Новости

Як купити акції Apple і на цьому заробити

  1. Які чинники впливають на курс акцій Apple
  2. Як купити бінарний опціон на акції Apple?

Що таке Apple? Модний бренд? На жаль, саме такий стереотип склався у більшості людей, але насправді - це найбільша корпорація, яка може в буквальному сенсі купити деякі країни. Придбання акцій Apple гарантує не тільки отримання регулярних дивідендів, а й примножить інвестований в них капітал.

акцій Apple

За останнє десятиліття акції Apple користувалися такою популярністю, що капіталізація корпорації виросла в кілька разів, і керівництвом було прийнято рішення провести «спліт», тобто збільшити кількість акцій в обігу, зберігши за колишніми акціонерами їх частки.

Історія «Яблучною корпорації» почалася зі створення невеликого комп'ютера, при цьому засновники зареєстрували компанію Apple Computer, Inc. не відразу, а після продажу першої партії зібраних ПК. Справжнє визнання майбутня корпорація отримала тільки після розробки Apple II.

Примітно, що в 2003 році акції Apple коштували всього 1 $, але за останні 12 років вони подорожчали до 126 $ - цифри вражають уяву. На жаль, в даний час подібний сценарій вже навряд чи повториться, так як багатьом людям просто не по кишені купувати дорогі акції.

Сьогодні один лот акцій (100 шт Сьогодні один лот акцій (100 шт.) На біржі NASDAQ коштує близько $ 13 тис. - солідна сума, особливо для громадян тих країн, валюти яких значно подешевшали по відношенню до долара. До речі кажучи, акції Apple звертаються під тікером AAPL і включені в індекси NASDAQ100 і S & P 500 .

Але якщо є попит, буде й пропозиція, тому на фінансових ринках з'явилася чудова альтернатива інвестиціям - бінарні опціони на акції Apple, для роботи з якими досить декількох доларів.

Бінарний опціон - це терміновий фінансовий інструмент, прибуток за яким обумовлюється ще до укладення угоди, при цьому єдиною умовою отримання доходу за угодою стає зміна вартості базового активу хоча б на один пункт в сторону відкритої позиції.

З технічної точки зору торгівля бінарними опціонами не відрізняється від спекуляцій акціями, адже трейдер також може робити ставки як на зростання, так і на зниження вартості активу, завдяки чому стає невразливим в разі кризи.

До речі про кризи, навіть у такій успішної компанії як Apple був складний період. Почалося все з невдалого запуску продажів Apple III, потім послідували розбіжності в керівництві і через 4 роки (в 1985 році) Стів Джобс покинув компанію. Примітно, що без Стіва Apple Computer, Inc. нехай і не відразу, але стала здавати позиції, втративши в 1996-97 роки $ 1,86 млрд.

Як всім нам відомо, Стів Джобс пізніше повернувся на керівну посаду і зміг не тільки вирішити всі проблеми, але і кардинально змінив стратегію, зробивши наголос на портативні пристрої. Але сьогодні Стіва Джобса вже немає, а Samsung починає витісняти Apple з ринку, що може призвести до погіршення фінансових показників компанії і обвалу на ринку акцій - це ще один аргумент на користь активних спекуляцій, а не інвестування.

Які чинники впливають на курс акцій Apple

Як вже можна було здогадатися, пильну увагу слід звертати на фінансову звітність корпорації, яка після завершення кожного кварталу і року публікується на офіційному сайті.

http://investor.apple.com/financials.cfm - розділ для інвесторів на сайті Apple

У звітах я звертаю увагу на величину чистого прибутку, обсяг інвестицій, а також обчислюють деякі фінансові коефіцієнти, наприклад, P / E. Часто цього досить, що б укласти прибуткову угоду.

http://www.nasdaq.com/symbol/aapl - сторінка Apple на сайті NASDAQ. Тут можна знайти практично всі коефіцієнти, список конкурентів, аналітику і багато інших корисних замітки.

Єдине, що може бути важливіше звітності - це реліз нових продуктів, в особливо iPhone. Адже не секрет, що люди навіть сплять в черзі за новинками від Apple і охоче витрачають гроші на покупки. Традиційно нові моделі гаджетів надходять у продаж у вересні, тому «ударним» з фінансової точки зору буває саме третій квартал.

Як купити бінарний опціон на акції Apple?

Перш за все, потрібно вибрати підходящого брокера, я, наприклад, торгую бінарними опціонами на акції Apple через ліцензовану ЦРОФР компанію uTrader.

uTrader надає посередницькі послуги при купівлі бінарних опціонів на акції провідних компаній , Фондові індекси, сировинні товари та валютні пари.

Самі ж опціони купувати дуже просто, наприклад, у своїй останній угоді я вирішив зробити ставку на зростання курсу акцій Apple, для цього я зайшов в веб-термінал uTrader , Вибрав зі списку активів APPLE, задав час закінчення опціону і суму інвестиції.

Потім я віддав команду «Вище» і підтвердив операцію.

У зазначений час брокер uTrader закрив мою позицію і нарахував на рахунок суму первісної інвестиції і чистий прибуток в розмірі 80% - досить непогано за 17 хвилин.

До речі, я всім рекомендую торгувати консервативно, так як декількох невеликих угод за день достатньо, щоб непогано заробляти, а ось якщо ризикнути в одній угоді весь обсяг, велика ймовірність все втратити.

Модний бренд?
Як купити бінарний опціон на акції Apple?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: