Новости

Der8auer випустив рамку для установки Intel Coffee Lake-S Refresh без кришки

Як показали тести, процесори Intel Coffee Lake-S Refresh, незважаючи на наявність припою під теплорозподільної кришкою, відрізняються «гарячим норовом». Наприклад, наш зразок Intel Core i7-9700K , Що працює в номінальному режимі і охолоджується кулером Noctua NH-U14S, в стрес-тесті з легкістю розігрівається до 80 ° C.

Intel Core i7-9700K

Для тих, хто бажає повністю розкрити частотний потенціал свого нового CPU, німецький інженер і оверклокер Роман «Der8auer» Хартунг підготував новий продукт - рамку Intel 9th ​​Gen. OC Frame. Вона виконана з анодованого алюмінію, замінює собою штатний притискної механізм, дозволяючи охолоджувати процесори Intel Coffee Lake-S Refresh зі знятою кришкою, і захищає кристал від пошкоджень.

Вона виконана з анодованого алюмінію, замінює собою штатний притискної механізм, дозволяючи охолоджувати процесори Intel Coffee Lake-S Refresh зі знятою кришкою, і захищає кристал від пошкоджень

Слід мати на увазі, що виріб сумісний тільки з процесорами Intel Core i9-9900K, Core i7-9700K та Core i5-9600K, що використовують досить товстий кремнієвий чіп і текстоліт. У їх попередників при подібній установці кристал CPU буде перебувати глибше, ніж пластикова рамка сокета. Крім того, можуть виникнути проблеми з контактом підстави кулера.

Крім того, можуть виникнути проблеми з контактом підстави кулера

Що стосується ефективності подібного охолодження, то різниця в температурах при використанні рідкого металу з кришкою і без досягає 4-10 ° C в залежності від конкретного процесора. Виграш невеликий, але напевно допоможе деяким ентузіастам «вичавити» зайву сотню мегагерц зі свого процесора.

Кріплення Intel 9th ​​Gen. OC Frame можна придбати в онлайн-магазині CaseKing за ціною в 30 євро.

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: