Пропала в Москві багатодітна Ірина Кабанова знайдена вбитою

Ірина Кабанова

Ірина Кабанова. Фото з особистого блога (cherska.livejournal.com)

зниклу блогершу Ірину Кабанову знайшли мертвою. як повідомляється на сайті столичного СК, тіло багатодітній матері, яка зникла після сварки з чоловіком в новорічні свята, було виявлено в багажному відділенні автомобіля її чоловіка.

3 січня було оголошено про зникнення 39-річної Ірини Кабанова. Прибулі на місце слідчі спочатку оглянули квартиру зниклої жінки, а потім і машину її чоловіка Олексія. У багажнику автомобіля лежала частина фрагментів людського тіла. Чоловік блогерша cherska розповів, що посварився з дружиною, після чого задушив її. Тіло дружини він розчленував і частково вивіз в невідоме місце.

Олексій Кабанов визнав на допиті свою провину, після чого був затриманий. Йому пред'явлені звинувачення за статтею "вбивство", яка передбачає покарання на строк до 15 років в'язниці. При цьому, як пише в своєму блозі teh-nomad, чоловіка Кабанова, швидше за все, визнають осудним.

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: