Новости

Рекламне агентство Мішель Перколь

Бренд, що вміє розмовляти зі споживачем, приречений на успіх.

Бренд-стратегія в нашому виконанні - це створення особливої мови бренду, який здатний змінювати поведінку людей. Стратегія бренду складається з наступних етапів: аудит бренду, аналіз брендобразующіх факторів, бренд-уоркшоп, архітектура бренду, концепція позиціонування бренду. Така робота може здатися складною і непотрібної тільки дилетанту. Зацікавлені професіонали можуть перейти в розділ Контакти .

Michelle Perkol, Ukraine. Ми створюємо ідеальне сприйняття бренду!

Ми створюємо ідеальне сприйняття бренду

Це одне з найскладніших напрямків у рекламному бізнесі. Клієнт, ставлячи перед агентством завдання створити ім'я бренду, фактично довіряє агентству майбутнє свого бізнесу, адже від того, наскільки запам'ятовується буде назва торгової марки, багато в чому залежить успіх і сила бренду. Найманого є не просто можливістю придумати гарну назву для торгової марки, це спосіб змінити свідомість споживача. Креативна ідея, яскравий і доступний спосіб - ось на чому грунтується «правильне» ім'я бренду. Гарне назва повинна бути не тільки приємним на слух, а й викликати прямі асоціації з родом діяльності компанії, її філософією і традиціями. Неймінг вимагає чималих знань в галузі лінгвістики, психології та маркетингу.

Створення яскравого і незабутнього нейм - це лише половина справи. Оскільки бренд є суто ментальної конструкцією, то наступний етап - його впровадження в свідомість споживача.

Michelle Perkol, Ukraine. Ми вміємо переконувати назвою!

Бренд розмовляє зі споживачем за допомогою свого фірмового стилю: назви, логотипу, дизайну та інших зовнішніх атрибутів. правильне позиціонування бренду здатне наповнити цю розмову змістом.

При позиціонуванні бренду необхідно враховувати величезну кількість чинників: від трендів ринку до рівня конкуренції. Помилки на даному етапі здатні «вбити» навіть найперспективніший молодий бренд. Даний процес зазнає постійних змін, адже одні й ті ж прийоми не можуть працювати нескінченно довго.

Michelle Perkol, Ukraine. Вибір ніші Вашого успіху.

У наші дні, коли візуальна комунікація визначає в рекламі практично всі, роль двигуна в цьому процесі бере на себе дизайн. Оригінальний дизайн - це один з основних способів привернути увагу споживачів. Яскраві образи завжди більш затребувані, вони незмінно відкладаються в мозку споживача, змушуючи його відчувати особливе ставлення до продукту. Створенням таких образів ми і займаємося.

Креативне агентство Michelle Perkol, Ukraine пропонує вам наступні види дизайну:

Розробка дизайн-проекту, Дизайн поліграфії, Дизайн зовнішньої реклами , Дизайн сайтів

Michelle Perkol, Ukraine. Дизайн, який подобається не тільки нам!

Сьогодні компанії, які бажають вести результативну конкурентну боротьбу, не зможуть обійтися без рекламних аудіо - і відеороликів. У створенні подібного виду реклами криються широкі можливості як вирішення різних бізнес-проблем клієнта, так і розкриття творчого потенціалу команди Perkol. Саме тому ми не тільки ВМІЄМО створювати яскраві і ефективні відеоролики , Але і ЛЮБИМО робити це найбільше!

Ми відмінно знаємо, що таке:

  • розробка і виробництво відеороликів;
  • написання і виробництво аудіороликів;

Реклама Michelle Perkol, Ukraine в голові споживача!

Залежно від особливостей Вашого бренду ми запропонуємо Вам максимально ефективний варіант розміщення реклами.

Реклама на ТБ - краще рішення для малого та середнього бізнесу, представники якого орієнтуються на масового споживача.

ТВ-реклама дозволяє уявити рекламу в найбільш повному обсязі, продемонструвати рекламний ролик, який зачіпає підсвідомість споживача. Телевізійна реклама часто поєднується з радиорекламой, яка є досить ефективним каналом для поширення інформації.

Michelle Perkol, Ukraine. Ваша реклама в потрібному місці!

У вирішенні проблеми збільшення продажів головну роль відіграє людський фактор. традиційними методами trade promotion вважаються:

мерчендайзинг, стимуляція роздрібних продавців, стимуляція оптових продавців,

програма «Таємний покупець» - метод шпигунства, що дозволяє проаналізувати якість роботи персоналу, перевірити дотримання працівників ключовим стандартам роботи компанії, виявити стратегічні помилки в організації робочого процесу, - актуальний для компаній, в яких рішення про покупку безпосередньо залежить від рівня сервісу.

Методів збільшення продажів незліченна безліч. Ми підберемо для Вашого бізнесу саме той прийом, який змусить продажу рости без втрати якості обслуговування

Ми підберемо для Вашого бізнесу саме той прийом, який змусить продажу рости без втрати якості обслуговування

індивідуальний дизайн

За рік роботи в цьому напрямку ми розробили і запропонували часом найскладніші варіанти виконання. Оригінальна флешка з ПВХ, оригінальна флешка з металу, оригінальна флешка під дерево. До того ж комплектуємо унікальні і незвичайні варіанти в металеві коробочки з гравіюванням: логотип, назву компанії. Найсміливіші ідеї можуть бути втілені в престижних і неповторних USB-накопичувачах (флешках). Щоб побачити весь спектр можливостей, перейдіть на спеціально створений нами сайт-проект .

Якщо Ви розглядаєте варіант оригінальної і незвичайної флешки для свого відділу, компанії, партнерів, то процедура роботи з нами дуже проста. Надішліть нам лист із заявкою. Постарайтеся максимально докладно описати профіль своєї компанії, свого бізнесу: образ, форма, символи. У відповідь ми запропонуємо Вам первинний начерк - візуалізацію оригінальної флешки для бізнесу. Вашого, природно, бізнесу. Якщо все влаштовує - робимо макет, оплачуєте, доставляємо і тішимо!

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: