Новости

OpenNET: Стрічка міні-новин та корисних посилань.

Випущений новий реліз wine 0.9.22 (16) Випущено новий реліз вільної реалізації Windows API для Unix.

Що нового:

 • Безліч поліпшень в MSI.
 • Виправлено кілька помилок в common controls.
 • Піксельні шейдери в D3D включені за замовчуванням.
 • Покращено процес складання.
 • Численні зміни в перекладі.
 • Усунуто безліч помилок.
Огляд бібліотек для роботи з зображеннями. Формат OpenRaster. (2) Олександр Прокудін перевів на російську мову огляд безкоштовних або відкритих бібліотек для роботи з зображенням , Написаний лідером команди розробників графічного редактора Krita.

Sander Koning підготував презентацію (ODP формат) присвячену формату OpenRaster , Проектованого розробниками редакторів GIMP і Krita.

 1. Оригінал: Investigating Image Libraries
 2. Альтернативне порівняння: Бібліотеки обробки зображень
 3. OpenNews: Дебати щодо створення нового відкритого формату для растрових зображень
Управління пакетним фільтром OpenBSD PF. Заключна частина. (9) Опублікована третя, заключна, частина серії статей про роботу з пакетним фільтром OpenBSD PF. У матеріалі " PF: Firewall Management "Розглядаються операції по адмініструванню пакетного фільтра і роботі з такими розширеннями як таблиці, черги і ієрархічні набори правил.

Переклад документа на російську мову в процесі підготовки.

 1. OpenNews: Частина 1. Оптимізація правил пакетного фільтра OpenBSD PF
 2. OpenNews: Частина 2. Тестування правил для пакетного фільтра OpenBSD PF
Початок бета тестування Ubuntu і Kubuntu 6.10. (10) випущена перша бета версія Linux дистрибутивів Ubuntu і Kubuntu 6.10.

Головним нововведенням є перехід на нову, засновану на обробці подій, систему ініціалізації .

До складу дистрибутивів включені GNOME 2.16, Gaim 2.0 3.1beta, Evolution 2.8.0 (Ubuntu), KDE 3.5.4 (Kubuntu), OpenOffice.org 2.0.4 RC2, Xorg 7.1, Firefox 2 beta 2, Linux ядра 2.6.17, GCC 4.1.1, LTSP 5.0-PRE.

 1. OpenNews: Для Ubuntu Linux розробляється власна система ініціалізації
 2. ReplacementInit
Вийшов Squid 2.6.STABLE4 (5) В Squid 2.6.STABLE4 додана директива wccp2_weight, розширена підтримка WCCP2, усунена витік пам'яті при здійсненні FTP запитів, вирішена проблема пріводящаяя до краху squid через отримання некоректних HTTP відповідей.

також виправлено велике число дрібних помилок і недоробок.

Новий міні-PC з Linux (22) Тайванська фірма E-Way Technology Systems розпочала випуск міні-сервера з встановленим Linux, вартістю 99 $.

Машина побудована на базі 200MHz x86-сумісного CPU SiS550, має 128MB ОЗУ, 10/100 Ethernet, 44-pin EIDE, CompactFlash Type I / II slot, 3 USB порту.

Розмір пристрою: 11.5 x 11.5 x 3.5 см.

Робота з XML даними в СУБД Oracle використовуючи XML DB Володимир Пржиялковского написав чергову статтю , Яка буде показувати установку XML DB в Oracle 9i, а також використання сховища по протоколам ftp і http. XML DB являє собою набір засобів і можливостей СУБД Oracle, орієнтований на перетворення і зберігання даних в XML форматеL.

Крім того, опублікована стаття про організацію гарячого резервного копіювання в Oracle і матеріал про використання утиліти Oracle LogMiner для відновлення транзакцій і скасування змін.

Інструкція по налаштуванню web сервера на базі Slackware Linux (26) В статті розповідається про настройку зв'язки Apache- 2.0.58, MySQL- 5.0.22, PHP - 5.1.4 на Linux Slackware 10.2. Цікаве ПО: dwdiff - порівняння файлів на рівні слів (15) Утиліта dwdiff дозволяє відобразити відмінність в двох текстових файлах не на рівні рядків, як це робить стандартна програма diff, а на рівні окремих слів, що корисно для виявлення дрібних виправлень в текстах.

Демонстрація роботи dwdif представлена ​​в статті " See changes word by word with dwdiff ".

Тестування правил для пакетного фільтра OpenBSD PF (4) У статті " PF: Testing Your Firewall "Докладно розповідається про тестування працездатності наборів правил для пакетного фільтра PF і визначення причин проблем.
 1. OpenNews: Оптимізація правил пакетного фільтра OpenBSD PF
Тестування додатків на POWER5 сервері. (11) В рамках програми OpenPower будь-який бажаючий може получть ssh доступ на сервери c 64-бітовим процесором POWER5, що працюють під управлінням Linux SUSE Enterprise 9 або Debian GNU / Linux.

Автор статті " Exploring 64-bit development on POWER5 "Ділиться досвідом реєстрації в програмі і збірки 32 і 64-бітних додатків на одному з серверів.

Вийшов реліз OpenSSH 4.4 (7) вийшов реліз OpenSSH 4.4 .

У новій версії виправлена можливість DoS атаки (Надмірне споживання процесорних ресурсів), при використанні протоколу SSH v.1. Також усунуто можливість "race condition" в обробнику сигналів, яка може теоретично використана для віддаленого запуску коду зловмисника на стадії попередньої аутентифікації, за умови включення GSSAPI аутентифікації. Код функцій malloc і realloc замінений на реалізацію із захистом від переповнення буфера.

З нововведень можна відзначити появу директиви "Match", через яку можна задавати умови використання інших директив в залежності від IP-адреси, імені або групи користувача. Інша нова директива "ForceCommand" аналогічна опції "command =" з ~ / .ssh / authorized_keys, і дозволяє спільно з директивою "Match" запускати зовнішні програми при вході певних користувачів.

Крім того в sftp-server розширені можливості ведення логів, добавлена ​​експериментальна підтримка SELinux, реалізована функція використання апаратних акселераторів для OpenSSL, виправлено близько 30 різнопланових помилок, середовищ яких витік пам'яті і файлових дескрипторів.

Запуск Compiz без Xgl або AIGLX (12) У бета версії драйвера NVIDIA 1.0-9625 реалізована функціональність (для перетворення вікна в текстурний об'єкт Compiz використовує GLX_EXT_texture_from_pixmap) дозволяє запустити композитний віконний менеджер Compiz без Xgl або AIGLX.

У статті " HOWTO: Compiz with NVIDIA Graphics Drivers "Наводиться практичний приклад налаштування.

 1. OpenNews: Експеримент з Xgl і Compiz під Ubuntu Linux
 2. OpenNews: Novell представила графічні підсистеми Xgl і Compiz
Оптимізація правил пакетного фільтра OpenBSD PF (9) У статті " PF: Firewall Ruleset Optimization "Розповідається про оптимізацію побудови правил пакетного фільтра PF, усунення вузьких місць і оцінку ресурсоємності різних конструкцій. Oracle продовжує розвивати Berkeley DB (10) вийшла перша версія Berkeley DB 4.5 після покупки Sleepycat Software компанією Oracle. У новій версії поліпшена продуктивність системи реплікації, реалізована можливість поновлення на льоту.

Безкоштовна версія випущена з функціональними обмеженнями, а ціна на комерційний варіант починається від 750 доларів.

<< Попередня сторінка (пізніше) Наступна сторінка (раніше) >>

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: