Новости

26 підказок по фотоальбомів продають груп Вконтакте

У Вас є свій бізнес і Ви хотіли б робити продажу через соціальні мережі? В цьому випадку перше, що Вам необхідно зробити - це продає групу. У більшості випадків соціальна мережа Вконтакте підійде для цього більше, ніж інші. По крайней мере, з неї варто почати. А в разі, якщо у Вас вже є дохід від просування через інші соціальні мережі, то продає група Вконтакте стане ще одним серйозним інструментом маркетингу в соціальних мережах.

Один з важливих елементів продає спільноти - це зображення товарів. І їх зрозуміло треба правильно піднести, грамотно сформувавши фотоальбоми.

У цій статті Ви дізнаєтесь кілька ключових особливостей, яких треба дотримуватися, щоб зображення товарів допомагали продавати.

Якщо Ви недавно створили свою продає групу, то до того, як налаштовувати Таргетинг або Ретаргетінг Вконтакте, давати рекламу в тематичних групах або ставити віджет Вконтакте на сайт інтернет-магазину, Вам треба створити хоча б 5-6 якісно оформлених фотоальбомів з товарами. Якщо у Вас невеликий асортимент, то можливо більше і не треба. Але прочитайте статтю до кінця, щоб зрозуміти як вчинити найбільш оптимально.

Отже, давайте розглянемо ідеї, які Вам знадобляться при створенні, оформленні, наповненні і просуванні фотоальбомів.

1. Загальна кількість фотоальбомів не повинно перевищувати 30-ти. У зворотному випадку учасники групи заплутаються в них. Якщо ж асортимент настільки широкий, що великої кількості не уникнути, то сегментує продукцію по фотоальбомів особливо чітко і зрозуміло для потенційного клієнта. Уважно прочитайте всі пункти цієї статті і Ви знайдете ідеї, які допоможуть Вам зробити це ефективно.

2. Створіть окремий альбом для товарів, які продаються краще за інших. Варіанти назв для такого фотоальбому:

"Хіти продажів"

"Найпопулярніше"

"Лідер продажу"

«Рекомендуємо»

3. Телефон для зв'язку. Під кожною фотографією бажано, крім короткого опису в кілька рядків, дати номер телефону менеджера, з яким можна зв'язатися. Це дозволить зацікавився товаром учаснику спільноти швидко задати уточнюючі питання і зробити замовлення. Багато товарів купуються "на емоціях" - побачив, захотів, купив. Тому швидкість обслуговування потенційних клієнтів може виявитися вирішальним фактором збільшення кількості продажів.

4. Поділ на категорії та підкатегорії. Розділіть фотоальбоми по різним категоріям: за розмірами, за кольором, по сезону, за ціною і т.д. Дані категорії - на більш вузькі підтипи. Систематизувати товари в фотоальбомах можна також по брендам, що актуально для власників мультибрендових інтернет-магазинів. І далі також за категоріями, щоб створити більш зрозумілу «карту місцевості» для Ваших відвідувачів. Тобто при поділі товарів по фотоальбомів Ви можете виходити або від загальних категорій товарів, або від брендів.

5. Правильний вибір картинки для обкладинки фотоальбому. Для обкладинки фотоальбому вибирайте яскраву фотографію з малою кількістю деталей, щоб було чітко видно, що зображено. Також добре, якщо на обкладинці буде фото людини.

6. На зображення обкладинки додайте напис великим красивим шрифтом - назва фотоальбому. Це прискорить і полегшить вибір потрібного користувачеві альбому. Як відомо користувачі швидко сканують сторінки поглядом. Тому Вам треба створити можливість за щось зачепиться, щоб людина за кілька секунд перебування на сторінці фотоальбомів продає групи встиг помітити те, що його зацікавить. Також це допоможе Вам на обкладинці розмістити більш довгу назву фотоальбому, ніж це дозволяє зробити Вконтакте (32 знака з пробілами, інша частина назви сховається за трикрапкою).

7. На картинку обкладинки додайте симпатичну, стильну кнопку з написом, що закликає зайти в фотоальбом. Варіанти таких написів:

Дивитися, Новинки, Детальніше, Перейти до вибору, В розділ, Вибрати і т.п.

8. Назвіть фотоальбоми досить привабливо і з фокусом на певному сегменті цільової аудиторії. Наприклад: «Осінньо-зимова колекція пальто для ділових жінок», «Купальники преміум-класу для дорогих курортів», «Чоловічі спортивні костюми для занять на вулиці», «Жіноче взуття на високих підборах», «Розвиваючі іграшки для дітей 2-3 років »,« Стильні рюкзачки для юних модниць »,« Елегантні довгі спідниці »,« Розкішні весільні сукні »і т.д.

9. Бажано, щоб товари на фотографіях були зображені в процесі використання. Наприклад, якщо це фотоапарат, то додайте фотографію людини, який фотографує, а не просто сам товар. Якщо це сумка, то краще, якщо вона буде в руці або на плечі у жінки, ніж стоїть на столику.

10. Створіть фотоальбом «Хвасталкі». Варіант назви: «Ваші покупки на (і назву вашого інтернет-магазину / групи)». Такий фотоальбом має завдання таку ж як і тема Відгуки в обговореннях - соціальне підтвердження.

11. Фотоальбом «Новинки місяця». Наприклад, «Новинки травня-2015». Можна щомісяця оновлювати один і той же фотоальбом, додаючи в нього зображення новинок і змінюючи назву на поточний місяць.

12. Створіть фотоальбом «Ні в наявності - під замовлення». У цьому альбом можна переміщати товари, які Ви або тимчасово купуєте, або вони у Вас на даний момент закінчилися. Мета наявності такого фотоальбому - додатковий сервіс. Ви таким чином даєте зрозуміти учасникам спільноти, що готові враховувати їх побажання і збираєте індивідуальні замовлення на майбутнє.

13. Фотоальбом «Наші улюблені покупці». Як варіант назви: "Почесні покупниці". Опис до такого альбому: «Спасибі, що вибрали нас!» Такий альбом буде досить швидко наповнюватися фотографіями самими учасниками групи. Особливо актуальний такий фотоальбом в продають спільнотах з товарами для жінок і дітей. Головне, не забудьте в налаштуваннях зробити його відкритим для додавання фотографій усіма учасниками спільноти.

14. Об'єднуйте товари в фотоальбоми по-розумному. Якщо у Вас широкий асортимент товарів, об'єднуйте кілька товарів в один фотоальбом, так Ви уникнете захаращення групи великою кількістю альбомів. Для угруповання вибирайте близькі за типом товари, ті, які зазвичай купують разом або товари для одного сегмента Вашої цільової аудиторії. наприклад: 14

«Сумки, рукавички, окуляри»

«Літні спідниці і блузи»

«Сукні, спідниці та блузки»

«Лосини, легінси, колготи»

«Хустки, шарфи і шалі»

«Брюки, жилетки, сорочки»

15. У назви фотоальбомів для продають груп вкладайте максимум сенсу при мінімумі слів. При погляді на назву людина повинна буквально миттєво розуміти що всередині, підходить йому це чи ні, чи варто витрачати час на цей фотоальбом. наприклад:

«Жіночі сонцезахисні окуляри»

«Одяг для дому жіноча»

«Класичні чоловічі костюми»

«Чоловічі костюми преміум-класу»

«Ділові костюми для жінок-керівників»

«Светри та пуловери чоловічі»

«Жіночі аксесуари для волосся»

«Плаття для випускного балу»

16. Вивчіть пошукові запити по темі Вашої продає групи. Це допоможе підібрати найбільш ефективну з точки зору популярності формулювання для назви фотоальбомів.

17. Майстер-класи в картинках по темі близькою до Ваших категоріях товарів. наприклад,

«5 способів красиво зав'язувати шарфи»

«З чим носити спідниці влітку 2015 року»

«Які кольори в моді цього літа»

«Як правильно вибрати одяг для співбесіди: практичні поради в фотографіях»

18. Фотоальбом присвячений новинкам і майбутнім надходженням товару приверне увагу користувачів. Багато хто хоче бути "на хвилі«. Це можуть бути фотоальбоми новинок певної категорії товарів. Наприклад:

"Скоро в нашій групі"

"Нові надходження літніх суконь: (назва бренду) 2015»,

"Тренди сезону 2015 року в літнього взуття",

"Літо 2015: нова колекція палеток"

19. Відповідайте на коментарі до фотографій швидко і коректно. Пам'ятайте, що Ви відповідаєте не тільки тому, хто задав питання, а багатьом іншим відвідувачам фотоальбому, які з цікавістю прочитають Вашу переписку і можливо навіть розвинуть цю тему далі. При відповіді на коментар обов'язково натискайте на кнопку "Відповісти", щоб Ваш відповідь з'явився в стрічці "Відповіді" даного користувача.

20. Мотивуйте відвідувачів коментувати фотоальбоми. Запропонуйте знижку 5-10%, дисконтну карту або іншу "плюшки" за коментарі. Це пожвавить Ваші фотоальбоми. Як це зробити? Під першою фотографією фотоальбому напишіть коментар: "10% -а знижка на будь-який товар з цього альбому, до якого Ви напишіть коментар". Вам зовсім не обов'язково дала таку акцію до кожного альбому, Ви можете поекспериментувати з найбільш актуальними фотоальбомами, такими як "Хіти продажу" або "Новинки сезону літо-2015».

21. Створіть фотоальбом «Розпродаж». Як і в звичайних магазинах, слово розпродаж на багатьох з нас діє особливим чином - ми розуміємо, що у нас з'являється можливість заощадити. А значить фотоальбом з такою назвою також буде дуже до речі і приверне увагу учасників продає групи.

22. Проведіть опитування серед учасників групи, щоб дізнатися який фотоальбом їм цікавий більше за інших і в той же час привернути увагу до фотоальбомів в цілому. Механіка: на стіні створюєте пост зі списком фотоальбомів спільноти і просите в коментарях написати якийсь з них їм цікавий більш інших. Другий пост через день-два (в разі великого відгуку): про найпопулярнішого фотоальбомі. Прикріпіть до цього посту фотографії з цього альбому. Якщо відгук на опитування не великий, нічого страшного, це нормально. Ви все одно зробили додатковий крок в залученні аудиторії Вашої продає групи до фотоальбомів з товарами.

23. Проведіть конкурс. Розіграйте серед тих, хто залишить коментарі щось з Вашої продукції. Але в цьому випадку бажано пробачити зробити два кроки до призу: коментар та перепост на свою сторінку. І створити тему обговорення, в якій люди будуть у відповідях ставити номери для розіграшу призів. Конкурси - це вже більш стратегічно складна схема: треба докласти більше посилити і вкласти більше часу і креативу, але воно того варте. Люди люблять брати участь в конкурсах і після них активність буде ще довго час вище, ніж до його початку.

24. Використовуйте особливий підхід в назві брендових фотоальбомів. У назві фотоальбому певного бренду Ви можете використовувати його девіз у форматі «Бренд - девіз!». Наприклад: Nike - just do it! Це додасть назвою фотоальбому більше енергії і впізнаваності, тому що часто ми сприймаємо бренд в зв'язці з його девізом.

25. Робіть промо-пости нових фотоальбомів. Кожен раз, коли Ви створюєте новий фотоальбом запрошуйте в нього відвідувачів через яскраві, привабливі посади на стіні продає спільноти. Таким же способом Ви можете привертати увагу до фотоальбомів в разі достатнього великого надходження в уже існуючі фотоальбоми.

26. Запрошуйте відвідувачів фотоальбомів на сайт інтернет-магазину. В описі до фотографії або в першому коментарі, в разі, якщо в описі вже немає місця, напишіть «Отримайте більше інформації» і дайте посилання на сторінку товару.

А на цьому поки все.

Я бажаю вам успіхів!

Wiki-сторінка статті Вконтакте

Схожі записи:

Як це зробити?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: