Діамантовий квартал в Антверпені

  1. Як знайти Діамантовий квартал? Антверпен - визнана світова столиця діамантів. Шлях 80% всіх необроблених...
  2. Як потрібно купувати діаманти в Антверпені?

Як знайти Діамантовий квартал?

Антверпен - визнана світова столиця діамантів. Шлях 80% всіх необроблених і більше половини оброблених алмазів у світі пролягає через цей бельгійський Місто. Більшість магазинів, що реалізують дорогоцінні камені і прикраси з камінням, знаходяться в так званому Діамантовому Кварталі (Diamond District або Diamond Quarter) на 5 вулицях - Pelikaanstraat, Vestingstraat, Schupstraat, Quellinstraat, De Keyserlei. Знайти Діамантовий Квартал не складе труднощів, він розташований навпроти залізничного вокзалу Antwerpen Centraal, найближчі зупинки громадського транспорту: Antwerpen-Centraal, Premetrostation Diamant, Lange Kievitstraat і Rubenslei.

Не варто представляти Діамантовий квартал Антверпена як якийсь золотий край Ельдорадо. Це район з сірими, часто житловими будинками, перші поверхи яких займають ювелірні магазини. Через світову кризу кількість магазинів скорочується, на місці ювелірних крамниць з'являються ресторанчики або іноді просто кебабних. Історично, продажем алмазів в Антверпені займалися євреї, тому не дивуйтеся коли побачите на вулицях чоловіків в чорних капелюхах і з пейсами, їх тут все ще дуже багато, але варто відзначити, що євреї витісняються торговцями з Індії, Китаю і Пакистану. Якщо ви шукайте якісні алмази і не хочете нарватися на продавця-обманщика, то краще вибирайте магазин, яким володіє єврей. У будь-якому ювелірному магазині Антверпена знайдеться співробітник, що володіє англійською і швидше за все російською мовою.

Скільки коштують діаманти в Антверпені?

Скільки коштують діаманти в Антверпені

Перед початком ювелірного шопінгу необхідно знати, що ціна діамантів визначається чотирма основними критеріями (4C s):

  • вагою в каратах (carat weight), 1 карат = 0.2 грама (вага каменів менше 1 карата зазвичай призводять до пойнтах, 1 карат = 100 пойнтів);
  • кольором (color), повністю безбарвних каменів існує вкрай мало;
  • чистотою (clarity), дана характеристика враховує внутрішні дефекти каменю і визначає його оцінку;
  • якістю ограновування (cut), визначає форму і якість фінішної обробки.

Варто розуміти, що якісне і красиве ювелірний виріб з діамантом не може коштувати дешево. В Антверпені ви зустрінете безліч пропозицій на кшталт «кільце з діамантом до 299 євро» або «пара сережок за 399 євро», але швидше за все якість буде вельми сумнівним і спеціально їхати за подібним прикрасою в Бельгію не варто.

Якщо вам дуже хочеться купити невеликий алмазік як сувенір , То більшість ювелірних магазинів реалізують « сувенірні діаманти ». Вага цих невеликих каменів складає кілька пойнтів, а ціна знаходиться в межах 15-40 євро.

Вага цих невеликих каменів складає кілька пойнтів, а ціна знаходиться в межах 15-40 євро

Орієнтовна вартість ювелірних виробів в оправі з 18-каратного білого золота, зліва направо:

Пара сережок, діаманти 0.72 карата кожен - 3-4 тисячі євро.

Пара сережок, діаманти 1.5 карата кожен - 25 тисяч євро.

Кільце, діамант 0.75 карат - 1.5-2 тисячі євро.

Як потрібно купувати діаманти в Антверпені?

Як потрібно купувати діаманти в Антверпені

Якщо ви вирішили придбати діамант або ювелірний виріб з даними каменем (особливо вартістю понад 1000 євро), то ось 8 основних пунктів про які варто знати перед покупкою.

1. Заздалегідь ознайомтеся з термінологією

Дуже важливо знати основні критерії якості алмазів ПЕРЕД тим, як ви заходите в магазин, інакше ви розгубитеся в потоці слів, які почуєте від продавця про той чи інший камені. Основні характеристики, що визначають ціну каменю, доступною мовою описані в статтях на російською і англійською мовах.

2. Остерігайтеся недобросовісних продавців

Деякі продавці спробують змусити вас прийняти рішення про покупку якомога швидше, мотивуючи це тим, що дуже зайняті або взагалі образившись, що ви зайшли тільки дізнатися ціну, а не зробити покупку. Швидше за все такий продавець використовувати багато жаргонних термінів при описі прикрас, щоб вас заплутати.

Продавець з хорошою репутацією постарається якомога зрозуміліше пояснити вам, що саме ви купуєте. І таким продавцям дуже подобається, коли покупець хоч трохи розбирається в товарі і знає, чого хоче (див. Пункт 1).

3. Вибирайте діамант повільно

4. Не поспішайте з вибором і не звертайте увагу на продавця. Особливо, якщо той спробує створити враження, що «неймовірно зайнятий». Просіть лупу, щоб уважно розглянути камінь на наявність дефектів. Не соромтеся просити вимкнути електричне світло, щоб оцінити чистоту діаманта на сонячному світлі. Добросовісний продавець сам запропонує вам ці маніпуляції.

5. Не шукайте ідеальний камінь

Абсолютно бездоганні ідеальні натуральні діаманти це величезна рідкість. Якщо чистота каменю (clarity) вище VVS, то варто задуматися, можливо камінь штучний.

6. Натуральний або штучний діамант?

За рахунок штучних добавок чистота натуральних алмазів може бути поліпшена, проте вартість таких каменів повинна бути нижче. Запитуйте продавця, з яким діамантом ви маєте справу - natural diamond / clarity enhanced diamonds (php). «Покращені» діаманти можуть помутніти через кілька років!

7. Вимагайте сертифікат якості

Не купуйте діаманти без сертифіката якості. Уважно ознайомтеся з документом перед покупкою. Камінь повинен мати оцінку лабораторій HRD, EGL або GIA. Сертифікат GIA (Gemological Institute of America) є кращим, оскільки має найбільш суворі критерії відбору.

8. ТОРГИ!

Завжди торгуйтеся! Навіть якщо на вітрині поруч з вподобаному вам каменем лежав цінник, ви, можливо, зможете зробити покупку за меншою вартістю (особливо якщо трохи знаєте характеристики діамантів). Але, як правило, продавці поступаються не більше ніж 10% від початкової ціни.

P. S. Будьте готові до чергових питань на кшталт: «Ви купуєте це для себе або в подарунок?», «Ви збираєтеся носити діамант або це інвестиція?», «Скільки Ви готові витратити?». Всі ці питання задаються з метою встановити вашу купівельну спроможність. Навіть з максимально можливою знижкою вам запропонують найбільш дорогі для вас камені.

В Антверпені також є Музей Алмазов (Diamond Museum Antwerp - Provinciaal Diamantmuseum) за адресою Koningin Astridplein 19 - 23 .

Якщо ви хочете якомога більше дізнатися про алмази, способах їх видобутку, методи ограновування і світової історії торгівлі алмазами, то ви можете взяти участь в пішохідній екскурсії з гідом і помилуватися діамантами тут .

Гарного дня в Антверпені! Shine bright like a diamond!

Автор: Анастасія Сергіївська

Як знайти Діамантовий квартал?
Як потрібно купувати діаманти в Антверпені?
Як знайти Діамантовий квартал?
Скільки коштують діаманти в Антверпені?
Як потрібно купувати діаманти в Антверпені?
6. Натуральний або штучний діамант?
Будьте готові до чергових питань на кшталт: «Ви купуєте це для себе або в подарунок?
», «Ви збираєтеся носити діамант або це інвестиція?
», «Скільки Ви готові витратити?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: