NEWSru.com :: Лондонське підрозділ Deutsche Bank загрожує розірвати відносини з РФ

Лондонське підрозділ Deutsche Bank загрожує розірвати відносини з РФ, при цьому російські чиновники не розуміють, що від них вимагається

Лондонське підрозділ Deutsche Bank загрожує розірвати відносини з РФ, при цьому російські чиновники не розуміють, що від них вимагається. Однак пізніше джерело ТАСС заявив, що у Deutsche Bank "немає стурбованості" по відношенню до влади РФ.

Банк 27 червня направив лист на адресу уряду РФ, вказавши в документі, що аналізує надані уряду Росії послуги та наявні у нього документи в рамках практики Know your customer (KYC, "знай свого клієнта"), пише газета "Ведомости" 23 серпня. Ця практика передбачає ідентифікацію клієнта і отримання відомостей про нього для запобігання відмиванню і легалізації коштів, а також фінансування тероризму.

У листі банку зазначено, що інформація про його клієнтів повинна підлягати періодичному оновленню, тому фінансова організація має право вимагати від уряду додаткову документацію.

"Неможливість отримати найсвіжішу інформацію від вашої фірми може зажадати від нас припинити наші ділові відносини", - сказано в листі Deutsche Bank. Це може статися, якщо російський уряд не зв'яжеться з банком протягом 30 днів. Тобто термін відповіді закінчився ще в липні.

Представник Мінфіну підтвердив виданню інформацію про отримання листа, але подробиць не розкрив. Він лише зазначив, що від інших банків подібних запитів не надходило.

За даними двох чиновників фінансово-економічного блоку, уряд не став відправляти відповідь на лист, але і від Deutsche Bank більше ніяких повідомлень не надходило.

Один з чиновників в бесіді з газетою висловив здивування, яку ще інформацію про себе уряд може дати банкірам. І пожартував, що у відповідь можна направити хіба що Конституцію як статуту, а бенефіціаром вказати російський народ. Іншими словами, в уряді не знають, що від нього вимагає банк.

Представник фінансової організації у відповідь на питання "Ведомостей" розповів, що "регулярні формальні перевірки всіх партнерів по всьому світу є стандартною мірою в рамках KYC-процедур". Які операції Deutsche Bank проводив або проводить для російського уряду, в листі не сказано.

Джерело: у Deutsche Bank "немає стурбованості" по відношенню до влади РФ

Трохи пізніше джерело в банківській сфері повідомив ТАСС, що Deutsche Bank не відчуває ніякої стурбованості діями уряду Росії.

"У Deutsche Bank немає ніякої стурбованості стосовно російського уряду, і лист цього банку, адресований уряду РФ, носило абсолютно рутинний характер", - розповів співрозмовник агентства.

Ситуацію навколо цього листа прокоментували і в прес-службі самого Deutsche Bank. "Глобальна система Deutsche Bank з контролю за відповідністю регулятивним вимогам орієнтована на суворе дотримання законів, а наші процедури KYC (" Знай свого клієнта ") є частиною цієї системи. Як і в будь-якому іншому банку, регулярні формальні перевірки всіх партнерів по всьому світу є стандартною заходом в рамках процедур KYC ", - пояснив представник банку.

Відзначимо, напередодні, 22 серпня, швейцарський банк Credit Suisse в зв'язку з санкціями США, введеними щодо РФ, заморозив активи російського походження на суму близько п'яти мільярдів доларів.

Через нейтрального статусу Швейцарії санкції проти РФ там не діють, однак через те, що банки в цій країні дуже залежні від американського долара, вони повинні слідувати політиці Сполучених Штатів.

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: