Новости

Діалог з IKEA вийшов на стадію реалізації - ми домовилися про відкриття магазину в Києві, - Кличко

12 вересня 2018, среда, 16:36 550

2018-09-12T16: 36: 00 + 03: 00 Бізнес 2019-04-15T04: 29: 36 + 03: 00

Українські Новини

Українські Новини Діалог з IKEA вийшов на стадію реалізації - ми домовилися про відкриття магазину в Києві, - Кличко Українські Новини Діалог з IKEA вийшов на стадію реалізації - ми домовилися про відкриття магазину в Києві, - Кличко

Стефан Вановербеке, головний виконавчий директор IKEA Південно-Східна Європа. Фото: kiev.klichko.org

Про це йдеться на веб-сайті мера Києва .

"Я вітаю рішення компанії IKEA відкрити перший магазин в Україні. І радий, що цей перший магазин буде в столиці - в Києві, - сказав Кличко. - Ми спільно працювали над тим, щоб втілити цю ідею. Ми зустрічалися в минулому році в Давосі, в кінці минулого року тут, в Києві. І я радий, що співпраця вийшла на стадію реалізації ".

Кличко зазначив, що столична влада доклала значних зусиль, щоб інвестори і іноземні компанії були зацікавлені виходити на ринок Києва. Зокрема, було введено відкритість і прозорість усіх процесів управління в столиці. Також мер запевнив, що столична влада і надалі буде працювати над тим, щоб спрощувати умови для ведення бізнесу.

"Ми сьогодні мінімізуємо бюрократичні процеси і усуваємо адміністративні бар'єри. Щоб бізнес відчував підтримку з боку місцевої влади, - зазначив Кличко. - І ми зацікавлені в успішній роботі IKEA в столиці, оскільки компанія популярна в Україні, пропонує доступну продукцію, надає якісний сервіс. І сподіваємося, що незабаром ви відкриєте другий, а потім і наступні магазини в Києві і інших містах України ".

Кличко підкреслив, що кияни довго чекали відкриття першого магазину IKEA в Україні. Оскільки вже оцінили товари, які пропонує компанія. Однак, через відсутність її на ринку України, були змушені користуватися послугами посередників, які доставляють продукцію в нашу країну.

Компанія IKEA відкриє в Києві свій перший магазин нового міського формату вже в 2019 році. Це буде один з перших магазинів такого формату IKEA в світі. Київський магазин буде розташований в торгово-розважальному центрі Ocean Mall. Торговий центр планують відкрити в 2019 році поряд з ТРЦ Ocean Plaza.

"Ми раді оголосити наші наступні кроки на українському ринку. З урахуванням результатів дослідження ринку і споживчих переваг наша команда вибрала сприятливе бізнес-модель, яка дозволить IKEA реалізувати плани в Києві найближчим часом. У новому магазині міського формату наші покупці познайомляться з новим підходом IKEA до створення кращого життя для найбільшої кількості людей ", - зазначив Стефан Вановербеке, головний виконавчий директор IKEA Південно-Східна Європа.

Україна стане одним з перших ринків, разом з Францією, Великобританією, Данією, США і Китаєм, на яких IKEA відкриє магазин в новому форматі. Це буде магазин IKEA менший за площею і знаходиться в центральній частині міста з можливістю замовлення товарів онлайн.

IKEA Південно-Східна Європа також реалізує стратегію роздрібного бізнесу IKEA в Хорватії, Сербії, Румунії та Словенії. IKEA Південно-Східна Європа є частиною IKEA Group (Ingka Holding BV).

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: