Новости

Galaxy Tab S2 8.0 і 9.7 отримали Android 7.0

Планшети Samsung Galaxy Tab S2 нарешті оновлюються до Android 7.0 Nougat

Обидва європейських варіанти цього тонкого планшета почали оновлюватися до Nougat. Крім звичайних поліпшень ОС, нова прошивка зробить гри на Android зручніше.

by Codrut Nistor / Andrei Manzhov, 10.04.2017

У другій половині січня ми помітили, що планшет Galaxy Tab S2 був згаданий у списку пристроїв Samsung, для яких планувалося випустити перше оновлення до ОС Android Nougat. Після цього, вже всього лише через 2 тижні, два планшета Galaxy Tab S2 з Android 7.0 на борту почали проходити сертифікацію Wi-Fi. Потім, в середині лютого, на Geekbench з'явився Galaxy Tab S2 8.0, який працював на Nougat. І ось - офіційне оновлення з'явилося на деяких планшетах!

Згідно SamMobile, "Почалося оновлення пристроїв Galaxy Tab S2 8.0 (SM-T715) в Італії, і Galaxy Tab S2 9.7 (SM-T810) в Німеччині." Обидва планшета отримають оновлення прошивки з використанням останніх оновлень безпеки від Google (від цього місяця). На додаток до більш ефективного режиму економії енергії Doze mode, поліпшеному інтерфейсі налаштувань і повідомлень, а також загальним поліпшенням в інтерфейсі, в нових прошивках встановлено додаток Samsung Game Launcher. Метою цієї програми (за словами Samsung) є зробити так, щоб грати в ігри на пристроях компанії стало зручніше - це додаток вперше з'явилося на смартфонах Galaxy S7 і Galaxy S6.

Хоча на перший погляд здається, що оновлення ОС отримують тільки WiFi-версії європейських планшетів, особисто ми думаємо, що все Galaxy Tab S2 оновляться до Android 7.0 Nougat до кінця цього місяця (навіть в США).

'

Codrut Nistor / Andrei Manzhov, 2017-04-10 (Update: 2017-04-11)

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: