Новости

Заробіток в Твіттер і сервіси де його можна отримати

 1. Методи отримання заробітку в Твіттері
 2. Сервіси для заробітку в Твіттер
 3. Заробіток в Твіттер з сервісом Twite
 4. Продаж посилань в Твіттері
 5. Заробіток в Твіттері на поштовика

Для того, щоб почати дохід в соціальних мережах а саме заробіток в Твіттер, спочатку вам необхідно упевнитися в якості вашого профілю. Свій мікроблог необхідно оформити за красою у вищому розряді, і ніяких лівих прізвищ, внесіть реальні дані, так ваш блог буде виглядати природно. Завантажте побільше яскравих фото і поділіться кількома цікавими твітами.

Варто приділити більше уваги набору фоловерів оскільки від цього безпосередньо стане залежати ваш  дохід в інтернеті Варто приділити більше уваги набору фоловерів оскільки від цього безпосередньо стане залежати ваш дохід в інтернеті . З'ясуйте про це побільше зі сторонніх джерел а якщо ви зібралися набирати передплатників, не шкодуючи ні сил, ні часу, то скористайтеся спеціальною біржею для набору передплатників, підійдуть біржі обопільних накруток в соціальних мережах, які діють за принципом « лайк за лайк ». Ось як тільки наберете пару тисяч фоловерів, тоді і можна буде приступити до монетизації профілю.

Методи отримання заробітку в Твіттері

Є кілька методів отримання доходу в Твіттері, нижче представлені кілька варіантів, виберіть для себе найоптимальніший:

 • Пошук рекламодавців з метою розміщення прямої реклами в твіти на вашому блозі. Ви можете пропонувати дану інформацію на різних форумах, які присвячені даній тематиці або ж розмістити відповідний твіт у себе.
 • Рекламування всяких брендів в наш час стрімко набирає хід, як спосіб заробітку в Твіттері. Тільки тут, як і в першому варіанті, доведеться відшукати рекламодавця, який зацікавиться вашою пропозицією. Скажімо захоче встановити свій логотип на вашій сторінці.
 • можна зайнятися продажем посилань , Як і на звичайному блозі. Для цього вам просто потрібно буде займатися розміщенням зовнішніх посилань на вашому профілі за які ви згодом будете отримувати оплату. Але перед початком даного способу роботи в інтернеті , Вам належить набрати Page Rank, тому що якщо цього не зробити, то толку в такому методі буде мало оскільки буде дуже маленький попит.
 • Для профілю, який добре розкручений підійде розміщення партнерських посилань. Для цього достатньо просто вступити в будь-яку партнерську програму будь-якого онлайн-брокера , Інтернет-магазину і т.д.
 • На біржах реклами можна легко відшукати рекламодавців для вашого мікроблога. Щоб вам не довелося далеко ходити, нижче представлені списки кращих сервісів для роботи в Твіттері.
 • Якщо у вас є товар або ж ви можете надавати різні послуги, які можуть користуватися попитом, то ви так само можете розмістити відповідну інформацію на своєму мікроблозі. Для цього відмінно підійде розміщення відео де ви в усіх подробицях опишіть пропонований спектр послуг та товарів.
 • Як правило новачки користуються виконанням різних завдань в Твіттері, як методом заробітчанства. В інтернеті присутні спеціальні ресурси, які дають гроші виконавцям за їх ретвіти, коментарі та інші піар-дії, наприклад VkTarget .

Мабуть ось і все найпопулярніші методи отримання доходу з використанням свого мікроблога в Твіттер. Можете вибрати для себе найбільш підходящий або ж користуватися декількома, як вам буде завгодно. Тільки ви повинні усвідомити перед цим, що рекламодавці насамперед звертають увагу на кількість фоловерів, а так само на ступінь розкрученості вашого профілю.

Сервіси для заробітку в Твіттер

Для монетизації мікроблогів в Твіттері їх власникам пропонується достатня кількість сервісів. Щоб отримувати гроші вам доведеться виконувати будь-якого роду разові завдання, публікуючи у себе різні твіти.

Ось список кращих сервісів для заробітку в Твіттер, які пропонують виконавцям величезну кількість різних завдань:

1 1. SMMOK - у даного сервісу досить зручний і простий для розуміння інтерфейс, а так само він надає можливість почати заробляти в інтернеті мікроблогу, які ще не дуже розкручені. Після того, як ви пройдете процедуру реєстрації на цьому сервісі через свій Твіттер, ви побачите там такі завдання: зафоловіть, зробити ретвіт запису, «додай в обране», розмістити посилання або пост і багато іншого.

2 2. VkTarget - теж дуже хороший сервіс, який підходить як новачкам так і бувалому користувачеві для отримання грошей. Пройдіть процедуру реєстрації і можете починати заробляти прямо зараз . Для того, щоб завдань було в достатній кількості, можете додати профілі з інших соціальних мереж в яких ви є.

3 3. Prospero -цей сервіс хоч і можна використовувати ВКонтакте, Одноклассниках, Фейсбуці та інших соц. мережах, але основне його напрямок це розкручування мікроблога в Твіттері заробітку на ньому. Тут все робиться за тим же принципом, що і в двох попередніх: додаєте ваш мікроблог після того, як зареєструвалися і очікуєте до тих пір поки не почнуть з'являтися завдання, доступні для вашого виконання.

4 4. Forumok - на даному сервісі є завдання, як для молодих, мало розкручених профілів, так і для більш просунутих акаунтів. Якщо ваш аккаунт був зареєстрований в мережі більше одного року тому, PR більше трьох і кількість фоловерів близько 2000, то мінімальна оплата за ретвіт становитиме не менше 18 руб.

5 5. Vprka - на цьому сервісі набагато менше завдань ніж в інших проектах, але як правило вони не одноманітні і постійно оновлюються. Одночасно ви можете заробляти, підключивши додаткові акаунти з інших соц. мереж.

6 6. Socialtools - на даному проекті зареєструватися через Твіттер неможливо, але ви можете його додати як сторонній профіль, так само як і інші профілі з інших соц. мереж, завдання тут проявляються дуже швидко, тому, щоб ви не перебували в подиві, від того, чому у вас немає завдань, вам необхідно швидко встигати їх виконувати.

7 7. Cashbox - на цьому проекті ви зможете отримати гарну нагороду від рекламодавця якщо будете виконувати його доручення, але для профілю в Твіттері не надто часто бувають завдання. Але додати свій профіль туди все ж необхідно, оскільки ви ризикуєте втратити прибуткове пропозицію.

8 8. Plibber -Ще одна стандартна рекламна біржа, де ви так само, як і в тих що перераховані вище маєте можливість додавання акаунтів з інших соціальних мереж, виконувати завдання, розміщувати пости і отримувати дохід.

Сервіси які були описані мною вище, це ще далеко не весь перелік сервісів для заробітку в Твіттер. Для того, щоб вам було набагато простіше в усьому цьому розібратися, давайте ми з вами розглянемо це все на одному конкретному прикладі.

Заробіток в Твіттер з сервісом Twite

система Twite (Твіті) це один з кращих проектів по заробітку в Твіттері.

Як тільки зареєструвалися, додайте свої профілі. Для цього треба зайти в розділ менеджер акаунтів і підключаємо всі наявні акаунти, тим більше тим краще буде ваш дохід з сервісом Twite в Твіттер та інших соціальних мережах:

Для цього треба зайти в розділ менеджер акаунтів і підключаємо всі наявні акаунти, тим більше тим краще буде ваш дохід з сервісом Twite в Твіттер та інших соціальних мережах:

Далі шукаємо список завдань:

Далі шукаємо список завдань:

Як приклад ми виберемо друге завдання. Для його виконання нам належить зафоловіть аккаунт, тиснемо на кнопку прочитати, і читаємо наступне у вікні:

Для його виконання нам належить зафоловіть аккаунт, тиснемо на кнопку прочитати, і читаємо наступне у вікні:

Тут вам знову доведеться натиснути кнопку Читати, після чого закрити це вікно. Далі натисканням кнопки перевірка ми перевіряємо чи правильно ви все виконали:

Далі натисканням кнопки перевірка ми перевіряємо чи правильно ви все виконали:

Якщо всі дії були вчинені правильно, то в наступному повідомленні ви побачите, що кошти за це завдання зараховані на ваш баланс:

Якщо всі дії були вчинені правильно, то в наступному повідомленні ви побачите, що кошти за це завдання зараховані на ваш баланс:

Все дуже просто, доступно а головне зрозуміло. Далі за тим же принципом виконуйте інші завдання. Інші проекти мають різний інтерфейс, але сенс все той же - ви виконуєте завдання, підтверджуєте їх, отримуєте заробіток на завданнях . Реєструйтеся і працюйте відразу в декількох проектах, так ви значно збільшите власний заробіток в Твіттер.

Продаж посилань в Твіттері

Розкручені мікроблоги, як правило, заробляють таким способом набагато більше, ніж менш розкручені, але і на них можна заробити а згодом для збільшення доходів розкрутити свій мікроблог.

На даний момент продажем посилань в Твіттері займаються два відомих і популярних проекту, а саме це  Блогун  і  РотаПост На даний момент продажем посилань в Твіттері займаються два відомих і популярних проекту, а саме це Блогун і РотаПост . Їх користувачами є кілька тисяч різних блогів і сайтів і кожен день тут продається кілька сотень посилань.

Ви можете додати сюди свій аккаунт в Твіттері, як майданчик. І якщо у нього є PR, то можете бути повністю впевнені, що вам скоро почнуть надходити свіжі заявки на розміщення у вас посилання. Якщо у вас достатня кількість фоловерів, то посилання можуть купуватися для реклами. Це досить хороший і дуже прибутковий метод, спробую пояснити його, скориставшись прикладом Блогуна:

1.Проходім процедуру реєстрації, далі шукаємо в меню вкладку «майданчики», переходимо, тиснемо на прямокутну зелену кнопу «додати майданчик»:

Проходім процедуру реєстрації, далі шукаємо в меню вкладку «майданчики», переходимо, тиснемо на прямокутну зелену кнопу «додати майданчик»:

2.Далі ми спостерігаємо список соціальних мереж, з них вибираємо Твіттер (для збільшення доходів і інші), звертаю вашу увагу на те, щоб у вас було як мінімум близько 100 фоловерів і приблизно стільки ж постів:

Далі ми спостерігаємо список соціальних мереж, з них вибираємо Твіттер (для збільшення доходів і інші), звертаю вашу увагу на те, щоб у вас було як мінімум близько 100 фоловерів і приблизно стільки ж постів:

3.Далее проходимо авторизацію через Твіттер:

Далее проходимо авторизацію через Твіттер:

4. Після очікуємо модерації вашого профілю. Зазвичай це відбувається протягом дня, як тільки дочекалися переходимо в налаштування майданчика:

Зазвичай це відбувається протягом дня, як тільки дочекалися переходимо в налаштування майданчика:

5. Тут необхідно вказати вартість за розміщення поста: для мало розкрученого профілю встановлюйте не більше 15 р. Обов'язково потрібно вказати ваш регіон а так же заповнити опис і виділити ключові слова:

Обов'язково потрібно вказати ваш регіон а так же заповнити опис і виділити ключові слова:

6. Для того, щоб ви не нудилися в очікуванні надходження заявок, перейдіть у вкладку пропозицій:

Для того, щоб ви не нудилися в очікуванні надходження заявок, перейдіть у вкладку пропозицій:

7. За допомогою системи фільтрів підбираєте відповідні пропозиції:

За допомогою системи фільтрів підбираєте відповідні пропозиції:

8. Ознайомтеся зі списками, натисніть на рядок і відправте заявку:

Ознайомтеся зі списками, натисніть на рядок і відправте заявку:

9. І як тільки вона буде схвалена рекламодавцем, ви отримаєте відповідне повідомлення і тільки тоді ви можете запостити посилання:

І як тільки вона буде схвалена рекламодавцем, ви отримаєте відповідне повідомлення і тільки тоді ви можете запостити посилання:

Розміщуєте пост з потрібним посиланням, потім відправляєте на нього посилання рекламодавцю і отримуєте гроші за це. Все більше ніж дуже просто!

На продажу посилань в Твіттері ви можете заробляти від 200 до 500 рублів в день і набагато більше, якщо спантеличити збільшенням PR своїх сторінок, а допомогти вам в цьому зможуть проекти про які я писав вище - Блогун і РотаПост.

Заробіток в Твіттері на поштовика

Новачки зазвичай користуються кліковими спонсорами для отримання легких грошей в інтернеті , Але, як правило, ними теж цілком можна користуватися для заробітку в Твіттері.

на проекті Wmmail скористайтеся фільтрами:

і ви зможете побачити всі завдання щодо вашого мікроблога:

Теж саме можете зробити і на Seo sprint , Шукайте завдання для Твіттера:

Буває, що на таких буксах можна виявити дуже прибуткове завдання а якщо увійдете до смаку, то зможете заробити, виконуючи інші завдання, залишаючи коментарі, голосуючи, реєструючись, складаючи відгуки і т.д.

Ви запитаєте, як багато грошей можна заробити в Твіттері? Так це не можна навіть уявити. Все буде залежати від того в якій мірі ви станете активним. Якщо ви націлені на отримання прибутку від свого мікроблогу, то вам необхідно активно його розвивати. Удачі і хорошого заробітку в Твіттер!

Вам також буде цікаво:

- Способи заробітку на кліках

- Прибуток на іграх

- Гроші на введенні капчі

Ви запитаєте, як багато грошей можна заробити в Твіттері?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: