Новости

CommuniGate Pro: Модуль AirSync

  1. Відповіді на Запрошення на Зустріч
  2. папки

версія 6.1

Сервер CommuniGate Pro може використовуватися з мобільними пристроями, що працюють під управлінням Microsoft® Windows Mobile і іншими сумісними пристроями (КПК, смартфони), що підтримують протокол AirSync - клієнт-серверну версію протоколу Microsoft ActiveSync.

Протокол AirSync дозволяє клієнтського пристрою синхронізувати дані Календаря, Завдань і Контактів з даними Користувача, що зберігаються на сервері. Протокол також дозволяє користувачеві синхронізувати деякі або всі папки з електронною поштою, створювати та відправляти повідомлення електронної пошти, а також запрошення на Зустрічі та відповіді на них.

функція псевдоніми Папки CommuniGate Pro дозволяє клієнтам AirSync використовувати доступ до загальних папок інших користувачів.

Протокол AirSync дозволяє клієнтського пристрою отримувати доступ до довідником Сервера.

Протокол AirSync використовує в якості транспорту протокол HTTP , Який реалізується модулем HTTPU. Відкрийте установки Модуля HTTPU і знайдіть розділ Доп. протоколів:

Використовуйте цей параметр, щоб вказати, яку інформацію Модуль AirSync повинен зберігати в Журналі роботи Сервера.
Записи, поміщені модулем AirSync в Журнал роботи Сервера, мають позначку AIRSYNC.

Установка Доступ визначає, клієнти з яких мереж мають доступ до послуги AirSync.

Зверніть увагу: Так як багато AirSync клієнти створені таким чином, що вони можуть працювати тільки через стандартний HTTP порт (порт 80 для незашифрованих з'єднання і порт 443 для безпечних з'єднань), то переконаєтеся, що модуль HTTPU налаштований на прийом з'єднань на ці порти.

Адміністратори Сервера або Домену можуть дозволити доступ по протоколу AirSync тільки для певних пристроїв: У налаштуванні може бути вказано декілька елементів, розділених символом коми (,):
  • якщо не вказано жодного елемента, то доступ заборонений для всіх пристроїв;
  • кожен елемент порівнюється з ID пристрою, що намагається під'єднатися; символи * в елементі використовуються як групові (збігаються при порівнянні з будь-якою послідовністю); елемент * дозволяє доступ для всіх пристроїв;
  • якщо елемент містить символ /, то його частина до цього символу порівнюється з типом пристрою (наприклад, PocketPC, Apple), а частина після порівнюється з ID пристрою;
  • якщо елемент містить символ!, а частина, що залишилася збігається з ID пристрою (або з типом і ID пристрою), влаштування забороняється доступ до даних Користувача.
В наведеному вище прикладі налаштування за замовчуванням містять такі елементи:! PhoneX * доступ з пристроїв, чий ID починається з phoneX, заборонений! Vendor1 / * доступ з пристроїв типу vendor1 заборонений * доступ з інших пристроїв дозволений В наведеному вище прикладі актуальні Налаштування (замінюють налаштування п замовчуванням ) містять такі елементи: 9999BFE4D66C4BE29AAB1DF8F8CF4064 доступ з пристрою з таким ID дозволений android678263333 доступ з пристрою з таким ID дозволений доступ з інших пристроїв заборонений. Адміністратори Сервера і Домену можуть здійснювати моніторинг і обслуговування AirSync пристроїв, що використовуються Користувачами. Відкрийте в Веб інтерфейс адміністратора сторінку Установки Користувача і перейдіть за посиланням Мобільні. Знайдіть панель Пристроїв AirSync:

В елементах таблиці відображаються тип пристрою і унікальний ідентифікаційний номер пристрою для кожного з пристроїв, що використовуються Користувачем, а також час операції останнього доступу з цього пристрою.

Пристрої можуть бути захищені за допомогою PIN (пароля), який необхідно вводити кожен раз при включенні пристрою або після періоду неактивності. Ви можете включати і вимикати цю функцію віддалено: виберіть елемент з пристроєм і натисніть кнопку Увімкнути PIN-захист або Вимкнути PIN-захист відповідно.

Для видалення всієї інформації з пристрою (якщо воно було втрачено або вкрадено), виберіть елемент з пристроєм і натисніть на кнопку Очистити.
В елементі пристрою з'явиться маркер очікування.
При наступної спроби з'єднання з сервером, воно отримає команду на видалення всіх даних електронної пошти та інших даних, що зберігаються на пристрої локально.

Щоб скасувати Очищення (якщо доступ до пристрою був відновлений до того, як воно спробувало зв'язатися з сервером), виберіть елемент пристрою і натисніть на кнопку Скасувати.

Деякі пристрої можуть не працювати з усіма папками користувача - як через те, що у Користувача є занадто багато Тек, так і тому, що в деяких з Тек міститься занадто багато елементів. Користувач може "заховати" певні Папки від AirSync клієнта, відключивши опцію Відомий для Мобільних Пристроїв для таких Тек.

Протокол AirSync створювався для роботи в специфічній, що не підтримує відкриті стандарти середовищі. Модуль AirSync в CommuniGate Pro робить все можливе для перетворення даних AirSync в стандартні формати (такі, як iCalendar і vCard).

Відповіді на Запрошення на Зустріч

Коли AirSync клієнт приймає або відхиляє Зустріч, він створює повідомлення електронної пошти, що відправляється організатору Зустрічі. Це повідомлення містить деякі дані у власному форматі Майкрософт, які не можуть бути використані ніяким додатком, що працює відповідно до стандартів.
Для вирішення цієї проблеми Модуль AirSync CommuniGate Pro генерує відповідь самостійно, використовуючи стандартний формат iCalendar. Як наслідок цього, організатор може отримати 2 повідомлення з Відповіддю на Запрошення - одне від модуля AirSync, інше від клієнта Windows Mobile.
Зверніть увагу: коли користувач Windows Mobile вирішує прийняти або відхилити запрошення не відправляючи відповідну відповідь, то ця опція впливає лише на власні запрошення Windows Mobile. Модуль AirSync генерує власну відповідь незалежно від цього, грунтуючись тільки на атрибуті "RSVP" Запрошення на Зустріч.

папки

AirSync клієнти не підтримують папки в папці INBOX, Папці Відправлено і в Сміттєвої Кошику.
Якщо у Користувача існують папки, то Сервер не буде інформувати про них AirSync клієнтів.

Керівництво CommuniGate® Pro. Copyright © 1998-2019, Stalker Software, Inc.

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: