Новости

Безкоштовний домен в зоні PP.UA кожному | Особистий блог програміста - Ілля Антипенко

Ні для кого не секрет, що з кінця 2012 року реєстрація та продовження доменів org Ні для кого не секрет, що з кінця 2012 року реєстрація та продовження доменів org.ua стало платним. Однак, не варто сильно засмучуватися, альтернатива все ж є - це домен pp.ua.

Перший справою, нам потрібно зареєструватися на сайті реєстратора.

 1. Заходимо на і вводимо свої дані. В принципі, якщо ви сильно параноїк, то можна ввести і неправдиву інформацію про себе. АЛЕ! В цьому випадку ви можете не розраховувати на те, що в разі чого (захоплення аккаунта, наприклад) вам повернуть домен.
 2. Вгорі в полі «введіть ім'я домену» вводимо бажане ім'я, наприклад mysuperduper густо натискаємо на зелений напис «де заходжу» і вибираємо pp.ua. Після цього натискаємо на стрілочку.
 3. Тепер там потрібно переконається, що домен вільний. Якщо ви бачите зелену табличку, то все добре. Відзначаємо галочкою домен і натискаємо «Оформити замовлення».
  Якщо ж табличка червона і написано, що домен зайнятий, то на жаль. Вам доведеться вибрати інше ім'я для вашого сайту.
 4. На поточному етапі переконуємося, що вартість реєстрації 0.00 USD, відзначаємо прапорець, що ми ознайомилися з документами (ми ж це зробили, правда? :)) і натискаємо на «Продовжити оформлення замовлення».
 5. На сторінці «Вибір власника домену» натискаємо на посилання «Вибрати». На сторінці, що з'явилася необхідно вказати дані про адміністратора (власника) домену.
  Натискаємо на посилання «додати новий контакт» після чого заповнюємо анкету (Ви повинні ввести реальний і наявний у вас номер телефону, на нього прийде sms-підтвердження). Заповнили? Тепер натискаємо «Створити новий ідентифікатор». Вас попросять перевірити введені дані. Перевіряємо та жмакаем по «Так, все вірно».
 6. Бачимо, що реєстрований домен буде пов'язаний з тільки що зареєстрованим ідентифікатором. Натискаємо «Продовжити оформлення замовлення».
 7. На сторінці «Вибір серверів імен (NS)» необхідно вибрати, де буде обслуговуватися ваша доменна зона. Надалі ці дані можна буде поміняти. Якщо ви не знаєте що таке - пропускайте цей крок.
  Для інших - вибираємо або обслуговування на серверах NIC.UA, або на своїх серверах . Натискаємо «Продовжити оформлення замовлення».
 8. Ще раз переконуємося, що ми нічого не повинні заплатити і натискаємо «Перейти до оплати»
 9. Якщо все добре, то ми повинні побачити повідомлення про те, що всі замовлення виконані автоматично тому вартість реєстрації нульова.
  Домен в базі створено, але це ще не все! Якщо не виконати наступні кроки, то через кілька днів реєстрація буде скасована.
 10. Заходимо на сайт вгорі бачимо посилання «активувати домен кодом». Натискаємо на неї і беремо в руки свій мобільний телефон (на нього вже повинна прийти sms з кодом підтвердження).
 11. Вводимо свій номер телефону, ім'я тільки що зареєстрованого домену та код активації, отриманий через sms. Погоджуємося з правилами і угодою, для цього встановлюємо два прапорці і натискаємо на кнопку «продовжити».
 12. Якщо ви зробили все правильно, то на екрані з'явиться привітання з успішною реєстрацією домена.

PS Через рік вам необхідно буде продовжити цей домен, інакше він автоматично звільниться (віддалиться) і стане доступним для реєстрації іншим людям.

Ми ж це зробили, правда?
Заповнили?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: