Новости

Антверпен Музей Алмазов на порталі Паблік Тревел Тольятті

Антверпен Музей Алмазов

Музей Алмазов в місті Антверпен можна сміливо назвати Світовим діамантовий центр.

У музеї зібрані найдивовижніші і неймовірні алмазні експонати, чого тільки варті знамениті діамантові джинси. У музеї також зберігаються копії коштовностей британських королів, включаючи один з найвідоміших алмазів у всьому світі - найчистіший «Кохинор».

У музеї також зберігаються копії коштовностей британських королів, включаючи один з найвідоміших алмазів у всьому світі - найчистіший «Кохинор»

Антверпен Музей Алмазов

Музей дуже сучасний, тому можна взяти аудіо-гіда і прогулятися по прекрасним залах. Тут існують 7 віртуальних турів з пошуку ідеальних каменів. Також відкриті спеціальні сенсорні маршрути для людей з вадами зору та сліпих відвідувачів.

Важливо відзначити, що вже на протязі близько 5 століть бельгійське містечко Антверпен пов'язує своє життя з обробками алмазів, тому не дивно, що в центрі міста виник алмазний музей.

Офіційно музей був відкритий в 1988 році, але часто закривався на ремонт, однак, переїхавши в нове велике приміщення, музей завжди відкритий для відвідувачів. У певні дні в музеї проводяться показові шоу, і майстри демонструють процес обробки алмазів.

Антверпен Музей Алмазов

Вже понад п'ятсот років життя в Антверпені немислима без огранки алмазів і торгівлі діамантами. На чотирьох біржах алмазів і в двох тисячах алмазних крамниць оцінюють, шліфують і, зрозуміло, продають каміння, видобуті на копальнях Індії і Південної Африки. Ремесло ювеліра є головною статтею доходу міського бюджету, щорічний оборот якого складає 39 мільярдів американських доларів.

Антверпен Музей Алмазов

Зрозуміло, що в алмазної столиці світу повинен бути і Музей діамантів. Тут все присвячене філософії цих вишуканих каменів - експозиція музею познайомить вас з історією алмазної індустрії: видобутку, обробці і торгівлі цим корисним в господарстві сировиною. Гості музею простежать за процесом перетворення непоказного камінчика на сяюче диво в руках майстрів-огранщиков і побачать гранувальні майстерню позаминулого століття.
Але справжнім одкровенням для вас стане відвідування скарбниці, в якій можна побачити зразки ювелірного мистецтва, починаючи з 16 століття. Наприклад, нікого не залишить байдужим огляд точних копій головних коштовностей корони британських королів, серед яких - найвідоміший і прекрасний алмаз в світі - Кох-і-Нор.

Антверпен Музей Алмазов

Антверпен є одним з основних європейських центрів з огранювання алмазів. Він заслужив звання світової столиці діамантів. Є в Антверпені цілий Алмазний квартал.

Алмазна промисловість в Антверпені має тривалу історію. Перші алмази почали надходити в Антверпен з Індії в XV столітті. З тих пір алмазна промисловість переживала злети і падіння, але незмінно забезпечувала Антверпену зростання добробуту його жителів. В даний час в Алмазному кварталі Антверпена налічується близько 1,5 тисяч компаній, які займаються шліфуванням, огранюванням і продажем діамантів. Тут же зосереджені найбільші в світі алмазні біржі.

Тут же зосереджені найбільші в світі алмазні біржі

Антверпен Музей Алмазов

Також нам показали унікальні камені і ювелірні вироби, вироблені в Антверпені і знаходяться в сховищах музею. Один з найдорожчих експонатів музею - «Брошка Рубенса». Коли групу приводять в демонстраційну кімнату, всі двері в неї запечатуються, тому що експонати цього музею надзвичайно дорогі.

На вулицях Алмазного кварталу працюють десятки ювелірних магазинів, в яких можна вибрати вироби на будь-який смак або навіть замовити оптову партію, якщо хтось захоче влитися в алмазний бізнес.

На вулицях Алмазного кварталу працюють десятки ювелірних магазинів, в яких можна вибрати вироби на будь-який смак або навіть замовити оптову партію, якщо хтось захоче влитися в алмазний бізнес

Антверпен Музей Алмазов

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: