Новости

Як відновити роботу сайту, якщо хостинг-аккаунт був видалений?

Якщо хостинг не сплачено протягом більш ніж 30 днів, то сайт і база даних архівується на окремий сервер. Бувають випадки, коли через кілька місяців, власник сайту зауважує, що його сайт не працює і звертається до нас з проханням відновити сайт. Для того, що б спростити цю процедуру ми впровадили функцію, що дозволяє автоматично відновити роботу хостинг-аккаунта, навіть в тому випадку, якщо він був не сплачено тривалий час.

Для того щоб відновити роботу віддаленого аккаунта через несвоєчасної оплати досить перейти в розділ " Дистанційні акаунти "І клікнути на кнопку" Відновити "для формування рахунку до оплати. Після оплати процедури відновлення - аккаунт автоматично буде активований і протягом години продовжить функціонувати як зазвичай.

Якщо обліковий запис видалений дуже давно і в розділі "Дистанційні акаунти" немає відповідного пункту, то для перевірки, чи залишилася ще інформація по ньому достатньо оформити замовлення на новий хостинг (оплачувати хостинг при цьому не обов'язково, можна використовувати тестовий період), після чого в " панель управління - Хостинг - Створення резервних копій "натисніть на кнопку" Дистанційні акаунти ", а у вікні виберіть необхідний архів для скачування.

Якщо Ви плануєте розмістити отриманий сайт на нашому хостингу, то докладна інструкція про те, як це можна зробити, доступна в даному відеоуроці .

Можлива ситуація, коли в таблиці з архівами буде відображено тільки архів аккаунта (файлів сайту) або бази даних, це свідчить про те, що тільки ці дані залишилися від віддаленого хостинг аккаунта.

Важливо! Не дивлячись на появу цієї функції, рекомендуємо не ризикувати і своєчасно оплачувати послуги хостингу та реєстрації доменів, а так само не забувати завантажувати резервні копії собі на комп'ютер.

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: