ElvUI 8.1.5 скачати

 1. огляд ElvUI
 2. Налаштування
 3. установка
Сподобався наш сайт?Ваші репости і оцінки - найкраща похвала для нас!Будь ласка, оцініть матеріал:

В цьому році World of Warcraft святкуватиме свою десяту річницю. Дата вселяє, що не кажи. І якщо за цей термін вийшло чотири тематичних аддона, привнесли в світ гри безліч нового, то інтерфейс WoW, за винятком деяких критичних правок, залишився практично незмінним. Світ Азерота безліч разів зазнавав змін - позитивних і не дуже, але такий есенціальний аспект гри, як ігровий інтерфейс, з яким кожен гравець стикається в першу чергу, все ще відповідає духу і функціональності того старого-доброго WoW зразка 2004 року. Багато, зрозуміло, звикли до того, яким він є, але ніхто точно не буде сперечатися, що оригінальний інтерфейс встиг застаріти, і мова не тільки про його зовнішньому вигляді.

огляд ElvUI

ElvUI - це призначений для користувача інтерфейс для WoW, створений як адекватна заміна і логічний розвиток
застарілого інтерфейсу гри, щоб він відповідав усім вимогам сучасної ММО-аудиторії. На початку свого шляху ElvUI був дочірнім проектом команди TukUI, іншого повноцінного інтерфейсу для World of Warcraft, проте пізніше в силу програмних особливостей і націленості ElvUI на простоту настройки і використання, він став самостійною розробкою. Однак, не дивлячись на відмінності коду і файлової структури, ElvUI залишається вірним тим принципам, від яких відштовхувалися розробники TukUI:

 • Гнучкість, щоб підійти кожної ролі
 • Мінімалізм і простота виконання
 • Потужність і простота у використанні
 • Необмежені можливості кастомізації

При всьому при цьому, ElvUI використовує набагато менше потужностей RAM і CPU, що може бути критично для багатьох власників слабких машин. Аддон ElvUI створений так, щоб бути якомога більш дружелюбним до користувача, дозволяючи змінювати практично все, чим оперує внутрішньо інтерфейс без необхідності перезавантажувати UI після кожної зміни або вносити будь-які правки в LUA. Все настройки інтерфейсу і будь-яка кастомизация здійснюється на льоту через зручний GUI, а первісна установка ElvUI, покликана оптимізувати інтерфейс під вашу класову роль і дозвіл екрана, зробить користування простим і приємним.

Налаштування

Налаштування

При першому запуску гри ElvUI зустріне вас вікном первинної настройки. Тут ElvUI зможе налаштувати ваш чат, застосувати оптимальний розмір інтерфейсу для вирішення вашого екрану, а так же вибрати розташування хотбар, смуги заклинань і неймплейтов в залежності від вашої ролі - ДД, танк, хілл, фізичний або магічний шкоди. З міркувань максимальної корисності, така настройка буде проходити окремо для кожного персонажа на акаунті, однак аддоном передбачена система профілів, а кроки налаштування можна варіювати і пропускати.

Після первинної настройки інтерфейсом вже можна користуватися, проте це був би не ElvUI, якби не величезні можливості по його кастомізації. Вікно налаштувань можна відкрити кнопкою С в кутку міні-карти або командою / ec в чаті. Налаштування дозволяють змінювати абсолютно будь-який аспект інтерфейсу починаючи від розміру і стилю шрифту і закінчуючи іконками і системою аур. Для зручності навігації з налагодження, в інтерфейсі ElvUI передбачено поділ їх на категорії та під-категорії.

 • Загальні. Налаштування шрифтів, індикаторів досвіду і репутації, настройки мінікарти, класових ресурсів, відображення загрози і особливих можливостей ElvUI начебто автоматичного продажу сірих предметів і автопрінятія запрошень в групу.
 • Індикатори здоров'я. Налаштування хп-барів цілей по клавіші V, їх розмір і розташування. Налаштування цілей, їх кастбари, відображення Баффі і дебафф, відображення активного аггро.
 • Інфо-тексти. Налаштування відображення різних інформаційних показників на кшталт міцності, сили заклинань, кількості золота на персонажа в самому інтерфейсі ElvUI, внизу вікон чату або у міні-карти.
 • Панелі команд. Налаштування хотбар, панелей вихованців і стійок, їх розташування і наповнення.
 • Підказка. Налаштування спливаючих при наведенні курсору миші підказок, їх розташування і відображення.
 • Рамки юнітів. Налаштування неймплейтов персонажа і цілі, рейдових фреймів.
 • Скіни. Включення і відключення скінів ElvUI для різних елементів інтерфейсу.
 • Сумка. Налаштування розташування і можливостей інвентарю, на зразок сортування предметів і настройки відображення предметів в сумках.
 • Чат. Установки чату, відображення класових і гильдейских індикаторів, емоутов і опції відстеження конкретних слів або словосполучень в каналах чату за вашим вибором.
 • Ефекти і аури. Налаштування ефектів і аур, дебафф і Баффі, їх розташування і систем відстеження на цілі і гравця.
 • Модулі. Вбудовувані в ElvUI плагіни начебто додаткових скінів для аддонів або модифікацій, які розширюють функціонал інтерфейсу.
 • Профілі. Профілі налаштувань ElvUI кожного вашого персонажа для зміни або копіювання їх для іншого персонажа. Крім персонажів на акаунті, ElvUI надає можливість обміну профілями інтерфейсу між гравцями безпосередньо в самій грі.

Крім персонажів на акаунті, ElvUI надає можливість обміну профілями інтерфейсу між гравцями безпосередньо в самій грі

установка

 1. Завантажити ElvUI по посиланню нижче
 2. Розпакувати вміст архіву в папку World of Warcraft \ interface \ addons
 3. Переконатися, що в вікні модифікацій WoW активовані всі модулі ElvUI

ElvUI для WoW 8.1.5:

cкачать

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: