Новости

eBesucher: Заробити гроші за допомогою автосерфінг, читанні рекламних листів і переглядів оголошень-кліків

 1. Що таке eBesucher Addon?
 2. eBesucher джекпот
 3. Установка доповнення eBesucher Addon в браузері Google Chrome
 4. Установка доповнення eBesucher Addon в браузері Mozilla Firefox
 5. Старе доповнення Firefox Addon
 6. Інструкція із встановлення
 7. Крок 1
 8. крок 2
 9. управління

Що таке eBesucher Addon?

eBesucher Addon є доповненням до браузеру, яке перегляд сторінок в автосерфінг і оголошень-кліків. На відміну від старого доповнення Firefox Addon нове доповнення eBesucher Addon може використовуватися як в браузері Mozilla Firefox, так і в браузері Google Chrome. В обох браузерах додаток має ідентичну функціональність і доступно всім користувачам сервісу eBesucher. Використання доповнення eBesucher Addon дає наступні плюси:

 • Більш високий заробіток, так як в панелі для серфінгу можуть відображатися всі рекламні сторінки.
 • Панель для серфінгу може бути запущена безпосередньо.
 • Немає необхідності відкривати другу вкладку або інші допоміжні програми.
 • Панель для серфінгу може запускатися автоматично за допомогою програми eBesucher Restarter.
 • Панель для серфінгу захищена від переривників фрейма.
 • eBesucher джекпот

  Der wichtigste Grund, weshalb das eBesucher Addon genutzt werden sollte: Mit dem Addon findest Du Jackpot-Grafiken auf der Zielseite einer Klick-Anzeige . Jeder Klick auf einen Jackpot bringt Dir zusätzliche Punkte. Die Jackpots sind ohne das eBesucher Addon nicht sichtbar. Installiere das eBesucher Addon um am eBesucher Jackpot teilzunehmen!


  Установка доповнення eBesucher Addon в браузері Google Chrome

  Для того, щоб використовувати додаток eBesucher Addon в браузері Google Chrome (версія 61 і вище), необхідно щоб у Вас був встановлений браузер Google Chrome. Доповнення eBesucher Addon для браузера Google Chrome може бути завантажене в інтернет-магазині Chrome (Chrome Web Store). Для цього натисніть в Chrome Web Store на Додати. Після цього Google Chrome проінформує Вас про надання прав і дозволів, необхідних для роботи доповнення.


  Установка доповнення eBesucher Addon в браузері Mozilla Firefox

  Для використання доповнення eBesucher Add-on в браузері Mozilla Firefox (версія 57 або вище) спершу необхідно встановити безкоштовний браузер Mozilla Firefox. Доповнення eBesucher Addon для Mozilla Firefox може бути завантажено на сторінці Mozilla, для цього треба натиснути на Додати в Firefox. Після цього Mozilla проінформує Вас про надання прав і дозволів, необхідних для роботи доповнення.


  Старе доповнення Firefox Addon


  × При оновленні до останньої версії Firefox, кнопка eBesucher доповнення не показується. Більше інформації читайте в нашому блозі .

  eBesucher Add-on є доповненням для браузера Mozilla Firefox, яке оптимізує автосерфінг в панелі для серфінгу. Для підвищення стабільності автосерфінг і збільшення заробітку ми рекомендуємо всім нашим користувачам використовувати додаток eBesucher Add-on. Крім того наше додаток дозволяє рекламувати в панелі для серфінгу сторінки з переривачем фрейма.

  Інструкція із встановлення

  Важливо: перед тим як використовувати аддон повинен бути встановлений браузер Mozilla Firefox. Завантажити та встановити його можна за наступним посиланням: http://www.mozilla.org/ru/firefox/new/

  Мінімально необхідна версія: Firefox 31+
  Остання підтримувана версія: Firefox 52

  Крок 1

  Аддон знаходиться за наступним посиланням: https://www.ebesucher.ru/data/firefoxaddon/latest.xpi
  Як тільки Ви перейшли з'явиться вікно для підтвердження інсталяції аддона. Для продовження натисніть на "Встановити"!

  крок 2

  Установка eBesucher-аддона для браузера Firefox завершена. У верхньому правому куті тепер є кнопка, за допомогою якої можна запустити і зупинити панель серфінгу. Аддон покращує при цьому стабільність роботи і збільшує заробіток.

  управління

  Детальна інформація по установці програми, його настройок і функцій Ви знайдете в нашому Wiki: Керівництво користувача до eBesucher Add-on
Що таке eBesucher Addon?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: