Новости

Де і як купити акції

Акції не купити на базарі чи в супермаркеті.

Для торгівлі акціями існують спеціальні місця - фондові біржі, де з цінними паперами постійно відбуваються угоди гравцями фондового ринку.

Деякі біржі існують реально (мають приміщення, де люди в шаленому темпі торгують цінними паперами), проте є і електорнні біржі, де купівля-продаж цінних паперів здійснюється через Інтернет .

Це, можна сказати, вступ. Як же, власне, купити дорогоцінні папірці, які обіцяють дохід і гідну старість?

Самостійно придбати акції досить складно. Зазвичай інвестори, охочі заробити на інвестиціях в акції, укладають договір з брокером.

Брокер - це посередник: людина або фірма, яка управляє вашими акціями (тобто продає або купує їх за вашим дорученням). Він має для цього спеціальні дозволи і відповідний статус.

Тому, щоб купити акції, необхідно підписати договір з брокером. За цією угодою брокер буде купувати і продавати їх для вас.

Торговельні операції, таким чином, зводиться до інструктажу брокера - просто телефонуйте йому і віддаєте команду купити або продати ті чи інші цінні папери (не обов'язково акції)

Можна, звичайно ж, зв'язуватися з брокером і через Інтернет: вже досить давно існує відповідне програмне забезпечення.

Природно, послуги брокерських фірм коштують грошей. І є не надто хороша новина для початківців інвесторів - при проведенні дрібних угод прибуток може бути вельми незначною і всю її «з'їсть» оплата послуг брокера.

Як виходити з цієї ситуації? Варіантів кілька: шукати дешевих брокерів, складатися в міні-пайовий фонд зі своїми знайомими (інвестування, як і будь-яку справу, краще робити «всім миром»).

Отже, що потрібно зробити, щоб купити акції?

Насамперед, знайдіть брокерів, які працюють у вашому місті Насамперед, знайдіть брокерів, які працюють у вашому місті. Це можна зробити, просто набравши в пошуковику «Брокери Ваше місто». Після цього приходьте в їх офіс, пред'являєте паспорт і укладаєте договір.

Читайте також матеріал про виборі брокерської контори .

Потрібно буде заповнити анкету клієнта і написати заяву на комплексне обслуговування. Брокер заведе для вас рахунку на біржі.

Після внесення коштів на рахунок і видачі інструкцій, посередник подає заявку на покупку тих чи інших акцій.

Управління вашим рахунком здійснюється по телефону або факсу (це необхідно, якщо попередня заявка не була вами підписана).

Брокер зв'язується з трейдером, який фізично перебуває на біржі і трейдер здійснює необхідні операції.

Ніяких папірців на руки ви не отримаєте (крім звіту від брокерської контори), відомості про власників зберігаються в електронній документації компанії, чиї папери ви придбали.

Також цінні папери можна придбати в деяких банках - це, як правило, відноситься до «блакитних фішок», конкретно - до Газпрому. Про блакитних фішках і вигоди їх придбання читайте також в статті які акції купувати ) І тому найкраще підходить до тих, хто хоче обзавестися пакетом акцій «всерйоз і надовго», тобто щоб тримати довгий час, отримувати дивіденди і збагачуватися за рахунок постійного зростання курсу.

Успіхів!

Як же, власне, купити дорогоцінні папірці, які обіцяють дохід і гідну старість?
Як виходити з цієї ситуації?
Отже, що потрібно зробити, щоб купити акції?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: