Новости

30 днів з Apple iPad, День 15: працюємо з файлами - JackyFox

У iPad кумедна система зберігання файлів і дивна політика обміну ними з іншими пристроями, особливо, якщо це не пристрій фірми Apple.

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
Для того, щоб iPad був основним комп'ютером, він повинен вміти працювати з файлами. Мені потрібно створювати, зберігати файли, копіювати їх з інших пристроїв, друкувати і відправляти вкладеннями поштою . Однак, у айпеда немає звичної системи зберігання даних у вигляді файлів і папок, тому для сьогоднішнього випуску «30 днів з iPad» я збираюся розібратися, як працювати з файлами на айпедов.

Коли я працював з Ubuntu Linux в попередні «30 днів», потрібен час, щоб звикнути до відсутності (або марності) розширень файлів, але все ж файли і папки перебували в своїй традиційній ієрархії.

Мені здається, Тоні зараз «говорити говно». Так, в NIX-системах файли обробляють по вмісту. Хоча я особисто вже не знаю, як це робиться саме в Ubuntu. Виконувані файли живуть без розширень, це так, у них є прапор, який дозволяє виконання. Але для користувача і в винде, і в Убунту розширень давно не видно: і там, і там картинки, тільки олдфагов, на зразок мене, вважають за краще включати відображення розширень. (Тут і далі коментарі jackyfox'a)

iPad дивиться на файли, як на неминуче зло. У ньому є механізми для вирішення додаткам працювати з файлами, але більшість з них схожі скоріше на обхідні шляхи, які додали в останній момент, коли вони в перший раз запустили iPad і сказали: «Прикольно, а де мені зберігати файли і як отримати до них доступ? ».

У iPad кумедна система зберігання файлів і дивна політика обміну ними з іншими пристроями, особливо, якщо це не пристрій фірми Apple

Можна обмінюватися файлами між додатками через iTunes, підключивши iPad до комп'ютера.

Синхронізація файлів через iTunes

Рідний метод iOS для роботи з файлами полягає в сортуванні їх по додатках і синхронізація через iTunes. Коли iPad підключений до комп'ютера, я можу клацнути по вкладці «Додатки» і побачити список програм, які можуть надавати доступ до файлів. Потім я можу додати файли до кожного з додатком.

Проблема в тому, що кожен додаток - це як ізольований острівець, і якщо є файл, який я хочу використовувати в DocsToDo, і, може бути, в Pages, а то ще й в Epson iPrint, мені доведеться додати файл до всіх цих додатків. Схоже, було б ефективніше мати одну централізовану файлове сховище на айпедов, куди можна скопіювати файли, а будь-який додаток могло б отримати доступ до них і працювати спільно з однією копією замість окремих файлів для кожного.

Вбудований метод роботи з файлами незграбний і неінтуітівнимі. Немов Apple додало його під примусом, не піклуючись про зручність використання.

Немов Apple додало його під примусом, не піклуючись про зручність використання

У GoFlex Satellite є точка доступу wi-fi і додаток для iPad для доступу до даних.

бездротові диски

Я вирішив розібратися з використанням зовнішніх накопичувачів. Це ще одна область, де iPad не може просто взяти і почати працювати зі стандартними інструментами і пристроями зберігання даних, які є у багатьох людей. Якщо трохи обробити напилком, то можна змусити iPad працювати з USB дисками і SD картками, але застосування цих методів обмежено або вимагає злому операційний системи. Крім того, можливість підключення таких пристроїв не робить iPad зручніше при роботі з файлами на них.

Вийшло нове покоління зовнішній дисків з точками доступу wi-fi, з бездротовим доступом до даних. Диски, начебто Kingston Wi-Drive і Seagate GoFlex Satellite, розроблені спеціально для зберігання і обміну даними з iOS пристроями.

У мене є терабайтовий гвинт від Iomega, підключений до бездротового роутера від Linksys, і до нього можна підключитися з будь-якого домашнього комп'ютера. На цьому гвинті ми зберігаємо бекапи і загальну сімейну колекцію музики.

На жаль, я не знайшов способу змусити айпед «побачити» цей гвинт, але навіть якщо б це вийшло, iPad все одно не знає як отримати доступ до файлів. Так що я купив GoFlex Satellite замість нинішнього гвинта.

Чесно кажучи, з 64 гигов айпедов мені не дуже-то і потрібні додаткові 500 гигов для щоденного використання. У мене багато музики і кілька фільмів в HD якості зберігаються на айпедов, а більшого мені і не треба поза домом. Але якщо у мене буде тільки iPad в посткомпьютерной епоху, такий гвинт може стати в нагоді, так як сховище файлів буде розростатися з часом.

Обсяг GoFlex Satellite - 500 Гб, і у нього є власна точка доступу wi-fi. Для початку вам потрібно підключити його до комп'ютера через USB, щоб залити на нього дані. Чари цього диска в спеціально розробленому Seagate додатку, яке надає інтерфейс в термінах, зрозумілих iOS, ось чому, як мені здається, з цим диском iPad працює, а з Iomega немає.

Додаток GoFlex Media доступно безкоштовно на Apple App Store. Поки диск підключений до комп'ютера, доступу до даних ви не отримаєте, для початку його треба відключити. Потім диск з'явиться в списку возвожно підключень wi-fi. Підключаєтеся до диска і відкривайте файли через додаток.

Підключаєтеся до диска і відкривайте файли через додаток

Додаток GoFlex Media зручно, але витонченістю не відрізняється

Плюс цього пристрою в наявності акумулятора і можливості передавати дані на кілька пристроїв з iOS одночасно. Диск може стати в нагоді в дорозі для надання загального доступу до музики і відео всієї сім'ї.

Однак, перше враження виявилося зіпсованим. Я скопіював всю свою колекцію музики на пристрій - цієї музики вистачить для безперервного відтворення протягом 23 днів без повторів. GoFlex Media просто показує список з тисяч пісень в алфовітном порядку, без сортування за альбомами або виконавцям. Додаток взагалі не показує цієї інформації, і доведеться вгадувати за назвою пісень.

Так само мені не сподобався шум диска при доступі до даних. Постійні гудіння і шурхіт були сильними, але досить гучними і дратівливими. Але важливіше те, що за замовчуванням у диска не настроєна захист. Потрібно зайти в налаштування через додаток, щоб змінити ім'я точки доступу замість очевидного GoFlex Satellite, і задати пароль, щоб всі пристрої в зоні доступу не могли підключитися і отримати доступ до даних.

Вважаю, що Kingston Wi-Drive такий же, але я ним не користувався. Загалом, концепція GoFlex багатообіцяюча, але Seagate є що виправити до наступної версії.

хмарне сховище

Схоже, iPad ідеально підходить для зберігання даних онлайн. У планшета невеликий обсяг внутрішньої пам'яті, відсутність портів USB і слотів для SD карт (без вищезгаданого хака) залишає вам єдиний вибір - звернутися до Мережі.

Добре, що онлайн-сховище є з чого вибрати. Багато додаток, такі, як DocsToGo, вміють безпосередньо підключатися до Google Документів, Dropbox, iDisk і SugarSync. Додаток iWork Pages від Apple може підключитися до iDisk, а так само і до інших служб за допомогою WebDAV API.

Я вже використовую Box.net, і там повно зручних функцій. По-перше, структура документів, аналогічна файлів і папок. По-друге, можна надати доступ до файлів різних пристроїв, включаючи iPad, iPhone і комп'ютер, так що мені не потрібно піклуватися про різних версіях документів або синхронізації.

По-друге, можна надати доступ до файлів різних пристроїв, включаючи iPad, iPhone і комп'ютер, так що мені не потрібно піклуватися про різних версіях документів або синхронізації

Служба iCloud від Apple синхронізує не тільки дані між пристроями iOS

iCloud

З виходом цієї осені Apple iCloud стане доступний ще один варіант онлайн-сховища. Так само як і озвучені раніше Box.net, Dropbox і інші сервіси, iCloud буде синхронізувати документи з одного пристрою і стежити за тим, щоб на інших iOS-пристроях або комп'ютері були ті ж дані.

У iCloud буде два особливих переваги. По-перше, повна інтеграція з більшістю стандартних додатків iOS 5, а рідні функції зазвичай працюють краще, ніж сторонні додатки. По-друге, iCloud - це не тільки зберігання і синхронізація даних, це ще й автоматичний бекап і синхронізація музики, фоток, додатків, листів, контактів і подій календаря, що робить його всебічним рішенням, на відміну від аналогів.

Є і одна помітна «Але» в iCloud - орієнтація тільки на iOS. Apple включив підтримку комп'ютерів c Windows, але якщо ви користувач Лінукса, Андроїда, BlackBerry або WebOS, то для вашого смартфона або планшета синхронізація з iCloud буде недоступна.

З нетерпінням чекаю всіх майбутніх переваг iCloud, але швидше за все продовжу розраховувати на Box.net для синхронізації моїх документів, таблиць і інших даних, щоб при необхідності мати можливість скористатися пристроям, не від Apple.
День 14: друкуємо з iPad
Оригінальна стаття
День 16: налаштовуємо робоче місце

Все це якось пов'язано

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: