Новости

Альбом в Інстаграм, як завантажити багато фото і відео в один пост

 1. Як додати кілька фото і відео в альбом в Інстаграм?
 2. Як зробити альбом в Instagram?
 3. Як дивитися альбоми з декількох фото?
 4. Немає альбомів в Інстаграм, не можу завантажити кілька фото

Альбоми в Інстаграм - це можливість завантажити і опублікувати кілька (до 10) фото і відео в одну публікацію (пост). Функція з'явилася зовсім недавно і вже набула великого поширення серед користувачів соціальної мережі. Тепер ви можете додавати не 10 окремих фотографій і відео в стрічку Instagram, а поєднувати їх в одну публікацію для зручного перегляду жестом гортання. Це, до речі, дуже зручно, якщо ви хочете поділитися відразу декількома знімками і при цьому не засмічувати стрічку. Прямо зараз розповімо, як зробити, дивитися, редагувати і видалити альбом. І що робити тим, у кого не з'явилася нова можливість.

Альбоми в Інстаграм

до змісту ↑

Кілька об'єднаних фото і відео в одну публікацію в стрічці називаються альбомом в Instagram. Що потрібно знати про цю фиче:

 • Користувач може додавати в сукупності не більше 10 фото і відео в альбом, в один пост.
 • Ви можете застосовувати фільтри при редагуванні фото і відео одночасно до всіх вкладень, або окремо до кожного фото і відео.
 • Ви можете написати один загальний коментар до альбому. Окремо писати «коменти» до кожної фото в альбомі можна.
 • Після публікації альбому ви можете видалити його повністю так, як і зазвичай видаляєте фото з стрічки.
до змісту ↑

Як додати кілька фото і відео в альбом в Інстаграм?

Отже, тепер ми переходимо безпосередньо до докладної інструкції, як одночасно опублікувати в одному пості в стрічці багато фотографій і відео. Процес дуже простий і майже нічим не відрізняється від стандартної схеми завантаження фото в стрічку.

Як зробити альбом в Instagram?

 1. Відкрийте програму Інстаграм на вашому мобільному пристрої.
 2. У нижній панелі меню ви знайдете в центрі кнопку «+» для додавання нових фото та відео в свою стрічку. Натискаємо її.
 3. На превью останньої фото ви помітите новий значок, який дозволить завантажити відразу кілька фото або відео. Натисніть на нього.
 4. Тепер вам потрібно вибрати не більше 10 знімків або роликів. Натискайте на потрібні - вони будуть пронумеровані синіми значками.
 5. Тепер натискаємо кнопку «Далі» в правому верхньому кутку і потрапляємо на екран редагування.
 6. Тут ви можете застосувати один із запропонованих фільтрів до всього альбому. Або окремо натискати на кожну фотографію і підбирати їй свій фільтр. Також ви можете змінити порядок доданих файлів. Для цього просто удержите на потрібній фото палець і пересуньте її в потрібне місце.
 7. Щоб видалити фото з альбому, удержите на ньому палець і смахніте вгору в сторону значка кошика.
 8. Тепер знову натискаємо кнопку «Далі» і переходимо до додавання коментаря. Тут все стандартно. Можете відзначити користувачів, вказати місце і «розшарити» альбом в будь-яку із запропонованих соцмереж.
 9. Натискаємо кнопку «Поділитися» в правому верхньому кутку - ваш альбом доданий в стрічку.
до змісту ↑

Як дивитися альбоми з декількох фото?

В особистому фотострічці альбом буде позначатися спеціальним значком на фото в правому верхньому куті. Коли ви будете переглядати стрічку своїх друзів, ви також відразу ж помітите, якщо вони опублікували кілька фото в один пост. Про це будуть свідчити сині точки під фото, кількість яких дорівнює кількості опублікованих фото і відео в одній публікації. Щоб подивитися альбом, просто проведіть пальцем в сторону по фото. Якщо в альбом додано і фото, і відео, ви зможете по черзі проглянути кожне.

до змісту ↑

Немає альбомів в Інстаграм, не можу завантажити кілька фото

Якщо у вас не з'явилася функція додати кілька фото і відео в одну, не варто засмучуватися. Причин може бути декілька:

 • Перевірте, що у вас встановлена ​​версія програми 10.9, не нижче.
 • Якщо стоїть нова версія додатка, а функція альбомів досі не з'явилася, потрібно трохи почекати: самі розробники відзначають, що її інтеграція і поява у користувачів соцмережі відбувається не одночасно, а поступово. Можливо, через пару днів вона у вас вже з'явиться.

Як зробити спільний прямий ефір в Інстаграм: докладна інструкція

Як додати кілька фото і відео в альбом в Інстаграм?
Як зробити альбом в Instagram?
Як дивитися альбоми з декількох фото?
Як зробити альбом в Instagram?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: