Як заощадити, купуючи купони на знижки

Лавіруємо серед обману і шахрайства.

Фото: & nbsp; pixabay.com

В інтернеті існує чимало сайтів зі знижками. Причому іноді вони досягають неймовірних 90%! Це може бути дуже зручно, але є і свої підводні камені: можна заощадити, а можна потрапити в пастку шахраїв. Як користуватися такими послугами і на що звертати увагу, нам розповіли творець першого Україського купонного сайту "бофонів" Іван Ільченко та Ірина Ковелькова, яка регулярно економить на купонах.

ІСТОРІЯ . Перший купонний сайт з'явився в 2008 р в Америці і відразу завоював шалену популярність як у людей, які бажали заощадити, так і у продавців товарів і послуг, які хотіли привернути нових клієнтів. Але схема не виправдала себе: люди, які готові були прийти по знижці, не поспішали ставати постійними клієнтами і платити повну ціну. Є навіть хрестоматійна історія про бабусю, яка хотіла підробити на пенсії і запропонувала на купонному сайті пироги ручної роботи. Охочих дармових пиріжків було стільки, що нещасна, в спробі обслужити всіх, просто розорилася! Після цього ввели правило, яке обмежувало кількість купонів: щоб компанії, що надають знижку, могли розраховувати на певну кількість клієнтів. Свій бум популярності купання сайти переживали в 2012 р, а зараз власники придумують нові напрямки своєї роботи - наприклад, створюють "мережу якісних послуг" для компаній, які згодні на перевірку "таємним покупцем".

Найчастіше знижки за купонами пропонують салони краси, медичні центри (в основному стоматології та діагностики), туристичні агентства, курси та ін послуги. На них дійсно можна непогано заощадити, якщо правильно підходити до справи.

ДВА ТИПУ. На сайтах можна купити два види купонів: купон-сертифікат (наприклад, зі знижкою в 70%), що дає право на покупку товару або послуги, а на місці надання цих послуг або продажу товарів нічого доплачувати вже не доведеться. Інший вид - купон тільки на знижку. Наприклад, на сайті ви купуєте сам купон за 12 грн (з вказаною знижкою), а потім звертаєтеся до продавця товарів або послуг і отримуєте знижку, яка вказана в купоні (зазвичай не нижче 50%).

ЯК КУПИТИ?

Після реєстрації на сайті можна починати купувати купони на знижку. Зазвичай оплатити його можна банківською картою, через термінал або електронними грошима. Після цього на поштову адресу приходить купон, який потрібно роздрукувати і відправитися за товаром або послугою. Будьте уважні: пропозицією можна скористатися лише певний час.

БУДЬТЕ УВАЖНІ

На жаль, бувають випадки, коли на купонний сайт приходять недобросовісні продавці. Тому перш ніж купувати купон з суперзнижки, переконайтеся, що це чесна акція, а не лохотрон. Кілька популярних шахрайських схем, які реалізуються за купонами:

1. Салон краси, створений спеціально під "акцію"

Набравши необхідну кількість клієнтів, які купили купони, орендується підвальчик, наймається кілька "косметологів", "майстрів манікюру" і "масажистів" (зазвичай це недосвідчені низькооплачувані працівники), вони так-сяк обслуговують всіх, хто купив купон. Після завершення акції "салон" закривається, а його господар підраховує прибуток .

Як боротися. Перш, ніж купувати знижку, перевірте, як довго працює на ринку ця компанія, і почитайте відгуки. Можна зателефонувати і уточнити інформацію про салон, поспілкуватися з персоналом безпосередньо.

2. Завищені ціни

Побачивши заповітне слово "знижка 95%", у багатьох розсудливість тут же йде у відпустку, і вони роблять покупку. Але саме в купонних сайтах часто зустрічається таке, що ціну завищують спеціально, а потім дають "знижку", яка не відрізняється від звичайної, що не акційної ціни. Наприклад, відомі випадки, коли в кафе виділяли столики для "купонніков", і вручали їм окреме меню із завищеними цінами.

Як боротися. Уточніть, скільки ця послуга коштує без знижки в інших салонах, кафе та ін.

3. Приховані платежі

Дрібним шрифтом вказують, що якась послуга оплачується окремо (наприклад, зняття лаку) і коштує дорожче, ніж весь манікюр по знижок ціною. Через цю доплати вся економія нівелюється.

Як боротися. При всій привабливості ціни, читайте все опис про акцію і не соромтеся уточнювати в салоні, чи потрібна якась доплата, і те, яку суму вона складе.

4. Під маскою

Були випадки, коли продавець пропонував робот-пилосос відомої марки з величезною знижкою. Ажіотаж був неймовірний, адже при ціні в $ 2 тис. Його пропонували купити за $ 500! Але як тільки власники купонів почали отримувати жадані пилососи, з'ясувалося, що з відомою маркою вони не мають нічого спільного - це найдешевша китайська техніка, яка стоїть навіть дешевше сплачених грошей, і за якістю набагато гірше оригінальної моделі.

Як боротися. Перш ніж купувати якісь товари, не полінуйтеся поритися в інтернеті і перевірити справжню вартість техніки, а також уточнити назву товару і виробника.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

джерело: сьогодні ЯК КУПИТИ?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: