Новости

Марія Куликова: «У сорок мене переклинило, і я подумала: треба ж встигнути ще й для себе пожити»

WomanHit.ru зустрівся з актрисою і обговорив з нею перевірених чоловіків, весільні сукні та жіночі слабкості WomanHit

Марія Куликова

Фото: матеріали прес-служб

У новому серіалі Марія Куликова грає жінку, перед якою непростий вибір: вибрати любов або вийти заміж за нелюба, але перевіреного чоловіка.

- Марія, я чула, в серіал «Від ненависті до любові» був якийсь дуже довгий кастинг - цілих дев'ять місяців ...

- У нашій професії краще спокійніше до всього ставитися і не сприймати провальні спроби як останні в житті. Я намагаюся навіть не думати про те, що можуть зателефонувати, запропонувати роль. Але саме ця роль мені подобається, вже дуже сучасна героїня - не якийсь забитий людина. У моєї героїні є світський флер: плаття, шпильки, вечірки, шампанське ... Я в житті дуже далека від цього світу гламурних тусовок, тому мені було приємно в таку атмосферу зануритися, просто погратися. Навіть зловила себе на тому, що після цієї картини стала більше уваги приділяти собі. Захотілося відповідати своїй героїні, тому що я весь час ходжу в тренувальних костюмах, уггах, а тут на шопінг вибралася і до сорока років нарешті зрозуміла - це все-таки важливо.

- Вашій героїні належить зробити непростий вибір - перевірений роками наречений або улюблений чоловік. Ви б що вибрали в житті?

- Це, звичайно, колосальне щастя, що у мене ніколи не було такої ситуації. Я - людина совісний, відповідальний. Але з іншого боку, можна бути совісним і заштовхати в глибину душі свої почуття, і це буде ще більшою трагедією. Так що, якщо ти відчуваєш, що потрібно щось змінювати, - значить, потрібно міняти, а не відрізати людині хвіст по частинах.

- З чим би особисто ви не змогли змиритися в чоловікові?

- Я б скоріше могла сказати, що мені подобається в чоловіках. Я дуже ціную інтелект, тобто освіту. І почуття гумору - це взагалі фантастика. А ось злість відверта в чоловіках мене просто лякає. Це для мене неприйнятно, я не можу перебувати поруч з такими людьми. У мене свого часу виявлялися заздрісні нотки. Я тоді думала: ну чому в мене не так, а ось я б хотіла так ... Але потім зрозуміла, що заздрість тягне вниз.

- Дивно зараз чути, що ви могли комусь заздрити. Адже ви - успішна, красива, у вас прекрасний син ...

- Це всім нам властиво, ми ж живі люди. Я впевнена, що по-справжньому успішні серйозні люди можуть страждати, переживати, і скільки ми знаємо випадків, коли серед голлівудських артистів хтось наклав на себе руки або перейшов на наркотики. Хоча здавалося б: двадцять мільйонів гонорар, живе в Малібу, діти, дружина-красуня. Чого ще треба? Просто людина сприймає світ зсередини себе, він не бачить з боку, наскільки все чудово. І мені властиві всі ці грішки: я відчуваю і заздрість, і ревнощі, а ще люблю поїсти.

- Думаєте, що хороший апетит - це слабкість? ..

- Я іноді не знаю заходи. Люблю застілля, якісь тусовки з друзями, з якими ми стали виїжджати часто кудись за кордон, наприклад в Грузію. А там, звичайно, неможливо не є. Ще люблю поспати. Я працездатна, це мій хліб, моя професія, я їй живу, але, якби мені приносили пачку грошей просто так, не думаю, що працювала б в такому шаленому режимі. Ну і ще вдома дитина, з яким прикольно, хочеться подорожувати. Тому я вже запланувала три поїздки, оплатила квитки, щоб нічого не скасувати. Для мене великий крок вперед. У 39 років цього ще не було! У сорок мене переклинило, і я подумала: треба ж встигнути ще й для себе пожити!

- Ви неодноразово приміряли весільні сукні в різних проектах. Як ви себе відчуваєте, коли вдягаєте черговий білосніжний наряд? ..

- Погано! Я їх ненавиджу: вони вузькі, важкі, довгі, всі незручні. Ось, наприклад, в одній зі сцен, де я у весільній сукні, температура була плюс дев'ять, і йшов дощ. Я не те що замерзла, я не відчувала нічого. Але в кадрі - слава богу, цього не видно. А потім ми знімали влітку в загсі, і там було плюс 35. І я не могла зробити вдих в такому корсеті. Загалом, не люблю весільні сукні. Якщо буду коли-небудь виходити заміж, я не одягну його! Правда правда!

- А в звичайному житті ви весільну сукню надягали?

- Перший раз заміж виходила в джинсах і маєчці. Я не жартую, коли кажу, що я досить затиснутий людина. Для мене важко, коли мені увагу приділяють. Всі ці сукні, крики «гірко!» - для мене це каторга! А так у нас була просто вечірка без родичів, з друзями, і я отримала від цього свята задоволення, адже я не працювала нареченою.

- Ви якось розповідали, що без трофеїв з кіношних весіль ви не йдете. Вам дістаються бутоньєрка і тортик ...

- Так, квіточки я ставлю в вазочки будинку. Вони дуже акуратні, ці маленькі бутоньєрки, дуже європейські. А тортик ми найчастіше з'їдаємо прямо на майданчику, після зйомки.

- В одному зі своїх постів в Інстаграме ви зізналися, що не подобаються екстрим, а у вихідний день вас абсолютно неможливо витягнути з дому. Тобто вас можна назвати домосідкою?

- Я, як і всі, намагалася кататися на гірських лижах, але зрозуміла, що це просто не моє. Пару раз стрибнула з великої висоти на слабо, злітала на дельтаплані. Ну не в кайф! А коли стала старшою, включився мозок, і я подумала: «Ну, добре, я зараз поламаю ноги собі. І хто буде зніматися замість мене і зарплату отримувати? »І я дійсно люблю валятися на дивані, тому що у мене така робота, коли поруч двісті чоловік зі своїм характером, багато контактів. І коли приходиш додому, тобі хочеться тиші і спокою.

- Крім відпочинку на дивані ніж ще вам подобається займатися?

- Я люблю подорожувати. Хоча і перестала болісно тягатися по всьому екскурсіях по принципу: раптом я сюди вже ніколи не приїду ?! І плювати. Якось валялася в Парижі в своєму номері на дивані. І хто мене засудить? Я припинила цю гонку за враженнями. Навіть той факт, що я сиджу на дивані в Парижі, це вже враження.

- Хотілося б поговорити про вашого сина. Чим захоплюється хлопчик?

- Займається плаванням. Ну а в іншому я його не мучу. Йому шість років, він ходить в підготовчий клас. Намагаємося якісь мови вводити: англійська, німецька. Зараз же така гонка за цим скажена. І, зрозуміло, у мене вже виникають комплекси, мовляв, потрібно відповідати, але я намагаюся спокійніше все робити, без фанатизму. Тому що немає нічого дорожчого особистого спілкування. Я взагалі намагаюся розвивати Івана всебічно. Ми ось їздили в Таїланд, там бачили вагітну слониху. І у сина був шок: цього слоненяти в животі просто видно. Він ворушився. Адже це теж новий пласт питань, ми все обговорювали.

- Ви дозволяєте синові бачитися з його батьком, актором Денисом Матросовим?

- Як можна не дозволяти, у них така любов! До того ж я ось зараз відлітаю на п'ять днів, а син залишиться з батьком. Ще й няня є, але тато - це рідна людина. А буває, що Денис їде куди-небудь на гастролі, тоді син зі мною. У нас немає цієї паювання в дусі «він тільки зі мною, тому що я мати і за законом дитина прописана на території матері». Але я не та людина: перш за все про сина потрібно думати. Ваня обожнює тата, тато обожнює Ваню. І немає ніякого комплексу з приводу того, що я ось зараз з вами розмовляю, а дитина з батьком. У нас тато найпрекрасніший і самий чудовий, я культивую в хлопчика цю думку. Я йому кажу: ти будеш таким же, як тато, у тебе будуть такі ж золоті руки.

- Марія, після вашого розставання з Денисом ви нічого не розповідаєте про особисте життя. Шанувальники переживають: вдалося комусь уже завоювати ваше серце? Тому самому, незлим, з гумором ...

- І освіченій, у нього дві вищі освіти ... Але виходити заміж не бачу сенсу, тому що всі ці галочки, штампи, печатки, ми вже все через це пройшли. Якщо в якийсь момент захочеться свята, ми полетимо на океан і десь там обвінчаємося - чому ні? Тобто у мене немає такого: ніколи і ні за що! Просто в даний момент я про це не думаю. Весілля адже потрібно планувати. А будь-який план вбиває свято.

- Ваш обранець має відношення до акторської професії?

- А от не скажу. (Сміється.) Я взагалі зареклася говорити про особисте життя. Ми так з Денисом її світили, але це по дурості, по юності. Зараз особисте життя оберігаєш. Тому неважливо, яка у нього професія, головне - любити.

Ви б що вибрали в житті?
З чим би особисто ви не змогли змиритися в чоловікові?
Чого ще треба?
Думаєте, що хороший апетит - це слабкість?
Як ви себе відчуваєте, коли вдягаєте черговий білосніжний наряд?
А в звичайному житті ви весільну сукню надягали?
Тобто вас можна назвати домосідкою?
І хто буде зніматися замість мене і зарплату отримувати?
Крім відпочинку на дивані ніж ще вам подобається займатися?
Хоча і перестала болісно тягатися по всьому екскурсіях по принципу: раптом я сюди вже ніколи не приїду ?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: