Новости

Вартість ліцензії на продаж алкоголю і сигарет може зрости в 5 разів

Продаж алкоголю / Фото: Комерсант

Депутатів пропонують парламенту підвищити вартість ліцензії на оптову продаж алкоголю і тютюнових виробів в п'ять разів - до 2,5 млн грн, повідомляє " Інтерфакс-Україна ".

Відповідний проект закону зареєстровано 16 грудня під №1488. Авторами законопроекту є депутати Ганна Гопко, Віктор Кривенко, Тетяна Острикова (фракція "Самопоміч") і Олег Мусій (фракція "Блок Петра Порошенко").

Згідно з проектом закону, ліцензію на роздрібну торгівлю алкоголем пропонується підвищити з 8 до 40 тис. Грн, сигарет - з 2 до 10 тис. Грн.

Автори законопроекту пропонують стягувати ліцензійну плату на роздрібну торгівлю тютюновими виробами не з місця торгівлі, а з кожного касового апарату, так само, як плату за ліцензію на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями.

Документом передбачено виключити положення про окремі ліцензії на роздрібну торгівлю сидром та перрі (без додання спирту).

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: