Новости

Як встановити і налаштувати заставку

Раніше, за часів громіздких ЕПТ моніторів , Заставка виконувала функцію зберігача екрану монітора в той час, коли картинка на екрані довго не змінювалася. У таких моніторах не рекомендувалося довго тримати статичну картинку на екрані, щоб уникнути вигоряння спеціального шару, в якому формувалося зображення. Звідси і пішла інша назва заставки - скрінсейвер (від англ - screen saver, хранитель екрану).

На даний момент, з повсюдним поширенням плоских рідкокристалічних моніторів, яким не потрібно збереження екрану, заставка придбала більше декоративну функцію.

Якщо вам подобається анімація, яка з'являється на екрані під час бездіяльності комп'ютера, визначте заставку. Клацніть правою кнопкою на робочому столі і в контекстному меню виберіть параметр Персоналізація. У вікні Персоналізація клацніть на піктограмі Заставка. На екрані з'явиться діалогове вікно Параметри екранної заставки

  1. У списку Заставка виберіть заставку.
  2. Скористайтеся стрілками в текстовому полі Інтервал xx хвилин, щоб задати кількість хвилин очікування до моменту появи заставки при бездіяльності комп'ютера.
  3. Клацніть на кнопці Перегляд, щоб побачити обрану заставку. Якщо вона вам подобається, клацніть для закриття вікна попереднього перегляду, після чого клацніть на кнопці OK.
  4. Клацніть на кнопці Закрити в діалоговому вікні Персоналізація, щоб закрити його.

У деяких екранних заставках можна змінити налаштування, наприклад тривалість їх відображення або кількість ліній, які відображаються на екрані. Для виконання подібних змін клацніть на кнопці Параметри, яка знаходиться у вікні.

Поділитися.

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: