Як перевірити бали на мегафоні через смс на телефоні або в особистому кабінеті

 1. Як перевірити бали на мегафоні через смс на телефоні або в особистому кабінеті Бонусна система Мегафона...
 2. Перевірка бонусного балансу без виходу в інтернет
 3. Перевірка бонусного балансу через інтернет
 4. Активація винагород
 5. Як перевірити залишки винагород
 6. висновок
 7. Як перевірити бали на мегафоні через смс на телефоні або в особистому кабінеті
 8. Приєднання до бонусної програми і види винагород
 9. Перевірка бонусного балансу без виходу в інтернет
 10. Перевірка бонусного балансу через інтернет
 11. Активація винагород
 12. Як перевірити залишки винагород
 13. висновок
 14. Як перевірити бали на мегафоні через смс на телефоні або в особистому кабінеті
 15. Приєднання до бонусної програми і види винагород
 16. Перевірка бонусного балансу без виходу в інтернет
 17. Перевірка бонусного балансу через інтернет
 18. Активація винагород
 19. Як перевірити залишки винагород
 20. висновок
 21. Як перевірити бали на мегафоні через смс на телефоні або в особистому кабінеті
 22. Приєднання до бонусної програми і види винагород
 23. Перевірка бонусного балансу без виходу в інтернет
 24. Перевірка бонусного балансу через інтернет
 25. Активація винагород
 26. Як перевірити залишки винагород
 27. висновок
 28. Як перевірити бали на мегафоні через смс на телефоні або в особистому кабінеті
 29. Приєднання до бонусної програми і види винагород
 30. Перевірка бонусного балансу без виходу в інтернет
 31. Перевірка бонусного балансу через інтернет
 32. Активація винагород
 33. Як перевірити залишки винагород
 34. висновок

Як перевірити бали на мегафоні через смс на телефоні або в особистому кабінеті

Бонусна система Мегафона склалася дуже давно. Вона нагадує систему дисконтних або банківських карт, на баланс яких від суми покупки відкладається якийсь відсоток - бали, і їх можна пізніше використовувати в якості оплати. Система Мегафон-Бонус діє аналогічно, тільки замість покупок в магазині ви використовуєте послуги зв'язку від цього оператора.

Для участі в програмі зазвичай не потрібно ніяких додаткових дій - все відбувається автоматично. У загальному порядку за кожні витрачені 30 рублів нараховується 1 бал. Перерахунок балів відбувається щомісяця.

Однак, пам'ятайте, що якщо протягом року не було проведено жодних дій по активації винагород, то участь абонента в програмі може бути припинено, навіть якщо він продовжує користуватися послугами зв'язку Мегафон. Або оператор сам призначить винагороду на свій розсуд. Накопичені бали "живуть" рік з моменту їх нарахування, після цього терміну - згоряють.

Як винагород Мегафон надає досить-таки великий список бонусів. Це може бути якась кількість безкоштовних смс, хвилин або мегабайт на телефоні. Також за рахунок балів можна здійснити оплату рахунку за зв'язок, отримати знижку на покупку будь-якого гаджета в салоні Мегафон і навіть обміняти їх на милі від Аерофлоту.

Приєднання до бонусної програми і види винагород

Як вже говорилося вище, для участі в бонусної програмі особливих дій не потрібно. Швидше за все, ви вже її учасник. Якщо ні - не впадайте у відчай, приєднатися можна в будь-який момент.

Для цього необхідно виконати будь-яке з дій:

 1. Відправити повідомлення "5010" на номер 5010 (безкоштовно).
 2. Набрати * 115 #.
 3. Набрати * 105 * 5 #.
 4. Зайти в "Особистий кабінет" Мегафона і зробити підключення до системи.
 5. Підключитися через додаток "Особистий кабінет".

Після приєднання до програми вам залишається лише користуватися своїм телефоном за призначенням, як і раніше. Через місяць буде вироблено перше нарахування балів. Можливо, для накопичення достатньої кількості балів вам буде потрібно не один місяць. Більш солідну кількість балів можна обміняти на більш цікаві бонуси.

На сайті Мегафона є список всіх можливих винагород.

Базових зараз шість:

 • хвилини розмов,
 • смс-повідомлення,
 • мегабайти інтернету,
 • милі Аерофлоту,
 • знижки на техніку,
 • оплата рахунку зв'язку.

Всі вони описані в розділі "Все винагороди", і, натиснувши на будь-яку із запропонованих на сторінці плиточок з категорією бонусів, можна потрапити на їх більш широку лінійку. Її ми детально розберемо трохи нижче в питанні активації балів.

Термін дії будь-якого винагороди - 30 діб. Після закінчення цього часу всі невикористані послуги (хвилини, смс, мегабайти) згоряють.

Важливо! Накопиченими винагородами (НЕ балами!) Можна ділитися, тобто активувати їх на будь-який інший номер Мегафона, який теж бере участь в програмі Мегафон-бонус.

Перевірка бонусного балансу без виходу в інтернет

Короткі запити виду зірочка-решітка, або ussd, вельми популярні через свою простоту, швидкості, відсутність прив'язки до інтернету і безкоштовності.

Найперший і простий спосіб перевірити бонусний баланс - це відправити запит на загальний баланс рахунку по загальновідомому номером * 100 #. У відповідь прийде повідомлення із зазначенням фактичного балансу в рублях і бонусного - в балах.

Такий спосіб простий, але має свої недоліки - наприклад, активувати їх таким чином не можна, і не вказано, у яких балів підходить "термін дії".

Зовсім інша справа - номер * 115 #. Цей номер відноситься безпосередньо до бонусної програми, і шляхом "спілкування" з нього можна з'ясувати все про свої бали і активувати їх. У відповідь повідомлення з номера пропонує чотири пункти:

 1. Бонусний рахунок. При переході по ньому приходить загальна сума балів і пропозиція дізнатися їх термін дії. При запиті виходить відповідь було надіслане з зазначенням, яку кількість балів згорить в наступному місяці. На доданому скріншоті видно "0" (нуль) балів, так як з моменту останньої активації винагороди пройшло менше року.
 2. Активувати бонуси - це другий пункт першого повідомлення. Він пропонує активувати бали на свій номер, або інший. При виборі будь-якого із способів активації вийде каталог винагород, орієнтуючись за яким, можна вибрати потрібну вам.
 3. Налаштування - цікавий за назвою пункт, який просто включає в себе можливість відмови від участі в бонусної програмі.
 4. Пункт "Про Мегафон-Бонус" - це запит на інформацію про програму. Після запиту на телефон прийде довге смс-повідомлення з коротким описом системи бонусів.

Після запиту на телефон прийде довге смс-повідомлення з коротким описом системи бонусів

Потрапити в меню, яке виходить на початку запиту за номером * 115 #, можна і через загальний запит Сервіс-Гіда за номером * 105 #. Після першої відповіді потрібно вибрати п'ятий пункт, який і називається, власне, Мегафон-бонус, і відразу вас перекине на меню, описане вище.

Щоб не відправляти відповідні запити за номером * 105 #, можна відразу натиснути потрібну комбінацію. У нашому випадку - * 105 * 5 # відразу виведе на меню Мегафон-Бонуса, аналогічне запитом * 115 #.

Ще один простий спосіб з'ясувати бонусний баланс - це відправити повідомлення на безкоштовний номер 5010. Цей номер відноситься безпосередньо до програми бонусів, тому по ньому ж проводиться активація бонусів (як, розповімо нижче). Для того, щоб дізнатися свій баланс балів, потрібно відправити повідомлення з цифрою нуль. У відповідь смс буде містити їх кількість і відразу ж буде вказано, скільки балів згорить в наступному місяці.

Перевірка бонусного балансу через інтернет

У наше століття масового використання інтернету багато речей ми робимо саме через нього. Це вже звичніше, простіше і швидше. Для таких людей Мегафон дає можливість активувати бонусні бали в системі особистого кабінету абонента.

В общем-то, все що потрібно - це зайти по посиланню https://lk.megafon.ru в свій Особистий кабінет. Це дуже зручний сервіс, в якому можна перевірити встановлений тариф, відключити / підключити послуги і дізнатися свій бонусний баланс. Для входу потрібно ввести свій номер телефону і пароль, який прийде вам в смс після запиту * 105 * 00 #.

Баланс, і рублевий, і бонусний, видно відразу після входу, по лівій стороні, і на плитках головного меню.

Якщо натиснути на плитку з написом "Витратити бонуси", то можна потрапити в головне управління бонус-балами. Тут їх можна активувати і навіть переглянути їх історію: коли і скільки зарахування балів за, було списано в рахунок винагороди або списалося після закінчення терміну дії.

Аналогічну інформацію можна отримати і не користуючись комп'ютером. Для цього досить встановити додаток від Мегафона "Особистий кабінет". Вхід в нього такий же (і з тим же паролем), що і в "велику" версію. Додаток доступний для платформ на Android, Windows Phone і iOS.

Після входу відразу відкриється головне меню, на якому також видно рублевий і бонусний баланс. При натисканні на рядок "Витратити бонуси" або на їх баланс відкривається вікно з інформацією про останні винагороди, які були використані. Також нижче можна побачити історію операцій з балами, аналогічну описаної вище у великій версії "Особистого кабінету": списання, нарахування, активації.

За допомогою програми і особистого кабінету можна здійснити швидку активацію бонусів, а також контролювати їх рух, щоб вони даремно не згорали. Такий спосіб, поза всяким сумнівом, вельми зручний.

Активація винагород

Як і перевірка бонусного балансу, активація винагород має кілька шляхів. Практично всі ті ж сервіси, що ми розглядали вище, можуть бути використані для цієї мети.

Отже, можливі варіанти:

 1. Смс-повідомлення на короткий номер 5010.
 2. Запити USSD, коли відомий код винагороди.
 3. Особистий кабінет на сайті.
 4. Додаток для смартфона.
 5. Активація через Сервіс-Гід без виходу в інтернет.

Розглянемо всі варіанти по порядку.

На сайті Мегафона (переходимо в розділ Акції - Мегафон-бонус ) Є список всіх можливих винагород. Каталог знаходиться зліва, в розділі "На що витратити бали?". Після рядка "Все винагороди", де можна переглянути загальну інформацію про них і перейти на потрібний розділ, є пункти по видам винагород.

Як говорилося в першому пункті, вони можуть бути різні:

 • оплата послуг зв'язку в рублях,
 • безкоштовні пакети смс, інтернету або хвилин,
 • знижка на покупку техніки в фірмових салонах,
 • обмін на милі Аеропорту.

Вам потрібно вибрати будь-який з цих способів. Наприклад, ви хочете отримати можливість безкоштовно розмовляти. Заходимо в відповідний пункт "Бонусні хвилини".

Праворуч ви побачите список з можливих пакетів хвилин. Це можуть бути дзвінки всередині регіону та за його межі, а також є варіанти за кількістю хвилин. Праворуч від кожного варіанта вказано кількість бонусів, необхідних для активації. Наприклад, ви вибрали 30 хвилин всередині мережі. Вартість пакету - 40 бонусних балів. Ще правіше вам дано варіанти активації цього пакета: зазначений код, який потрібно відправити або в смс, або в запиті USSD.

Отже, щоб активувати 30 хвилин всередині регіону, потрібно відправити повідомлення з текстом "9103" на номер 5010. Або відразу відправити прямий запит * 115 * 9103 #.

Таким чином можна активувати будь-який пакет, зазначений на сайті.

Крім того, таким способом можна віддати свій бонус іншому абоненту Мегафона. Для цього також потрібно відправити повідомлення на 5010 з текстом "9103 (або інший номер винагороди) пробіл 927 *******". Тобто номер активації, пробіл і номер абонента без +7 або 8.

При вивченні каталогу на сайті перевірте регіональність! У різних регіонах вартість пакетів в бонус-балах різна!

Але що робити, якщо варіант з перегортання каталога вам не подобається? Звичайно, йти в особистий кабінет абонента. Після входу відкриється робочий стіл з різними плитками. Вам потрібно натиснути на "Витратити бонуси".

Відкриється нове вікно з різними вкладками, нам потрібна "На що витратити?". Всі варіанти відразу йдуть списком вниз, опис із зазначенням вартості та кнопкою "Активувати". Номер команди тут не вказується, так як активація проходить в самому кабінеті. Вибираєте пакет, натискаєте на "Активувати". Відкриється діалогове вікно, де буде вказано номер, на який ви хочете активувати послугу. Нагадаємо, що її можна активувати на будь-який інший номер Мегафона, який бере участь в програмі (але не більше семи разів на місяць). Чи підтверджуєте номер, і винагороду тут же активується, з чим вас і привітають.

Спосіб активації через додаток "Особистий кабінет" аналогічний. Потрібно зайти в нього, натиснути на "витратити бонуси" і з списку вибрати потрібну пропозицію, а потім його активувати. Тут також можна змінити номер телефону для присвоєння винагороди.

Якщо ж у вас виникла ситуація, коли ви не можете вийти в інтернет, ні щоб переглянути коди, ні щоб зайти в особистий кабінет, можна скористатися Сервіс-Гідом за допомогою команд ussd. Потрапити в меню Мегафон-бонус можна або безпосередньо через запит * 115 #, або через загальний номер * 105 * 5 #.

З першого меню потрібно натиснути цифру 2 - Активувати бонуси, потім вибрати на чий номер буде відбуватися активація. І потім вже шляхом навігації "0" - тому, "9" - вперед, вибрати потрібний вам пакет. Після остаточного вибору буде виведено повідомлення з сумою балів за пакет, і потім - питання про активацію послуги. Зазвичай згоду - це цифра один.

Власне кажучи, на цьому активація завершена. Всі запропоновані способи мають свої плюси і мінуси, але жоден з них не є складним.

Як перевірити залишки винагород

Це питання дуже важливий при використанні бонусів. Наприклад, ви активували безкоштовні хвилини, і хочете знати, чи залишилися у вас такі або розмова піде за ваші гроші. Зробити це нескладно, хоча в звичайному запиті балансу така інформація, на жаль, не надходить.

Перший спосіб - це Сервіс-Гід * 105 #. Після запиту потрібно пройти по шляху: Мій кабінет (1) - Залишки (2). У відповідь вам направлять смс-повідомлення із залишками по підключеним опцій (якщо вони є), а не тільки з винагород.

Другий спосіб - це Особистий кабінет або додаток. Потрібно спуститися в розділ "Послуги" і натиснути на "Залишки по пакетам послуг". Відкриється вікно, в якому будуть, як і в смс, вказані всі залишки по всіх тарифних опцій і послуг. Пакет від Мегафон-Бонус так і буде називатися "Мегафон-Бонус", і крім залишків буде зазначено термін їх дії (нагадаємо, 30 днів з моменту активації).

При використанні винагороди у вигляді мегабайт інтернету врахуйте, що вони ніяк не впливають на швидкість з'єднання, встановлену тарифом або опцією. Безкоштовні тільки самі мегабайти, чисто фізично - все інше в рамках тарифу.

висновок

Отже, ви - учасник програми Мегафон-бонус. Вітаємо, адже це дійсно приємно - отримувати подарунки від оператора. Бонусна програма ненав'язлива, живе своїм життям, не вимагаючи особливої ​​уваги, і може виручити в складний момент.

Наприклад, при відсутності грошових коштів на рахунку можна скористатися пакетом хвилин за бонуси і дзвонити безкоштовно. Навіть при негативному балансі ви можете продовжувати користуватися безкоштовними хвилинами (смс або мегабайтами).

Сервіс давно функціонує, добре налагоджений і не має труднощів з використанням. Колись за такі ось бонус-бали можна було отримати цілком матеріальні винагороди з логотипом Мегафона: ручки, кружки та інші подарунки. Зараз в вигляді винагород залишилися тільки послуги зв'язку або знижки, але і вони не бувають зайвими.

Щоб дізнатися свій бонусний баланс, досить виконати будь-яке з дій:

 • Запросити свій звичайний баланс через запит * 100 # - у відповіді буде зазначена тільки сума балів, без терміну дії.
 • Більш детальну інформацію можна дізнатися за номером * 105 # або * 115 #.
 • Надіслати повідомлення з цифрою "нуль" на номер 5010.
 • Зайти в Особистий кабінет на сайті оператора або в додаток для смартфонів.

Останні три способи також годяться і для того, щоб здійснити активацію бонусної винагороди на рахунок.

Раніше був відомий ще один спосіб - номер 0510. Однак зараз у ній лише голосове привітання, яке рекомендує скористатися особистим кабінет або короткими запитами для управління балами. Так що навіть дізнатися баланс тепер таким способом не вийде. І загальний номером 0500 для цих цілей також не призначений.

Як перевірити бали на мегафоні через смс на телефоні або в особистому кабінеті

Бонусна система Мегафона склалася дуже давно. Вона нагадує систему дисконтних або банківських карт, на баланс яких від суми покупки відкладається якийсь відсоток - бали, і їх можна пізніше використовувати в якості оплати. Система Мегафон-Бонус діє аналогічно, тільки замість покупок в магазині ви використовуєте послуги зв'язку від цього оператора.

Для участі в програмі зазвичай не потрібно ніяких додаткових дій - все відбувається автоматично. У загальному порядку за кожні витрачені 30 рублів нараховується 1 бал. Перерахунок балів відбувається щомісяця.

Однак, пам'ятайте, що якщо протягом року не було проведено жодних дій по активації винагород, то участь абонента в програмі може бути припинено, навіть якщо він продовжує користуватися послугами зв'язку Мегафон. Або оператор сам призначить винагороду на свій розсуд. Накопичені бали "живуть" рік з моменту їх нарахування, після цього терміну - згоряють.

Як винагород Мегафон надає досить-таки великий список бонусів. Це може бути якась кількість безкоштовних смс, хвилин або мегабайт на телефоні. Також за рахунок балів можна здійснити оплату рахунку за зв'язок, отримати знижку на покупку будь-якого гаджета в салоні Мегафон і навіть обміняти їх на милі від Аерофлоту.

Приєднання до бонусної програми і види винагород

Як вже говорилося вище, для участі в бонусної програмі особливих дій не потрібно. Швидше за все, ви вже її учасник. Якщо ні - не впадайте у відчай, приєднатися можна в будь-який момент.

Для цього необхідно виконати будь-яке з дій:

 1. Відправити повідомлення "5010" на номер 5010 (безкоштовно).
 2. Набрати * 115 #.
 3. Набрати * 105 * 5 #.
 4. Зайти в "Особистий кабінет" Мегафона і зробити підключення до системи.
 5. Підключитися через додаток "Особистий кабінет".

Після приєднання до програми вам залишається лише користуватися своїм телефоном за призначенням, як і раніше. Через місяць буде вироблено перше нарахування балів. Можливо, для накопичення достатньої кількості балів вам буде потрібно не один місяць. Більш солідну кількість балів можна обміняти на більш цікаві бонуси.

На сайті Мегафона є список всіх можливих винагород.

Базових зараз шість:

 • хвилини розмов,
 • смс-повідомлення,
 • мегабайти інтернету,
 • милі Аерофлоту,
 • знижки на техніку,
 • оплата рахунку зв'язку.

Всі вони описані в розділі "Все винагороди", і, натиснувши на будь-яку із запропонованих на сторінці плиточок з категорією бонусів, можна потрапити на їх більш широку лінійку. Її ми детально розберемо трохи нижче в питанні активації балів.

Термін дії будь-якого винагороди - 30 діб. Після закінчення цього часу всі невикористані послуги (хвилини, смс, мегабайти) згоряють.

Важливо! Накопиченими винагородами (НЕ балами!) Можна ділитися, тобто активувати їх на будь-який інший номер Мегафона, який теж бере участь в програмі Мегафон-бонус.

Перевірка бонусного балансу без виходу в інтернет

Короткі запити виду зірочка-решітка, або ussd, вельми популярні через свою простоту, швидкості, відсутність прив'язки до інтернету і безкоштовності.

Найперший і простий спосіб перевірити бонусний баланс - це відправити запит на загальний баланс рахунку по загальновідомому номером * 100 #. У відповідь прийде повідомлення із зазначенням фактичного балансу в рублях і бонусного - в балах.

Такий спосіб простий, але має свої недоліки - наприклад, активувати їх таким чином не можна, і не вказано, у яких балів підходить "термін дії".

Зовсім інша справа - номер * 115 #. Цей номер відноситься безпосередньо до бонусної програми, і шляхом "спілкування" з нього можна з'ясувати все про свої бали і активувати їх. У відповідь повідомлення з номера пропонує чотири пункти:

 1. Бонусний рахунок. При переході по ньому приходить загальна сума балів і пропозиція дізнатися їх термін дії. При запиті виходить відповідь було надіслане з зазначенням, яку кількість балів згорить в наступному місяці. На доданому скріншоті видно "0" (нуль) балів, так як з моменту останньої активації винагороди пройшло менше року.
 2. Активувати бонуси - це другий пункт першого повідомлення. Він пропонує активувати бали на свій номер, або інший. При виборі будь-якого із способів активації вийде каталог винагород, орієнтуючись за яким, можна вибрати потрібну вам.
 3. Налаштування - цікавий за назвою пункт, який просто включає в себе можливість відмови від участі в бонусної програмі.
 4. Пункт "Про Мегафон-Бонус" - це запит на інформацію про програму. Після запиту на телефон прийде довге смс-повідомлення з коротким описом системи бонусів.

Після запиту на телефон прийде довге смс-повідомлення з коротким описом системи бонусів

Потрапити в меню, яке виходить на початку запиту за номером * 115 #, можна і через загальний запит Сервіс-Гіда за номером * 105 #. Після першої відповіді потрібно вибрати п'ятий пункт, який і називається, власне, Мегафон-бонус, і відразу вас перекине на меню, описане вище.

Щоб не відправляти відповідні запити за номером * 105 #, можна відразу натиснути потрібну комбінацію. У нашому випадку - * 105 * 5 # відразу виведе на меню Мегафон-Бонуса, аналогічне запитом * 115 #.

Ще один простий спосіб з'ясувати бонусний баланс - це відправити повідомлення на безкоштовний номер 5010. Цей номер відноситься безпосередньо до програми бонусів, тому по ньому ж проводиться активація бонусів (як, розповімо нижче). Для того, щоб дізнатися свій баланс балів, потрібно відправити повідомлення з цифрою нуль. У відповідь смс буде містити їх кількість і відразу ж буде вказано, скільки балів згорить в наступному місяці.

Перевірка бонусного балансу через інтернет

У наше століття масового використання інтернету багато речей ми робимо саме через нього. Це вже звичніше, простіше і швидше. Для таких людей Мегафон дає можливість активувати бонусні бали в системі особистого кабінету абонента.

В общем-то, все що потрібно - це зайти по посиланню https://lk.megafon.ru в свій Особистий кабінет. Це дуже зручний сервіс, в якому можна перевірити встановлений тариф, відключити / підключити послуги і дізнатися свій бонусний баланс. Для входу потрібно ввести свій номер телефону і пароль, який прийде вам в смс після запиту * 105 * 00 #.

Баланс, і рублевий, і бонусний, видно відразу після входу, по лівій стороні, і на плитках головного меню.

Якщо натиснути на плитку з написом "Витратити бонуси", то можна потрапити в головне управління бонус-балами. Тут їх можна активувати і навіть переглянути їх історію: коли і скільки зарахування балів за, було списано в рахунок винагороди або списалося після закінчення терміну дії.

Аналогічну інформацію можна отримати і не користуючись комп'ютером. Для цього досить встановити додаток від Мегафона "Особистий кабінет". Вхід в нього такий же (і з тим же паролем), що і в "велику" версію. Додаток доступний для платформ на Android, Windows Phone і iOS.

Після входу відразу відкриється головне меню, на якому також видно рублевий і бонусний баланс. При натисканні на рядок "Витратити бонуси" або на їх баланс відкривається вікно з інформацією про останні винагороди, які були використані. Також нижче можна побачити історію операцій з балами, аналогічну описаної вище у великій версії "Особистого кабінету": списання, нарахування, активації.

За допомогою програми і особистого кабінету можна здійснити швидку активацію бонусів, а також контролювати їх рух, щоб вони даремно не згорали. Такий спосіб, поза всяким сумнівом, вельми зручний.

Активація винагород

Як і перевірка бонусного балансу, активація винагород має кілька шляхів. Практично всі ті ж сервіси, що ми розглядали вище, можуть бути використані для цієї мети.

Отже, можливі варіанти:

 1. Смс-повідомлення на короткий номер 5010.
 2. Запити USSD, коли відомий код винагороди.
 3. Особистий кабінет на сайті.
 4. Додаток для смартфона.
 5. Активація через Сервіс-Гід без виходу в інтернет.

Розглянемо всі варіанти по порядку.

На сайті Мегафона (переходимо в розділ Акції - Мегафон-бонус ) Є список всіх можливих винагород. Каталог знаходиться зліва, в розділі "На що витратити бали?". Після рядка "Все винагороди", де можна переглянути загальну інформацію про них і перейти на потрібний розділ, є пункти по видам винагород.

Як говорилося в першому пункті, вони можуть бути різні:

 • оплата послуг зв'язку в рублях,
 • безкоштовні пакети смс, інтернету або хвилин,
 • знижка на покупку техніки в фірмових салонах,
 • обмін на милі Аеропорту.

Вам потрібно вибрати будь-який з цих способів. Наприклад, ви хочете отримати можливість безкоштовно розмовляти. Заходимо в відповідний пункт "Бонусні хвилини".

Праворуч ви побачите список з можливих пакетів хвилин. Це можуть бути дзвінки всередині регіону та за його межі, а також є варіанти за кількістю хвилин. Праворуч від кожного варіанта вказано кількість бонусів, необхідних для активації. Наприклад, ви вибрали 30 хвилин всередині мережі. Вартість пакету - 40 бонусних балів. Ще правіше вам дано варіанти активації цього пакета: зазначений код, який потрібно відправити або в смс, або в запиті USSD.

Отже, щоб активувати 30 хвилин всередині регіону, потрібно відправити повідомлення з текстом "9103" на номер 5010. Або відразу відправити прямий запит * 115 * 9103 #.

Таким чином можна активувати будь-який пакет, зазначений на сайті.

Крім того, таким способом можна віддати свій бонус іншому абоненту Мегафона. Для цього також потрібно відправити повідомлення на 5010 з текстом "9103 (або інший номер винагороди) пробіл 927 *******". Тобто номер активації, пробіл і номер абонента без +7 або 8.

При вивченні каталогу на сайті перевірте регіональність! У різних регіонах вартість пакетів в бонус-балах різна!

Але що робити, якщо варіант з перегортання каталога вам не подобається? Звичайно, йти в особистий кабінет абонента. Після входу відкриється робочий стіл з різними плитками. Вам потрібно натиснути на "Витратити бонуси".

Відкриється нове вікно з різними вкладками, нам потрібна "На що витратити?". Всі варіанти відразу йдуть списком вниз, опис із зазначенням вартості та кнопкою "Активувати". Номер команди тут не вказується, так як активація проходить в самому кабінеті. Вибираєте пакет, натискаєте на "Активувати". Відкриється діалогове вікно, де буде вказано номер, на який ви хочете активувати послугу. Нагадаємо, що її можна активувати на будь-який інший номер Мегафона, який бере участь в програмі (але не більше семи разів на місяць). Чи підтверджуєте номер, і винагороду тут же активується, з чим вас і привітають.

Спосіб активації через додаток "Особистий кабінет" аналогічний. Потрібно зайти в нього, натиснути на "витратити бонуси" і з списку вибрати потрібну пропозицію, а потім його активувати. Тут також можна змінити номер телефону для присвоєння винагороди.

Якщо ж у вас виникла ситуація, коли ви не можете вийти в інтернет, ні щоб переглянути коди, ні щоб зайти в особистий кабінет, можна скористатися Сервіс-Гідом за допомогою команд ussd. Потрапити в меню Мегафон-бонус можна або безпосередньо через запит * 115 #, або через загальний номер * 105 * 5 #.

З першого меню потрібно натиснути цифру 2 - Активувати бонуси, потім вибрати на чий номер буде відбуватися активація. І потім вже шляхом навігації "0" - тому, "9" - вперед, вибрати потрібний вам пакет. Після остаточного вибору буде виведено повідомлення з сумою балів за пакет, і потім - питання про активацію послуги. Зазвичай згоду - це цифра один.

Власне кажучи, на цьому активація завершена. Всі запропоновані способи мають свої плюси і мінуси, але жоден з них не є складним.

Як перевірити залишки винагород

Це питання дуже важливий при використанні бонусів. Наприклад, ви активували безкоштовні хвилини, і хочете знати, чи залишилися у вас такі або розмова піде за ваші гроші. Зробити це нескладно, хоча в звичайному запиті балансу така інформація, на жаль, не надходить.

Перший спосіб - це Сервіс-Гід * 105 #. Після запиту потрібно пройти по шляху: Мій кабінет (1) - Залишки (2). У відповідь вам направлять смс-повідомлення із залишками по підключеним опцій (якщо вони є), а не тільки з винагород.

Другий спосіб - це Особистий кабінет або додаток. Потрібно спуститися в розділ "Послуги" і натиснути на "Залишки по пакетам послуг". Відкриється вікно, в якому будуть, як і в смс, вказані всі залишки по всіх тарифних опцій і послуг. Пакет від Мегафон-Бонус так і буде називатися "Мегафон-Бонус", і крім залишків буде зазначено термін їх дії (нагадаємо, 30 днів з моменту активації).

При використанні винагороди у вигляді мегабайт інтернету врахуйте, що вони ніяк не впливають на швидкість з'єднання, встановлену тарифом або опцією. Безкоштовні тільки самі мегабайти, чисто фізично - все інше в рамках тарифу.

висновок

Отже, ви - учасник програми Мегафон-бонус. Вітаємо, адже це дійсно приємно - отримувати подарунки від оператора. Бонусна програма ненав'язлива, живе своїм життям, не вимагаючи особливої ​​уваги, і може виручити в складний момент.

Наприклад, при відсутності грошових коштів на рахунку можна скористатися пакетом хвилин за бонуси і дзвонити безкоштовно. Навіть при негативному балансі ви можете продовжувати користуватися безкоштовними хвилинами (смс або мегабайтами).

Сервіс давно функціонує, добре налагоджений і не має труднощів з використанням. Колись за такі ось бонус-бали можна було отримати цілком матеріальні винагороди з логотипом Мегафона: ручки, кружки та інші подарунки. Зараз в вигляді винагород залишилися тільки послуги зв'язку або знижки, але і вони не бувають зайвими.

Щоб дізнатися свій бонусний баланс, досить виконати будь-яке з дій:

 • Запросити свій звичайний баланс через запит * 100 # - у відповіді буде зазначена тільки сума балів, без терміну дії.
 • Більш детальну інформацію можна дізнатися за номером * 105 # або * 115 #.
 • Надіслати повідомлення з цифрою "нуль" на номер 5010.
 • Зайти в Особистий кабінет на сайті оператора або в додаток для смартфонів.

Останні три способи також годяться і для того, щоб здійснити активацію бонусної винагороди на рахунок.

Раніше був відомий ще один спосіб - номер 0510. Однак зараз у ній лише голосове привітання, яке рекомендує скористатися особистим кабінет або короткими запитами для управління балами. Так що навіть дізнатися баланс тепер таким способом не вийде. І загальний номером 0500 для цих цілей також не призначений.

Як перевірити бали на мегафоні через смс на телефоні або в особистому кабінеті

Бонусна система Мегафона склалася дуже давно. Вона нагадує систему дисконтних або банківських карт, на баланс яких від суми покупки відкладається якийсь відсоток - бали, і їх можна пізніше використовувати в якості оплати. Система Мегафон-Бонус діє аналогічно, тільки замість покупок в магазині ви використовуєте послуги зв'язку від цього оператора.

Для участі в програмі зазвичай не потрібно ніяких додаткових дій - все відбувається автоматично. У загальному порядку за кожні витрачені 30 рублів нараховується 1 бал. Перерахунок балів відбувається щомісяця.

Однак, пам'ятайте, що якщо протягом року не було проведено жодних дій по активації винагород, то участь абонента в програмі може бути припинено, навіть якщо він продовжує користуватися послугами зв'язку Мегафон. Або оператор сам призначить винагороду на свій розсуд. Накопичені бали "живуть" рік з моменту їх нарахування, після цього терміну - згоряють.

Як винагород Мегафон надає досить-таки великий список бонусів. Це може бути якась кількість безкоштовних смс, хвилин або мегабайт на телефоні. Також за рахунок балів можна здійснити оплату рахунку за зв'язок, отримати знижку на покупку будь-якого гаджета в салоні Мегафон і навіть обміняти їх на милі від Аерофлоту.

Приєднання до бонусної програми і види винагород

Як вже говорилося вище, для участі в бонусної програмі особливих дій не потрібно. Швидше за все, ви вже її учасник. Якщо ні - не впадайте у відчай, приєднатися можна в будь-який момент.

Для цього необхідно виконати будь-яке з дій:

 1. Відправити повідомлення "5010" на номер 5010 (безкоштовно).
 2. Набрати * 115 #.
 3. Набрати * 105 * 5 #.
 4. Зайти в "Особистий кабінет" Мегафона і зробити підключення до системи.
 5. Підключитися через додаток "Особистий кабінет".

Після приєднання до програми вам залишається лише користуватися своїм телефоном за призначенням, як і раніше. Через місяць буде вироблено перше нарахування балів. Можливо, для накопичення достатньої кількості балів вам буде потрібно не один місяць. Більш солідну кількість балів можна обміняти на більш цікаві бонуси.

На сайті Мегафона є список всіх можливих винагород.

Базових зараз шість:

 • хвилини розмов,
 • смс-повідомлення,
 • мегабайти інтернету,
 • милі Аерофлоту,
 • знижки на техніку,
 • оплата рахунку зв'язку.

Всі вони описані в розділі "Все винагороди", і, натиснувши на будь-яку із запропонованих на сторінці плиточок з категорією бонусів, можна потрапити на їх більш широку лінійку. Її ми детально розберемо трохи нижче в питанні активації балів.

Термін дії будь-якого винагороди - 30 діб. Після закінчення цього часу всі невикористані послуги (хвилини, смс, мегабайти) згоряють.

Важливо! Накопиченими винагородами (НЕ балами!) Можна ділитися, тобто активувати їх на будь-який інший номер Мегафона, який теж бере участь в програмі Мегафон-бонус.

Перевірка бонусного балансу без виходу в інтернет

Короткі запити виду зірочка-решітка, або ussd, вельми популярні через свою простоту, швидкості, відсутність прив'язки до інтернету і безкоштовності.

Найперший і простий спосіб перевірити бонусний баланс - це відправити запит на загальний баланс рахунку по загальновідомому номером * 100 #. У відповідь прийде повідомлення із зазначенням фактичного балансу в рублях і бонусного - в балах.

Такий спосіб простий, але має свої недоліки - наприклад, активувати їх таким чином не можна, і не вказано, у яких балів підходить "термін дії".

Зовсім інша справа - номер * 115 #. Цей номер відноситься безпосередньо до бонусної програми, і шляхом "спілкування" з нього можна з'ясувати все про свої бали і активувати їх. У відповідь повідомлення з номера пропонує чотири пункти:

 1. Бонусний рахунок. При переході по ньому приходить загальна сума балів і пропозиція дізнатися їх термін дії. При запиті виходить відповідь було надіслане з зазначенням, яку кількість балів згорить в наступному місяці. На доданому скріншоті видно "0" (нуль) балів, так як з моменту останньої активації винагороди пройшло менше року.
 2. Активувати бонуси - це другий пункт першого повідомлення. Він пропонує активувати бали на свій номер, або інший. При виборі будь-якого із способів активації вийде каталог винагород, орієнтуючись за яким, можна вибрати потрібну вам.
 3. Налаштування - цікавий за назвою пункт, який просто включає в себе можливість відмови від участі в бонусної програмі.
 4. Пункт "Про Мегафон-Бонус" - це запит на інформацію про програму. Після запиту на телефон прийде довге смс-повідомлення з коротким описом системи бонусів.

Після запиту на телефон прийде довге смс-повідомлення з коротким описом системи бонусів

Потрапити в меню, яке виходить на початку запиту за номером * 115 #, можна і через загальний запит Сервіс-Гіда за номером * 105 #. Після першої відповіді потрібно вибрати п'ятий пункт, який і називається, власне, Мегафон-бонус, і відразу вас перекине на меню, описане вище.

Щоб не відправляти відповідні запити за номером * 105 #, можна відразу натиснути потрібну комбінацію. У нашому випадку - * 105 * 5 # відразу виведе на меню Мегафон-Бонуса, аналогічне запитом * 115 #.

Ще один простий спосіб з'ясувати бонусний баланс - це відправити повідомлення на безкоштовний номер 5010. Цей номер відноситься безпосередньо до програми бонусів, тому по ньому ж проводиться активація бонусів (як, розповімо нижче). Для того, щоб дізнатися свій баланс балів, потрібно відправити повідомлення з цифрою нуль. У відповідь смс буде містити їх кількість і відразу ж буде вказано, скільки балів згорить в наступному місяці.

Перевірка бонусного балансу через інтернет

У наше століття масового використання інтернету багато речей ми робимо саме через нього. Це вже звичніше, простіше і швидше. Для таких людей Мегафон дає можливість активувати бонусні бали в системі особистого кабінету абонента.

В общем-то, все що потрібно - це зайти по посиланню https://lk.megafon.ru в свій Особистий кабінет. Це дуже зручний сервіс, в якому можна перевірити встановлений тариф, відключити / підключити послуги і дізнатися свій бонусний баланс. Для входу потрібно ввести свій номер телефону і пароль, який прийде вам в смс після запиту * 105 * 00 #.

Баланс, і рублевий, і бонусний, видно відразу після входу, по лівій стороні, і на плитках головного меню.

Якщо натиснути на плитку з написом "Витратити бонуси", то можна потрапити в головне управління бонус-балами. Тут їх можна активувати і навіть переглянути їх історію: коли і скільки зарахування балів за, було списано в рахунок винагороди або списалося після закінчення терміну дії.

Аналогічну інформацію можна отримати і не користуючись комп'ютером. Для цього досить встановити додаток від Мегафона "Особистий кабінет". Вхід в нього такий же (і з тим же паролем), що і в "велику" версію. Додаток доступний для платформ на Android, Windows Phone і iOS.

Після входу відразу відкриється головне меню, на якому також видно рублевий і бонусний баланс. При натисканні на рядок "Витратити бонуси" або на їх баланс відкривається вікно з інформацією про останні винагороди, які були використані. Також нижче можна побачити історію операцій з балами, аналогічну описаної вище у великій версії "Особистого кабінету": списання, нарахування, активації.

За допомогою програми і особистого кабінету можна здійснити швидку активацію бонусів, а також контролювати їх рух, щоб вони даремно не згорали. Такий спосіб, поза всяким сумнівом, вельми зручний.

Активація винагород

Як і перевірка бонусного балансу, активація винагород має кілька шляхів. Практично всі ті ж сервіси, що ми розглядали вище, можуть бути використані для цієї мети.

Отже, можливі варіанти:

 1. Смс-повідомлення на короткий номер 5010.
 2. Запити USSD, коли відомий код винагороди.
 3. Особистий кабінет на сайті.
 4. Додаток для смартфона.
 5. Активація через Сервіс-Гід без виходу в інтернет.

Розглянемо всі варіанти по порядку.

На сайті Мегафона (переходимо в розділ Акції - Мегафон-бонус ) Є список всіх можливих винагород. Каталог знаходиться зліва, в розділі "На що витратити бали?". Після рядка "Все винагороди", де можна переглянути загальну інформацію про них і перейти на потрібний розділ, є пункти по видам винагород.

Як говорилося в першому пункті, вони можуть бути різні:

 • оплата послуг зв'язку в рублях,
 • безкоштовні пакети смс, інтернету або хвилин,
 • знижка на покупку техніки в фірмових салонах,
 • обмін на милі Аеропорту.

Вам потрібно вибрати будь-який з цих способів. Наприклад, ви хочете отримати можливість безкоштовно розмовляти. Заходимо в відповідний пункт "Бонусні хвилини".

Праворуч ви побачите список з можливих пакетів хвилин. Це можуть бути дзвінки всередині регіону та за його межі, а також є варіанти за кількістю хвилин. Праворуч від кожного варіанта вказано кількість бонусів, необхідних для активації. Наприклад, ви вибрали 30 хвилин всередині мережі. Вартість пакету - 40 бонусних балів. Ще правіше вам дано варіанти активації цього пакета: зазначений код, який потрібно відправити або в смс, або в запиті USSD.

Отже, щоб активувати 30 хвилин всередині регіону, потрібно відправити повідомлення з текстом "9103" на номер 5010. Або відразу відправити прямий запит * 115 * 9103 #.

Таким чином можна активувати будь-який пакет, зазначений на сайті.

Крім того, таким способом можна віддати свій бонус іншому абоненту Мегафона. Для цього також потрібно відправити повідомлення на 5010 з текстом "9103 (або інший номер винагороди) пробіл 927 *******". Тобто номер активації, пробіл і номер абонента без +7 або 8.

При вивченні каталогу на сайті перевірте регіональність! У різних регіонах вартість пакетів в бонус-балах різна!

Але що робити, якщо варіант з перегортання каталога вам не подобається? Звичайно, йти в особистий кабінет абонента. Після входу відкриється робочий стіл з різними плитками. Вам потрібно натиснути на "Витратити бонуси".

Відкриється нове вікно з різними вкладками, нам потрібна "На що витратити?". Всі варіанти відразу йдуть списком вниз, опис із зазначенням вартості та кнопкою "Активувати". Номер команди тут не вказується, так як активація проходить в самому кабінеті. Вибираєте пакет, натискаєте на "Активувати". Відкриється діалогове вікно, де буде вказано номер, на який ви хочете активувати послугу. Нагадаємо, що її можна активувати на будь-який інший номер Мегафона, який бере участь в програмі (але не більше семи разів на місяць). Чи підтверджуєте номер, і винагороду тут же активується, з чим вас і привітають.

Спосіб активації через додаток "Особистий кабінет" аналогічний. Потрібно зайти в нього, натиснути на "витратити бонуси" і з списку вибрати потрібну пропозицію, а потім його активувати. Тут також можна змінити номер телефону для присвоєння винагороди.

Якщо ж у вас виникла ситуація, коли ви не можете вийти в інтернет, ні щоб переглянути коди, ні щоб зайти в особистий кабінет, можна скористатися Сервіс-Гідом за допомогою команд ussd. Потрапити в меню Мегафон-бонус можна або безпосередньо через запит * 115 #, або через загальний номер * 105 * 5 #.

З першого меню потрібно натиснути цифру 2 - Активувати бонуси, потім вибрати на чий номер буде відбуватися активація. І потім вже шляхом навігації "0" - тому, "9" - вперед, вибрати потрібний вам пакет. Після остаточного вибору буде виведено повідомлення з сумою балів за пакет, і потім - питання про активацію послуги. Зазвичай згоду - це цифра один.

Власне кажучи, на цьому активація завершена. Всі запропоновані способи мають свої плюси і мінуси, але жоден з них не є складним.

Як перевірити залишки винагород

Це питання дуже важливий при використанні бонусів. Наприклад, ви активували безкоштовні хвилини, і хочете знати, чи залишилися у вас такі або розмова піде за ваші гроші. Зробити це нескладно, хоча в звичайному запиті балансу така інформація, на жаль, не надходить.

Перший спосіб - це Сервіс-Гід * 105 #. Після запиту потрібно пройти по шляху: Мій кабінет (1) - Залишки (2). У відповідь вам направлять смс-повідомлення із залишками по підключеним опцій (якщо вони є), а не тільки з винагород.

Другий спосіб - це Особистий кабінет або додаток. Потрібно спуститися в розділ "Послуги" і натиснути на "Залишки по пакетам послуг". Відкриється вікно, в якому будуть, як і в смс, вказані всі залишки по всіх тарифних опцій і послуг. Пакет від Мегафон-Бонус так і буде називатися "Мегафон-Бонус", і крім залишків буде зазначено термін їх дії (нагадаємо, 30 днів з моменту активації).

При використанні винагороди у вигляді мегабайт інтернету врахуйте, що вони ніяк не впливають на швидкість з'єднання, встановлену тарифом або опцією. Безкоштовні тільки самі мегабайти, чисто фізично - все інше в рамках тарифу.

висновок

Отже, ви - учасник програми Мегафон-бонус. Вітаємо, адже це дійсно приємно - отримувати подарунки від оператора. Бонусна програма ненав'язлива, живе своїм життям, не вимагаючи особливої ​​уваги, і може виручити в складний момент.

Наприклад, при відсутності грошових коштів на рахунку можна скористатися пакетом хвилин за бонуси і дзвонити безкоштовно. Навіть при негативному балансі ви можете продовжувати користуватися безкоштовними хвилинами (смс або мегабайтами).

Сервіс давно функціонує, добре налагоджений і не має труднощів з використанням. Колись за такі ось бонус-бали можна було отримати цілком матеріальні винагороди з логотипом Мегафона: ручки, кружки та інші подарунки. Зараз в вигляді винагород залишилися тільки послуги зв'язку або знижки, але і вони не бувають зайвими.

Щоб дізнатися свій бонусний баланс, досить виконати будь-яке з дій:

 • Запросити свій звичайний баланс через запит * 100 # - у відповіді буде зазначена тільки сума балів, без терміну дії.
 • Більш детальну інформацію можна дізнатися за номером * 105 # або * 115 #.
 • Надіслати повідомлення з цифрою "нуль" на номер 5010.
 • Зайти в Особистий кабінет на сайті оператора або в додаток для смартфонів.

Останні три способи також годяться і для того, щоб здійснити активацію бонусної винагороди на рахунок.

Раніше був відомий ще один спосіб - номер 0510. Однак зараз у ній лише голосове привітання, яке рекомендує скористатися особистим кабінет або короткими запитами для управління балами. Так що навіть дізнатися баланс тепер таким способом не вийде. І загальний номером 0500 для цих цілей також не призначений.

Як перевірити бали на мегафоні через смс на телефоні або в особистому кабінеті

Бонусна система Мегафона склалася дуже давно. Вона нагадує систему дисконтних або банківських карт, на баланс яких від суми покупки відкладається якийсь відсоток - бали, і їх можна пізніше використовувати в якості оплати. Система Мегафон-Бонус діє аналогічно, тільки замість покупок в магазині ви використовуєте послуги зв'язку від цього оператора.

Для участі в програмі зазвичай не потрібно ніяких додаткових дій - все відбувається автоматично. У загальному порядку за кожні витрачені 30 рублів нараховується 1 бал. Перерахунок балів відбувається щомісяця.

Однак, пам'ятайте, що якщо протягом року не було проведено жодних дій по активації винагород, то участь абонента в програмі може бути припинено, навіть якщо він продовжує користуватися послугами зв'язку Мегафон. Або оператор сам призначить винагороду на свій розсуд. Накопичені бали "живуть" рік з моменту їх нарахування, після цього терміну - згоряють.

Як винагород Мегафон надає досить-таки великий список бонусів. Це може бути якась кількість безкоштовних смс, хвилин або мегабайт на телефоні. Також за рахунок балів можна здійснити оплату рахунку за зв'язок, отримати знижку на покупку будь-якого гаджета в салоні Мегафон і навіть обміняти їх на милі від Аерофлоту.

Приєднання до бонусної програми і види винагород

Як вже говорилося вище, для участі в бонусної програмі особливих дій не потрібно. Швидше за все, ви вже її учасник. Якщо ні - не впадайте у відчай, приєднатися можна в будь-який момент.

Для цього необхідно виконати будь-яке з дій:

 1. Відправити повідомлення "5010" на номер 5010 (безкоштовно).
 2. Набрати * 115 #.
 3. Набрати * 105 * 5 #.
 4. Зайти в "Особистий кабінет" Мегафона і зробити підключення до системи.
 5. Підключитися через додаток "Особистий кабінет".

Після приєднання до програми вам залишається лише користуватися своїм телефоном за призначенням, як і раніше. Через місяць буде вироблено перше нарахування балів. Можливо, для накопичення достатньої кількості балів вам буде потрібно не один місяць. Більш солідну кількість балів можна обміняти на більш цікаві бонуси.

На сайті Мегафона є список всіх можливих винагород.

Базових зараз шість:

 • хвилини розмов,
 • смс-повідомлення,
 • мегабайти інтернету,
 • милі Аерофлоту,
 • знижки на техніку,
 • оплата рахунку зв'язку.

Всі вони описані в розділі "Все винагороди", і, натиснувши на будь-яку із запропонованих на сторінці плиточок з категорією бонусів, можна потрапити на їх більш широку лінійку. Її ми детально розберемо трохи нижче в питанні активації балів.

Термін дії будь-якого винагороди - 30 діб. Після закінчення цього часу всі невикористані послуги (хвилини, смс, мегабайти) згоряють.

Важливо! Накопиченими винагородами (НЕ балами!) Можна ділитися, тобто активувати їх на будь-який інший номер Мегафона, який теж бере участь в програмі Мегафон-бонус.

Перевірка бонусного балансу без виходу в інтернет

Короткі запити виду зірочка-решітка, або ussd, вельми популярні через свою простоту, швидкості, відсутність прив'язки до інтернету і безкоштовності.

Найперший і простий спосіб перевірити бонусний баланс - це відправити запит на загальний баланс рахунку по загальновідомому номером * 100 #. У відповідь прийде повідомлення із зазначенням фактичного балансу в рублях і бонусного - в балах.

Такий спосіб простий, але має свої недоліки - наприклад, активувати їх таким чином не можна, і не вказано, у яких балів підходить "термін дії".

Зовсім інша справа - номер * 115 #. Цей номер відноситься безпосередньо до бонусної програми, і шляхом "спілкування" з нього можна з'ясувати все про свої бали і активувати їх. У відповідь повідомлення з номера пропонує чотири пункти:

 1. Бонусний рахунок. При переході по ньому приходить загальна сума балів і пропозиція дізнатися їх термін дії. При запиті виходить відповідь було надіслане з зазначенням, яку кількість балів згорить в наступному місяці. На доданому скріншоті видно "0" (нуль) балів, так як з моменту останньої активації винагороди пройшло менше року.
 2. Активувати бонуси - це другий пункт першого повідомлення. Він пропонує активувати бали на свій номер, або інший. При виборі будь-якого із способів активації вийде каталог винагород, орієнтуючись за яким, можна вибрати потрібну вам.
 3. Налаштування - цікавий за назвою пункт, який просто включає в себе можливість відмови від участі в бонусної програмі.
 4. Пункт "Про Мегафон-Бонус" - це запит на інформацію про програму. Після запиту на телефон прийде довге смс-повідомлення з коротким описом системи бонусів.

Після запиту на телефон прийде довге смс-повідомлення з коротким описом системи бонусів

Потрапити в меню, яке виходить на початку запиту за номером * 115 #, можна і через загальний запит Сервіс-Гіда за номером * 105 #. Після першої відповіді потрібно вибрати п'ятий пункт, який і називається, власне, Мегафон-бонус, і відразу вас перекине на меню, описане вище.

Щоб не відправляти відповідні запити за номером * 105 #, можна відразу натиснути потрібну комбінацію. У нашому випадку - * 105 * 5 # відразу виведе на меню Мегафон-Бонуса, аналогічне запитом * 115 #.

Ще один простий спосіб з'ясувати бонусний баланс - це відправити повідомлення на безкоштовний номер 5010. Цей номер відноситься безпосередньо до програми бонусів, тому по ньому ж проводиться активація бонусів (як, розповімо нижче). Для того, щоб дізнатися свій баланс балів, потрібно відправити повідомлення з цифрою нуль. У відповідь смс буде містити їх кількість і відразу ж буде вказано, скільки балів згорить в наступному місяці.

Перевірка бонусного балансу через інтернет

У наше століття масового використання інтернету багато речей ми робимо саме через нього. Це вже звичніше, простіше і швидше. Для таких людей Мегафон дає можливість активувати бонусні бали в системі особистого кабінету абонента.

В общем-то, все що потрібно - це зайти по посиланню https://lk.megafon.ru в свій Особистий кабінет. Це дуже зручний сервіс, в якому можна перевірити встановлений тариф, відключити / підключити послуги і дізнатися свій бонусний баланс. Для входу потрібно ввести свій номер телефону і пароль, який прийде вам в смс після запиту * 105 * 00 #.

Баланс, і рублевий, і бонусний, видно відразу після входу, по лівій стороні, і на плитках головного меню.

Якщо натиснути на плитку з написом "Витратити бонуси", то можна потрапити в головне управління бонус-балами. Тут їх можна активувати і навіть переглянути їх історію: коли і скільки зарахування балів за, було списано в рахунок винагороди або списалося після закінчення терміну дії.

Аналогічну інформацію можна отримати і не користуючись комп'ютером. Для цього досить встановити додаток від Мегафона "Особистий кабінет". Вхід в нього такий же (і з тим же паролем), що і в "велику" версію. Додаток доступний для платформ на Android, Windows Phone і iOS.

Після входу відразу відкриється головне меню, на якому також видно рублевий і бонусний баланс. При натисканні на рядок "Витратити бонуси" або на їх баланс відкривається вікно з інформацією про останні винагороди, які були використані. Також нижче можна побачити історію операцій з балами, аналогічну описаної вище у великій версії "Особистого кабінету": списання, нарахування, активації.

За допомогою програми і особистого кабінету можна здійснити швидку активацію бонусів, а також контролювати їх рух, щоб вони даремно не згорали. Такий спосіб, поза всяким сумнівом, вельми зручний.

Активація винагород

Як і перевірка бонусного балансу, активація винагород має кілька шляхів. Практично всі ті ж сервіси, що ми розглядали вище, можуть бути використані для цієї мети.

Отже, можливі варіанти:

 1. Смс-повідомлення на короткий номер 5010.
 2. Запити USSD, коли відомий код винагороди.
 3. Особистий кабінет на сайті.
 4. Додаток для смартфона.
 5. Активація через Сервіс-Гід без виходу в інтернет.

Розглянемо всі варіанти по порядку.

На сайті Мегафона (переходимо в розділ Акції - Мегафон-бонус ) Є список всіх можливих винагород. Каталог знаходиться зліва, в розділі "На що витратити бали?". Після рядка "Все винагороди", де можна переглянути загальну інформацію про них і перейти на потрібний розділ, є пункти по видам винагород.

Як говорилося в першому пункті, вони можуть бути різні:

 • оплата послуг зв'язку в рублях,
 • безкоштовні пакети смс, інтернету або хвилин,
 • знижка на покупку техніки в фірмових салонах,
 • обмін на милі Аеропорту.

Вам потрібно вибрати будь-який з цих способів. Наприклад, ви хочете отримати можливість безкоштовно розмовляти. Заходимо в відповідний пункт "Бонусні хвилини".

Праворуч ви побачите список з можливих пакетів хвилин. Це можуть бути дзвінки всередині регіону та за його межі, а також є варіанти за кількістю хвилин. Праворуч від кожного варіанта вказано кількість бонусів, необхідних для активації. Наприклад, ви вибрали 30 хвилин всередині мережі. Вартість пакету - 40 бонусних балів. Ще правіше вам дано варіанти активації цього пакета: зазначений код, який потрібно відправити або в смс, або в запиті USSD.

Отже, щоб активувати 30 хвилин всередині регіону, потрібно відправити повідомлення з текстом "9103" на номер 5010. Або відразу відправити прямий запит * 115 * 9103 #.

Таким чином можна активувати будь-який пакет, зазначений на сайті.

Крім того, таким способом можна віддати свій бонус іншому абоненту Мегафона. Для цього також потрібно відправити повідомлення на 5010 з текстом "9103 (або інший номер винагороди) пробіл 927 *******". Тобто номер активації, пробіл і номер абонента без +7 або 8.

При вивченні каталогу на сайті перевірте регіональність! У різних регіонах вартість пакетів в бонус-балах різна!

Але що робити, якщо варіант з перегортання каталога вам не подобається? Звичайно, йти в особистий кабінет абонента. Після входу відкриється робочий стіл з різними плитками. Вам потрібно натиснути на "Витратити бонуси".

Відкриється нове вікно з різними вкладками, нам потрібна "На що витратити?". Всі варіанти відразу йдуть списком вниз, опис із зазначенням вартості та кнопкою "Активувати". Номер команди тут не вказується, так як активація проходить в самому кабінеті. Вибираєте пакет, натискаєте на "Активувати". Відкриється діалогове вікно, де буде вказано номер, на який ви хочете активувати послугу. Нагадаємо, що її можна активувати на будь-який інший номер Мегафона, який бере участь в програмі (але не більше семи разів на місяць). Чи підтверджуєте номер, і винагороду тут же активується, з чим вас і привітають.

Спосіб активації через додаток "Особистий кабінет" аналогічний. Потрібно зайти в нього, натиснути на "витратити бонуси" і з списку вибрати потрібну пропозицію, а потім його активувати. Тут також можна змінити номер телефону для присвоєння винагороди.

Якщо ж у вас виникла ситуація, коли ви не можете вийти в інтернет, ні щоб переглянути коди, ні щоб зайти в особистий кабінет, можна скористатися Сервіс-Гідом за допомогою команд ussd. Потрапити в меню Мегафон-бонус можна або безпосередньо через запит * 115 #, або через загальний номер * 105 * 5 #.

З першого меню потрібно натиснути цифру 2 - Активувати бонуси, потім вибрати на чий номер буде відбуватися активація. І потім вже шляхом навігації "0" - тому, "9" - вперед, вибрати потрібний вам пакет. Після остаточного вибору буде виведено повідомлення з сумою балів за пакет, і потім - питання про активацію послуги. Зазвичай згоду - це цифра один.

Власне кажучи, на цьому активація завершена. Всі запропоновані способи мають свої плюси і мінуси, але жоден з них не є складним.

Як перевірити залишки винагород

Це питання дуже важливий при використанні бонусів. Наприклад, ви активували безкоштовні хвилини, і хочете знати, чи залишилися у вас такі або розмова піде за ваші гроші. Зробити це нескладно, хоча в звичайному запиті балансу така інформація, на жаль, не надходить.

Перший спосіб - це Сервіс-Гід * 105 #. Після запиту потрібно пройти по шляху: Мій кабінет (1) - Залишки (2). У відповідь вам направлять смс-повідомлення із залишками по підключеним опцій (якщо вони є), а не тільки з винагород.

Другий спосіб - це Особистий кабінет або додаток. Потрібно спуститися в розділ "Послуги" і натиснути на "Залишки по пакетам послуг". Відкриється вікно, в якому будуть, як і в смс, вказані всі залишки по всіх тарифних опцій і послуг. Пакет від Мегафон-Бонус так і буде називатися "Мегафон-Бонус", і крім залишків буде зазначено термін їх дії (нагадаємо, 30 днів з моменту активації).

При використанні винагороди у вигляді мегабайт інтернету врахуйте, що вони ніяк не впливають на швидкість з'єднання, встановлену тарифом або опцією. Безкоштовні тільки самі мегабайти, чисто фізично - все інше в рамках тарифу.

висновок

Отже, ви - учасник програми Мегафон-бонус. Вітаємо, адже це дійсно приємно - отримувати подарунки від оператора. Бонусна програма ненав'язлива, живе своїм життям, не вимагаючи особливої ​​уваги, і може виручити в складний момент.

Наприклад, при відсутності грошових коштів на рахунку можна скористатися пакетом хвилин за бонуси і дзвонити безкоштовно. Навіть при негативному балансі ви можете продовжувати користуватися безкоштовними хвилинами (смс або мегабайтами).

Сервіс давно функціонує, добре налагоджений і не має труднощів з використанням. Колись за такі ось бонус-бали можна було отримати цілком матеріальні винагороди з логотипом Мегафона: ручки, кружки та інші подарунки. Зараз в вигляді винагород залишилися тільки послуги зв'язку або знижки, але і вони не бувають зайвими.

Щоб дізнатися свій бонусний баланс, досить виконати будь-яке з дій:

 • Запросити свій звичайний баланс через запит * 100 # - у відповіді буде зазначена тільки сума балів, без терміну дії.
 • Більш детальну інформацію можна дізнатися за номером * 105 # або * 115 #.
 • Надіслати повідомлення з цифрою "нуль" на номер 5010.
 • Зайти в Особистий кабінет на сайті оператора або в додаток для смартфонів.

Останні три способи також годяться і для того, щоб здійснити активацію бонусної винагороди на рахунок.

Раніше був відомий ще один спосіб - номер 0510. Однак зараз у ній лише голосове привітання, яке рекомендує скористатися особистим кабінет або короткими запитами для управління балами. Так що навіть дізнатися баланс тепер таким способом не вийде. І загальний номером 0500 для цих цілей також не призначений.

Як перевірити бали на мегафоні через смс на телефоні або в особистому кабінеті

Бонусна система Мегафона склалася дуже давно. Вона нагадує систему дисконтних або банківських карт, на баланс яких від суми покупки відкладається якийсь відсоток - бали, і їх можна пізніше використовувати в якості оплати. Система Мегафон-Бонус діє аналогічно, тільки замість покупок в магазині ви використовуєте послуги зв'язку від цього оператора.

Для участі в програмі зазвичай не потрібно ніяких додаткових дій - все відбувається автоматично. У загальному порядку за кожні витрачені 30 рублів нараховується 1 бал. Перерахунок балів відбувається щомісяця.

Однак, пам'ятайте, що якщо протягом року не було проведено жодних дій по активації винагород, то участь абонента в програмі може бути припинено, навіть якщо він продовжує користуватися послугами зв'язку Мегафон. Або оператор сам призначить винагороду на свій розсуд. Накопичені бали "живуть" рік з моменту їх нарахування, після цього терміну - згоряють.

Як винагород Мегафон надає досить-таки великий список бонусів. Це може бути якась кількість безкоштовних смс, хвилин або мегабайт на телефоні. Також за рахунок балів можна здійснити оплату рахунку за зв'язок, отримати знижку на покупку будь-якого гаджета в салоні Мегафон і навіть обміняти їх на милі від Аерофлоту.

Приєднання до бонусної програми і види винагород

Як вже говорилося вище, для участі в бонусної програмі особливих дій не потрібно. Швидше за все, ви вже її учасник. Якщо ні - не впадайте у відчай, приєднатися можна в будь-який момент.

Для цього необхідно виконати будь-яке з дій:

 1. Відправити повідомлення "5010" на номер 5010 (безкоштовно).
 2. Набрати * 115 #.
 3. Набрати * 105 * 5 #.
 4. Зайти в "Особистий кабінет" Мегафона і зробити підключення до системи.
 5. Підключитися через додаток "Особистий кабінет".

Після приєднання до програми вам залишається лише користуватися своїм телефоном за призначенням, як і раніше. Через місяць буде вироблено перше нарахування балів. Можливо, для накопичення достатньої кількості балів вам буде потрібно не один місяць. Більш солідну кількість балів можна обміняти на більш цікаві бонуси.

На сайті Мегафона є список всіх можливих винагород.

Базових зараз шість:

 • хвилини розмов,
 • смс-повідомлення,
 • мегабайти інтернету,
 • милі Аерофлоту,
 • знижки на техніку,
 • оплата рахунку зв'язку.

Всі вони описані в розділі "Все винагороди", і, натиснувши на будь-яку із запропонованих на сторінці плиточок з категорією бонусів, можна потрапити на їх більш широку лінійку. Її ми детально розберемо трохи нижче в питанні активації балів.

Термін дії будь-якого винагороди - 30 діб. Після закінчення цього часу всі невикористані послуги (хвилини, смс, мегабайти) згоряють.

Важливо! Накопиченими винагородами (НЕ балами!) Можна ділитися, тобто активувати їх на будь-який інший номер Мегафона, який теж бере участь в програмі Мегафон-бонус.

Перевірка бонусного балансу без виходу в інтернет

Короткі запити виду зірочка-решітка, або ussd, вельми популярні через свою простоту, швидкості, відсутність прив'язки до інтернету і безкоштовності.

Найперший і простий спосіб перевірити бонусний баланс - це відправити запит на загальний баланс рахунку по загальновідомому номером * 100 #. У відповідь прийде повідомлення із зазначенням фактичного балансу в рублях і бонусного - в балах.

Такий спосіб простий, але має свої недоліки - наприклад, активувати їх таким чином не можна, і не вказано, у яких балів підходить "термін дії".

Зовсім інша справа - номер * 115 #. Цей номер відноситься безпосередньо до бонусної програми, і шляхом "спілкування" з нього можна з'ясувати все про свої бали і активувати їх. У відповідь повідомлення з номера пропонує чотири пункти:

 1. Бонусний рахунок. При переході по ньому приходить загальна сума балів і пропозиція дізнатися їх термін дії. При запиті виходить відповідь було надіслане з зазначенням, яку кількість балів згорить в наступному місяці. На доданому скріншоті видно "0" (нуль) балів, так як з моменту останньої активації винагороди пройшло менше року.
 2. Активувати бонуси - це другий пункт першого повідомлення. Він пропонує активувати бали на свій номер, або інший. При виборі будь-якого із способів активації вийде каталог винагород, орієнтуючись за яким, можна вибрати потрібну вам.
 3. Налаштування - цікавий за назвою пункт, який просто включає в себе можливість відмови від участі в бонусної програмі.
 4. Пункт "Про Мегафон-Бонус" - це запит на інформацію про програму. Після запиту на телефон прийде довге смс-повідомлення з коротким описом системи бонусів.

Після запиту на телефон прийде довге смс-повідомлення з коротким описом системи бонусів

Потрапити в меню, яке виходить на початку запиту за номером * 115 #, можна і через загальний запит Сервіс-Гіда за номером * 105 #. Після першої відповіді потрібно вибрати п'ятий пункт, який і називається, власне, Мегафон-бонус, і відразу вас перекине на меню, описане вище.

Щоб не відправляти відповідні запити за номером * 105 #, можна відразу натиснути потрібну комбінацію. У нашому випадку - * 105 * 5 # відразу виведе на меню Мегафон-Бонуса, аналогічне запитом * 115 #.

Ще один простий спосіб з'ясувати бонусний баланс - це відправити повідомлення на безкоштовний номер 5010. Цей номер відноситься безпосередньо до програми бонусів, тому по ньому ж проводиться активація бонусів (як, розповімо нижче). Для того, щоб дізнатися свій баланс балів, потрібно відправити повідомлення з цифрою нуль. У відповідь смс буде містити їх кількість і відразу ж буде вказано, скільки балів згорить в наступному місяці.

Перевірка бонусного балансу через інтернет

У наше століття масового використання інтернету багато речей ми робимо саме через нього. Це вже звичніше, простіше і швидше. Для таких людей Мегафон дає можливість активувати бонусні бали в системі особистого кабінету абонента.

В общем-то, все що потрібно - це зайти по посиланню https://lk.megafon.ru в свій Особистий кабінет. Це дуже зручний сервіс, в якому можна перевірити встановлений тариф, відключити / підключити послуги і дізнатися свій бонусний баланс. Для входу потрібно ввести свій номер телефону і пароль, який прийде вам в смс після запиту * 105 * 00 #.

Баланс, і рублевий, і бонусний, видно відразу після входу, по лівій стороні, і на плитках головного меню.

Якщо натиснути на плитку з написом "Витратити бонуси", то можна потрапити в головне управління бонус-балами. Тут їх можна активувати і навіть переглянути їх історію: коли і скільки зарахування балів за, було списано в рахунок винагороди або списалося після закінчення терміну дії.

Аналогічну інформацію можна отримати і не користуючись комп'ютером. Для цього досить встановити додаток від Мегафона "Особистий кабінет". Вхід в нього такий же (і з тим же паролем), що і в "велику" версію. Додаток доступний для платформ на Android, Windows Phone і iOS.

Після входу відразу відкриється головне меню, на якому також видно рублевий і бонусний баланс. При натисканні на рядок "Витратити бонуси" або на їх баланс відкривається вікно з інформацією про останні винагороди, які були використані. Також нижче можна побачити історію операцій з балами, аналогічну описаної вище у великій версії "Особистого кабінету": списання, нарахування, активації.

За допомогою програми і особистого кабінету можна здійснити швидку активацію бонусів, а також контролювати їх рух, щоб вони даремно не згорали. Такий спосіб, поза всяким сумнівом, вельми зручний.

Активація винагород

Як і перевірка бонусного балансу, активація винагород має кілька шляхів. Практично всі ті ж сервіси, що ми розглядали вище, можуть бути використані для цієї мети.

Отже, можливі варіанти:

 1. Смс-повідомлення на короткий номер 5010.
 2. Запити USSD, коли відомий код винагороди.
 3. Особистий кабінет на сайті.
 4. Додаток для смартфона.
 5. Активація через Сервіс-Гід без виходу в інтернет.

Розглянемо всі варіанти по порядку.

На сайті Мегафона (переходимо в розділ Акції - Мегафон-бонус ) Є список всіх можливих винагород. Каталог знаходиться зліва, в розділі "На що витратити бали?". Після рядка "Все винагороди", де можна переглянути загальну інформацію про них і перейти на потрібний розділ, є пункти по видам винагород.

Як говорилося в першому пункті, вони можуть бути різні:

 • оплата послуг зв'язку в рублях,
 • безкоштовні пакети смс, інтернету або хвилин,
 • знижка на покупку техніки в фірмових салонах,
 • обмін на милі Аеропорту.

Вам потрібно вибрати будь-який з цих способів. Наприклад, ви хочете отримати можливість безкоштовно розмовляти. Заходимо в відповідний пункт "Бонусні хвилини".

Праворуч ви побачите список з можливих пакетів хвилин. Це можуть бути дзвінки всередині регіону та за його межі, а також є варіанти за кількістю хвилин. Праворуч від кожного варіанта вказано кількість бонусів, необхідних для активації. Наприклад, ви вибрали 30 хвилин всередині мережі. Вартість пакету - 40 бонусних балів. Ще правіше вам дано варіанти активації цього пакета: зазначений код, який потрібно відправити або в смс, або в запиті USSD.

Отже, щоб активувати 30 хвилин всередині регіону, потрібно відправити повідомлення з текстом "9103" на номер 5010. Або відразу відправити прямий запит * 115 * 9103 #.

Таким чином можна активувати будь-який пакет, зазначений на сайті.

Крім того, таким способом можна віддати свій бонус іншому абоненту Мегафона. Для цього також потрібно відправити повідомлення на 5010 з текстом "9103 (або інший номер винагороди) пробіл 927 *******". Тобто номер активації, пробіл і номер абонента без +7 або 8.

При вивченні каталогу на сайті перевірте регіональність! У різних регіонах вартість пакетів в бонус-балах різна!

Але що робити, якщо варіант з перегортання каталога вам не подобається? Звичайно, йти в особистий кабінет абонента. Після входу відкриється робочий стіл з різними плитками. Вам потрібно натиснути на "Витратити бонуси".

Відкриється нове вікно з різними вкладками, нам потрібна "На що витратити?". Всі варіанти відразу йдуть списком вниз, опис із зазначенням вартості та кнопкою "Активувати". Номер команди тут не вказується, так як активація проходить в самому кабінеті. Вибираєте пакет, натискаєте на "Активувати". Відкриється діалогове вікно, де буде вказано номер, на який ви хочете активувати послугу. Нагадаємо, що її можна активувати на будь-який інший номер Мегафона, який бере участь в програмі (але не більше семи разів на місяць). Чи підтверджуєте номер, і винагороду тут же активується, з чим вас і привітають.

Спосіб активації через додаток "Особистий кабінет" аналогічний. Потрібно зайти в нього, натиснути на "витратити бонуси" і з списку вибрати потрібну пропозицію, а потім його активувати. Тут також можна змінити номер телефону для присвоєння винагороди.

Якщо ж у вас виникла ситуація, коли ви не можете вийти в інтернет, ні щоб переглянути коди, ні щоб зайти в особистий кабінет, можна скористатися Сервіс-Гідом за допомогою команд ussd. Потрапити в меню Мегафон-бонус можна або безпосередньо через запит * 115 #, або через загальний номер * 105 * 5 #.

З першого меню потрібно натиснути цифру 2 - Активувати бонуси, потім вибрати на чий номер буде відбуватися активація. І потім вже шляхом навігації "0" - тому, "9" - вперед, вибрати потрібний вам пакет. Після остаточного вибору буде виведено повідомлення з сумою балів за пакет, і потім - питання про активацію послуги. Зазвичай згоду - це цифра один.

Власне кажучи, на цьому активація завершена. Всі запропоновані способи мають свої плюси і мінуси, але жоден з них не є складним.

Як перевірити залишки винагород

Це питання дуже важливий при використанні бонусів. Наприклад, ви активували безкоштовні хвилини, і хочете знати, чи залишилися у вас такі або розмова піде за ваші гроші. Зробити це нескладно, хоча в звичайному запиті балансу така інформація, на жаль, не надходить.

Перший спосіб - це Сервіс-Гід * 105 #. Після запиту потрібно пройти по шляху: Мій кабінет (1) - Залишки (2). У відповідь вам направлять смс-повідомлення із залишками по підключеним опцій (якщо вони є), а не тільки з винагород.

Другий спосіб - це Особистий кабінет або додаток. Потрібно спуститися в розділ "Послуги" і натиснути на "Залишки по пакетам послуг". Відкриється вікно, в якому будуть, як і в смс, вказані всі залишки по всіх тарифних опцій і послуг. Пакет від Мегафон-Бонус так і буде називатися "Мегафон-Бонус", і крім залишків буде зазначено термін їх дії (нагадаємо, 30 днів з моменту активації).

При використанні винагороди у вигляді мегабайт інтернету врахуйте, що вони ніяк не впливають на швидкість з'єднання, встановлену тарифом або опцією. Безкоштовні тільки самі мегабайти, чисто фізично - все інше в рамках тарифу.

висновок

Отже, ви - учасник програми Мегафон-бонус. Вітаємо, адже це дійсно приємно - отримувати подарунки від оператора. Бонусна програма ненав'язлива, живе своїм життям, не вимагаючи особливої ​​уваги, і може виручити в складний момент.

Наприклад, при відсутності грошових коштів на рахунку можна скористатися пакетом хвилин за бонуси і дзвонити безкоштовно. Навіть при негативному балансі ви можете продовжувати користуватися безкоштовними хвилинами (смс або мегабайтами).

Сервіс давно функціонує, добре налагоджений і не має труднощів з використанням. Колись за такі ось бонус-бали можна було отримати цілком матеріальні винагороди з логотипом Мегафона: ручки, кружки та інші подарунки. Зараз в вигляді винагород залишилися тільки послуги зв'язку або знижки, але і вони не бувають зайвими.

Щоб дізнатися свій бонусний баланс, досить виконати будь-яке з дій:

 • Запросити свій звичайний баланс через запит * 100 # - у відповіді буде зазначена тільки сума балів, без терміну дії.
 • Більш детальну інформацію можна дізнатися за номером * 105 # або * 115 #.
 • Надіслати повідомлення з цифрою "нуль" на номер 5010.
 • Зайти в Особистий кабінет на сайті оператора або в додаток для смартфонів.

Останні три способи також годяться і для того, щоб здійснити активацію бонусної винагороди на рахунок.

Раніше був відомий ще один спосіб - номер 0510. Однак зараз у ній лише голосове привітання, яке рекомендує скористатися особистим кабінет або короткими запитами для управління балами. Так що навіть дізнатися баланс тепер таким способом не вийде. І загальний номером 0500 для цих цілей також не призначений.

Каталог знаходиться зліва, в розділі "На що витратити бали?
Але що робити, якщо варіант з перегортання каталога вам не подобається?
Відкриється нове вікно з різними вкладками, нам потрібна "На що витратити?
Каталог знаходиться зліва, в розділі "На що витратити бали?
Але що робити, якщо варіант з перегортання каталога вам не подобається?
Відкриється нове вікно з різними вкладками, нам потрібна "На що витратити?
Каталог знаходиться зліва, в розділі "На що витратити бали?
Але що робити, якщо варіант з перегортання каталога вам не подобається?
Відкриється нове вікно з різними вкладками, нам потрібна "На що витратити?
Каталог знаходиться зліва, в розділі "На що витратити бали?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: