Новости

Технічна підтримка: Інструкція по установці MS SQL Server 2005

 1. Вимоги до апаратного забезпечення мінімальні: Процесор: Intel (або сумісний) Pentium III 600 МГц...
 2. Установка MS SQL Server 2005

Вимоги до апаратного забезпечення

мінімальні:

Процесор: Intel (або сумісний) Pentium III 600 МГц або вище;
Пам'ять: 512 МБ або більше (192 МБ для Express Edition);
Жорсткий диск: 10 ГБ або більше.

Рекомендовані:

Процесор: Intel Pentium4 3000 МГц або вище;
Пам'ять: 1024 МБ або більше;
Жорсткий диск: 100 ГБ або більше.

Вимоги до програмного забезпечення

Необхідна наявність встановлених пакетів: MDAC 2.8 (Входить в XP), Windows Installer 3.1 і Microsoft .NET Framework 2.0 .
Операційна система: MS Windows 2000 SP4 (Server, Advanced Server або Data Center Server), MS Windows 2003 Server SP1 (Standard Edition, Enterprise Edition, Data Center Edition), MS Windows 2003 Small Business Server SP1 (Standard Edition, Premium Edition).
Крім того, деякі редакції SQL Server 2005, в тому числі безкоштовну редакцію (Express Edition), можна встановлювати на наступні ОС: MS Windows 2000 SP4 (Professional Edition), MS Windows XP SP2 (Home Edition, Professional Edition, Media Center Edition, Tablet Edition), MS Windows 2003 SP1 (Web Edition).

Примітка. 64-розрядні редакції SQL Server 2005 пред'являють інші вимоги до апаратно-програмного забезпечення. Більш детальну інформацію можна знайти на сайті корпорації Microsoft .

Для «тихої» установки (зі стандартними параметрами) безкоштовної версії SQL Server Express Edition With Advanced Services запустіть програму установки компанії «Альта-Софт» (setup.exe або altastp.exe) з правами адміністратора і скористайтеся кнопкою «SQL» (при запуску з фірмового DVD-диска доступ в інтернет не потрібно). Попередньо зробіть додаткові дії, описані в примітках про Брандмауер (FireWall) і Чи не російськомовну ОС , Всі інші, описані надалі дії виконувати вже не знадобиться. Для доступу до SQL Server з правами адміністратора використовуйте логін «sa» і пароль «Alta-Soft», або варіант «Авторизація Windows», зайшовши в систему під обліковим записом адміністратора локального комп'ютера.

Установка MS SQL Server 2005

 1. Запустити програму-інсталятор (у безкоштовній версії Express Edition зазвичай називається SQLEXPR_ADV_RUS.EXE) з правами адміністратора на даному комп'ютері.
 2. Прочитати ліцензію, встановити галочку і натиснути кнопку «Далі»:

Прочитати ліцензію, встановити галочку і натиснути кнопку «Далі»:

 1. Натиснути кнопку «Встановити»:

Натиснути кнопку «Встановити»:

 1. Натиснути кнопку «Далі»:

Натиснути кнопку «Далі»:

 1. Натиснути кнопку «Далі»:

Натиснути кнопку «Далі»:

 1. Натиснути кнопку «Далі»:

Натиснути кнопку «Далі»:

Примітка. Якщо кнопка «Далі» недоступна, то перевірити виконання всіх апаратно-програмних вимог.

 1. Зняти галочку «Приховати додаткові параметри ...», ввести реєстраційні дані і натиснути кнопку «Далі»:

», ввести реєстраційні дані і натиснути кнопку «Далі»:

 1. Вибрати ВСЕ доступні компоненти для установки, і натиснути кнопку «Далі»:

Вибрати ВСЕ доступні компоненти для установки, і натиснути кнопку «Далі»:

Увага! Для нормального функціонування ПО «Альта-ГТД» потрібно встановити «Компонент Full-Text Search» (д.б.н. позначений білим прямокутником)!
Крім того, для управління самим SQL Server необхідно встановити компонент «Середовище Management Studio»!

Примітка. За допомогою кнопки «Огляд» можна вказати шлях для розміщення файлів поточного компонента (наприклад, для зберігання «фото даних» рекомендується використовувати окремий від ОС фіз. Диск).

 1. Вибрати опції, як показано на малюнку, і натиснути кнопку «Далі»:

Вибрати опції, як показано на малюнку, і натиснути кнопку «Далі»:

 1. Вибрати опції, як показано на малюнку, і натиснути кнопку «Далі»:

Вибрати опції, як показано на малюнку, і натиснути кнопку «Далі»:

Примітка. У більшості випадків рекомендується використовувати для запуску служб SQL Server вбудовану обліковий запис «Локальна система» (не плутати з «Локальна служба»!). Однак, якщо Ви встановлюєте НЕ безкоштовну версію SQL Server (Standard Edition, Enterprise Edition і т.п.) і хочете використовувати «SQL Server Agent» (вбудований планувальник завдань, в безкоштовну версію не входить) для виконання регулярного резервного копіювання файлів БД на інший комп'ютер в своїй локальній мережі (рекомендується) і Ваша мережа побудована з використанням домену Windows NT, то необхідно завести в Вашому домені окрему обліковий запис для SQL Server і надати їй права на відповідні ресурси (більш детальну інформацію можна знайти в довідковій системі SQL Se rver). При такій конфігурації, в цьому вікні необхідно вказати ім'я домену, обліковий запис і її пароль.

 1. Вибрати змішаний режим перевірки автентичності та задати пароль для системної облікового запису «sa» (ця обліковий запис має максимальні правами доступу до всіх функцій і об'єктів на SQL Server). Натиснути кнопку «Далі»:

Натиснути кнопку «Далі»:

 1. Вибрати опції, як показано на малюнку, і натиснути кнопку «Далі»:

Вибрати опції, як показано на малюнку, і натиснути кнопку «Далі»:

Увага! Цю установку не можна буде змінити після установки. Будьте уважні!

 1. Вибрати опції, як показано на малюнку, і натиснути кнопку «Далі»:

Вибрати опції, як показано на малюнку, і натиснути кнопку «Далі»:

 1. Вибрати опції, як показано на малюнку, і натиснути кнопку «Далі»:

Вибрати опції, як показано на малюнку, і натиснути кнопку «Далі»:

 1. Натиснути кнопку «Встановити»:

Натиснути кнопку «Встановити»:

 1. Після завершення установки натиснути кнопку «Далі»:

Після завершення установки натиснути кнопку «Далі»:

 1. Натиснути на посилання «Засіб налаштування контактної зони»:

Натиснути на посилання «Засіб налаштування контактної зони»:

 1. Натиснути на посилання "Налаштування контактної зони для служб і з'єднань»:

Натиснути на посилання Налаштування контактної зони для служб і з'єднань»:

 1. У розділі «Віддалені з'єднання» встановити перемикач «Локальні і віддалені з'єднання» і «Використовувати тільки TCP / IP»:

У розділі «Віддалені з'єднання» встановити перемикач «Локальні і віддалені з'єднання» і «Використовувати тільки TCP / IP»:

Примітки:

 • Якщо НЕ передбачається з'єднуватися з Вашим SQL-сервера з інших комп'ютерів, то кроки 17 - 19 можна пропустити.
 • Якщо ж підключатися передбачається і при цьому на комп'ютері встановлено будь-якої FireWall, то в ньому необхідно дозволити вхідні з'єднання по протоколу TCP / IP на порт 1433 (для підключення до SQL Server з інших комп'ютерів), а також по протоколу UDP на порт 1 434 ( для того щоб інші комп'ютери могли виявляти даний екземпляр SQL Server). У стандартному «Брандмауер Windows» (Панель управління → Брандмауер Windows) для цього необхідно на закладці «Винятки» двічі «Додати порт»:

У стандартному «Брандмауер Windows» (Панель управління → Брандмауер Windows) для цього необхідно на закладці «Винятки» двічі «Додати порт»:

Примітка. У Windows 7 замість цього треба створити два правила - див. статтю

 1. Натиснути кнопку «Готово» у вікні кроку 17.
 2. Після завершення установки рекомендується перезавантажити комп'ютер або, як мінімум, перезапустити службу SQL Server (Пуск → Усі програми → Microsoft SQL Server 2005 → Засоби налаштування → Диспетчер конфігурації SQL Server):

Після завершення установки рекомендується перезавантажити комп'ютер або, як мінімум, перезапустити службу SQL Server (Пуск → Усі програми → Microsoft SQL Server 2005 → Засоби налаштування → Диспетчер конфігурації SQL Server):

УВАГА! При установці SQL Server на НЕ російськомовну ОС Windows необхідно в «Control Panel» → «Regional and Language Options» на закладці «Advanced» поставити мову «Russian» в параметрі «Language for non-Unicode programs», потім перезавантажити комп'ютер:

При установці SQL Server на НЕ російськомовну ОС Windows необхідно в «Control Panel» → «Regional and Language Options» на закладці «Advanced» поставити мову «Russian» в параметрі «Language for non-Unicode programs», потім перезавантажити комп'ютер:

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: