Новости

Вийшов новий Kaspersky Mobile Security із захистом від SMS-фішингу та безкоштовною базовою версією

« лабораторія Касперського »Оголошує про вихід нової версії Kaspersky Mobile Security - захисного рішення для смартфонів на платформі Android. Продукт пропонує нові інструменти: «SMS Анти-Фішинг» для перевірки підозрілих посилань в текстових повідомленнях, а також «Тривожний сигнал» (Сирена) для пошуку втраченого смартфона. Крім того, тепер базові функції рішення доступні безкоштовно, а апгрейд до платної версії відбувається прямо з продукту.

Майже 99% мобільних загроз, виявлених «Лабораторією Касперського» в 2012 році, були націлені на платформу Android. Значну їх частину становить шкідливе ПО для отримання контролю над пристроєм і розкрадання персональних даних користувачів. Всього у 2012 році фахівці «Лабораторії Касперського» виявили приблизно в шість разів більше шкідливих програм для Android, ніж в попередньому. І, швидше за все, розробка нових загроз для Android в цьому році буде тривати з тією ж інтенсивністю, а самі шкідливі програми стануть більш складними і небезпечними. У той же час користувачі досить часто ризикують втратити важливу особисту інформацію на своїх гаджетах і без участі шкідливих програм в результаті втрати або крадіжки пристрою. Тому Kaspersky Mobile Security має не тільки інструментами захисту від шкідливого ПО і різного роду атак, а й запобігає потраплянню конфіденційної інформації в чужі руки.

Для зручності користувачів «Лабораторія Касперського» відмовилася від розробки двох окремих продуктів: повної версії Kaspersky Mobile Security і безкоштовного рішення Kaspersky Mobile Security Lite. Тепер всі можливості захисного рішення доступні в єдиному дистрибутиві. Таким чином, власники смартфонів зможуть спробувати безкоштовну функціональність, в яку входять «Перевірка на вимогу», «Анти-Злодій», а також «Фільтрація викликів і SMS». В оновленому рішенні модуль «Анти-Злодій» доповнено новою функцією «Тривожний сигнал» (Сирена), яка допоможе знайти знаходиться неподалік смартфон. Після її активації пристрій почне видавати гучний звуковий сигнал до тих пір, поки власник не знайде його і не введе секретний код.

Купивши код активації, користувач отримає повнофункціональну захист. У повну нову версію Kaspersky Mobile Security «Лабораторія Касперського» включила найсучасніші захисні технології, в тому числі проактивні і хмарні, що використовують Kaspersky Security Network. Для зручності користувачів передбачені автоматичне сканування і захист в реальному часі. Нова функція «SMS Анти-Фішинг» захищає власника смартфона від небезпечного SMS-спаму і спроб шахрайства, перевіряючи всі посилання в надходять текстових повідомленнях.

Крім того, нове рішення Kaspersky Mobile Security має можливість віддаленого взаємодії з пристроєм для спрощення пошуку смартфона в разі його втрати або крадіжки. При авторизації на спеціальному веб-порталі «Лабораторії Касперського», користувачеві стануть доступні всі команди функції «Анти-Злодій».

Новий Kaspersky Mobile Security доступний для російських користувачів з кінця лютого і трохи пізніше в магазинах додатків. Вартість повнофункціонального рішення складе 150 рублів.

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: