Новости

Чотири способи злому Facebook і захист від них

  1. Зміна пароля сторінки фейсбук
  2. кейлоггер
  3. фішинг
  4. Крадіжка куків Фейсбук

Незважаючи на те, що безпеку акаунтів на Facebook неодноразово компрометується щороку, кількість користувачів цієї соціальної мережі зростає. У жовтні 2012 року в Facebook був зареєстрований мільярдний профіль, а щоденна кількість відвідувань перевищило шістсот мільйонів. Facebook - сайт, на якому ми ділимося подробицями про своє особисте життя. Дні народження та річниці, місця, які ми відвідуємо і куди їздимо у відпустку, фотографії з рідними і близькими, веселі і сумні думки - все знаходить місце на наших сторінках. Однак ми забуваємо, хто може за нами спостерігати.

Однак ми забуваємо, хто може за нами спостерігати

Соціальні мережі спочатку призначалися для спілкування, але деякі люди побачили в них спосіб впливати на інших в своїх нечестивих цілях. Інформація про себе, яку ми розкриваємо, може бути використана проти нас. Наприклад, інші завжди знають, вдома ми чи ні, як давно пішли, і так далі, а це - питання особистої безпеки.

Чим більше залежні від мережевих технологій ми стаємо, тим вищий ризик злому ми відчуваємо. У профілях Facebook ми і так занадто багато про себе повідомляємо, але деякі люди йдуть ще далі і зламують пароль, отримують можливість робити зміни на сторінці і використовувати її в своїх цілях, і це вже - крадіжка особистості, одна з найсерйозніших мережевих небезпек.

Насправді, злом сторінки фейсбук - процес в цілому нескладний. Отже, найпоширеніші способи злому паролів від аккаунта Facebook, якими користуються як хакери, так і звичайні люди.

Зміна пароля сторінки фейсбук

Найпростіший спосіб «зламати» чужий рахунок - це поміняти пароль на ньому. Як правило, це виходить, якщо людина вам знаком. Насамперед треба дізнатися логін - електронний ящик. Його можна запитати або підглянути на сторінці Facebook в контактній інформації, якщо людина його там вказав.

Потім потрібно змоделювати ситуацію втрати пароля. Тисніть на кнопку «забули пароль?» І введіть логін пошти. Не забудьте поставити галочку «це мій акаунт». Система запропонує змінити пароль через пошту, але вас цей варіант не влаштовує, оскільки пароля від пошти ви не знаєте. Тому треба натиснути кнопку «більше не маєте доступу до цих електронних скриньок?». Система запитає, як ще можна з вами зв'язатися. Введіть адресу електронної скриньки, який не прив'язаний ні до одного аккаунту в Facebook.

Постане питання, відповідь на який знає тільки власник облікового запису. Тут вже доведеться або здогадуватися, або обхідними шляхами дізнатися цю відповідь. Введіть його, змініть пароль, і через 24 години у вас буде доступ до аккаунту.

Якщо ж це ніяк не вдається зробити, то можна вибрати опцію відновлення облікового запису за допомогою друзів. Система відправляє трьох або п'яти друзям різні паролі, які потрібно ввести, щоб отримати доступ до аккаунту. Можна або створити нові акаунти і додатися ними в друзі людині, якого ви хочете зламати, або домовитися з друзями цю людину, щоб вони повідомили вам пароль.

Як від цього захиститися

Ваш Facebook-аккаунт повинен бути прив'язаний до спеціально створеному для цього електронного ящика. Логін цього ящика не повинен бути відображений в контактній інформації.

Ретельно підбирайте секретне питання і відповідь на нього. Не можна, щоб це була інформація, доступна зі сторінки Facebook або просто багато кому відома: дні народження і річниці, імена вихованців та перших вчителів в школах, і так далі. Все це легко можна дізнатися по вашій сторінці або сторінці ваших друзів.

Нарешті, розсилку паролів друзям можна налаштувати таким чином, щоб їх могли отримати тільки три конкретних людини. Тоді ніякі нові акаунти або «ліві» друзі не зможуть «поділитися» з хакером паролем до вашого аккаунту.

Короткий мануал по настройці безпеки аккаунта в Facebook від Лабораторії Касперського:

Інструкція по налаштуванню конфіденційності аккаунта в Фейсбук від Kaspersky Lab:

кейлоггер

Кейлоггер - це програма, яка записує всі клавіші, натиснуті користувачем комп'ютера, на який вона встановлена. Програма для злому фейсбук може бути вручну встановлено на комп'ютер людина, чиї паролі необхідно дізнатися. кейлоггер включається разом з комп'ютером і працює непомітно. Інформація про те, які клавіші натискати протягом того чи іншого періоду часу, надходить на пошту установника.

Кейлоггер може також міститися на USB-карті. Для його роботи потрібно, щоб пристрій було підключено до комп'ютера людини, пароль якого ви хочете дістати. Такий кейлоггер коштує трохи дорожче звичайного, оскільки в ціну входить вартість «флешки».

Як від цього захиститися

Встановіть файрвол. Активність кейлоггера можна виявити по пересилається, і файрволи якраз її і відстежують.

Встановіть менеджер паролів. Ця програма дозволяє не набирати паролі, а вводить їх за вас. Якщо клавіші не натиснуті, то кейлоггер нічого не запише.

Оновлюйте програмне забезпечення. Якщо ви виявили або запідозрили щось недобре, корисним буде оновити програмне забезпечення. Саме так роблять в компаніях.

Змінюйте паролі. Придумуйте альтернативні паролі хоча б два рази на місяць. Це ускладнить хакеру життя і зробить інформацію, яку він отримує, неактуальною.

фішинг

Фішинг - найскладніший із запропонованих способів злому сторінки фейсбук, але в той же час один з найпоширеніших. Суть фішингу в разі, коли потрібен пароль від Facebook, полягає в створенні помилкової копії сторінки, на якій вводиться логін і пароль. Ця сторінка може бути відправлена ​​потенційній жертві злому будь-яким способом. Вона виглядає точно так само, як початковий екран Facebook, але якщо людина введе свій логін і пароль, ця інформація відразу потрапить творцеві помилкової сторінки. Складність цього способу полягає в тому, що потрібно володіти навичками роботи в мережі - хостинг сайтів і дизайн веб-сторінок.

У мережі існують докладні гайди, за допомогою яких фішингом зможе займатися навіть любитель. Пройшовши простим інструкціям, ви створите неправдиву копію екрану Facebook, яку потрібно буде відправити людині, пароль якого ви хочете отримати. Те, що він введе, надійде у ваше розпорядження. Втім, останнім часом користувачі рідко заходять на Facebook по стороннім посиланнях, а захист електронних скриньок від фішингу з кожним роком стає все більш досконалою. В ідеалі, звичайно, потрібно створити повноцінну копію Facebook, тоді фішинг буде виглядати більш правдоподібною.

Як від цього захиститися

Не переходьте за посиланнями, які приходять вам на пошту. В таких листах вас будуть переконувати залогінитися в Facebook, пройшовши на сайт саме по конкретної посиланням. Краще відразу видаліть такий лист і забудьте, відкрийте Facebook через свої закладки та спокійно заходите.

Краще відразу видаліть такий лист і забудьте, відкрийте Facebook через свої закладки та спокійно заходите

Зверніть увагу, що фішингові повідомлення можуть приходити не тільки на електронну скриньку. Це може статися і в онлайн-чаті, і в SMS-листуванні, і взагалі на будь-якому сайті.

Спливаючі оголошення теж таять в собі небезпеку. Намагайтеся не клікати по всьому, що яскраво виглядає і кидається в очі.

Нарешті, використовуйте антивіруси, наприклад, Kaspersky або McAfee.

Крадіжка куків Фейсбук

Кукі - невеликий фрагмент даних, відправлений веб-сервером і зберігається на комп'ютері користувача. Ці дані містять важливу інформацію, яку хакер може добути, якщо він підключений до тієї ж мережі, що і користувач, і використовувати для злому акаунтів facebook. Крадіжка куки - це не крадіжка пароля, але тим не менше це дає доступ до аккаунту, оскільки куки дозволяють «обдурити» комп'ютер, змусити його думати, що хакер заходить, наприклад, в Facebook з того ж робочого місця і браузера, що жертва крадіжки.

Для того щоб отримати куки в браузері Firefox, можна використовувати додаток Firesheep. Воно збирає куки з комп'ютерів, підключених до однієї WiFi-мережі, і зберігає їх для подальшого використання. Якщо жертва крадіжки все ще залягання в Facebook, то хакер легко може зайти на той же обліковий запис. Як тільки аккаунт покинуть, доступ до нього закривається і для зломщика.

Як від цього захиститися

Зайдіть в налаштування облікового запису на Facebook. У розділі, присвяченому безпеці, переконайтеся, що стоїть галочка навпроти безпечного серфінгу.

Firesheep не бачить куки, якщо використовується шифрування з'єднання, наприклад, HTTPS. Тому уникайте сайтів зі з'єднанням HTTP.

Завжди користуйтеся SSL - безпечними криптографічними протоколами. Використовуйте такі додатки Firefox, як HTTPS-Everywhere або Force-TLS, які виключають ненадійні з'єднання.

Завжди, коли встаєте з-за комп'ютера, виходьте з усіх акаунтів. Firesheep не дозволяє проникнути на аккаунт, якщо він закритий.

Увага! Дана стаття носить ознайомлювальний характер, її мета - розповісти користувачам про найпопулярніші способи злому facebook акаунтів і показати як відбувається моніторинг facebook сторінок.

Якщо вам потрібно тільки відстеження листування фейсбук , Наприклад, спілкування вашої дитини в соціальних мережах з метою батьківського контролю, то досить встановити клавіатурного шпигуна на комп'ютер або програму для прослуховування телефону вашої дитини.

Тисніть на кнопку «забули пароль?
Тому треба натиснути кнопку «більше не маєте доступу до цих електронних скриньок?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: