. Унікальна оцінка ризиків безпеки вказує на ймовірність процесу бути потенційно небезпечним - шпигунською програмою, вірусом або трояном. Malwarebytes Anti-Malware визначає і видаляє непрацюючі програми-шпигуни, рекламне ПО, трояни, кейлоггери, шкідливі програми і трекери з вашого жорсткого диска.

CurseClient сканер

Security Task Manager показує всі запущені сервіси Windows, включаючи впроваджені приховані програми (наприклад, моніторинг клавіатури або браузера, авто вхід). Унікальний рейтинг надійності вказує на ймовірність того, що процес потенційно може бути шкідливою програмою-шпигуном, кілоггерів або трояном.

Безкоштовний aнтівірус знаходить і видаляє неактивні програми-шпигуни, рекламу, трояни, кейлоггери, шкідливі і стежать програми з вашого жорсткого диска. Ідеальне доповнення до Security Task Manager.

SpeedUpMyPC безкоштовне сканування, очищення, відновлення та оптимізація вашої системи.

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: