Новости

Парубій закликав "добити" декомунізацію в Україні

Голова Верховної Ради Андрій Парубій повідомив, що сьогодні в Україні ще не завершена декомунізація, оскільки дві області мають старі назви Голова Верховної Ради Андрій Парубій повідомив, що сьогодні в Україні ще не завершена декомунізація, оскільки дві області мають старі назви   Про це він заявив під час погоджувальної ради, передає   Depo

Про це він заявив під час погоджувальної ради, передає Depo.ua .

"У нас, колеги, не завершена декомунізація. Залишилися дві області, які мають ще старі назви і вже пройшли всі формальні процедури для їх зміни. Йдеться про Кіровоградській і Дніпропетровській областях", - пояснив Парубій.

Він додав, що змінити назви областей можна лише шляхом внесення змін до Конституції, оскільки в документі перераховані всі області України.

"Уже все процедури пройшли, і я вважаю, що наш парламент, який почав і здійснив декомунізацію, повинен її завершити також і на рівні Конституції, перейменувавши дві області, оскільки це неможливо зробити прийняттям змін до закону, а тільки змін в Конституції", - підкреслив спікер.

Парубій підкреслив, що, на його думку, зробити це можна вже в цей четвер, 20 вересня.

Нагадаємо, центральні міста Кіровоградської та Дніпропетровської областей були перейменовані в Кропивницький і Діпрі відповідно.

Комітет з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування Верховної Ради підтримав пропозицію перейменувати дві області України .

Законопроект про перейменування Дніпропетровської області в Січеславську схвалений профільним комітетом Верховної Ради, питання внесене до порядку денного .

Більше новин про події в світі читайте на Depo.Весь світ

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: