Новости

Налаштування Sippoint, інструкція по налаштуванню Sippoint

 1. персоналізація Аватар - це візитна картка користувача. Ви можете персоналізувати свій інтернет-телефон...
 2. Поповнення рахунку
 3. Введення контактної інформації
 4. налаштування
 5. Дзвінки на міські телефони
 6. Записна книжка
 7. Контакти і статуси
 8. переадресація
персоналізація

Аватар - це візитна картка користувача. Ви можете персоналізувати свій інтернет-телефон - встановити стандартний аватар або завантажити ваше фото / картинку з файлу або сфотографувати себе за допомогою вашої веб-камери.

Визначник номера (АВН)

інтернет-телефон Sippoint також дозволяє використовувати АОН. Для цього потрібно зареєструвати номер вашого мобільного телефону. Для реєстрації, натисніть на кнопку в нижній частині вікна.

Ви перейдете в Особистий кабінет користувача SIPNET, де зможете вказати свій номер мобільного телефону. Реєстрація номера мобільного телефону дозволить Вам в повній мірі скористатися перевагами SIPNET.

 • При "Тестовому доступі" (до моменту першого поповнення рахунку) Ви зможете дзвонити на стаціонарні і мобільні номери Росії, СНД і світу;
 • Спілкуватися без прослуховування рекламних заставок;
 • Брати участь в акціях «Дзвоніть БЕЗКОШТОВНО в міста Росії і країни світу!»;
 • Ви зможете скористатися послугою SMS-замовлення дзвінка;
 • Вам стане зручніше поповнювати рахунок (наприклад, через термінали оплати QIWI) - замість SIP ID Ви будете вказувати номер зареєстрованого мобільного телефону;
 • Послуга АОН дозволяє відображати номер зареєстрованого мобільного телефону на дисплеях стаціонарних і стільникових телефонів Ваших співрозмовників. Ваші рідні, друзі та партнери будуть знати, що телефонуйте саме Ви;
Поповнення рахунку

«Тестовий доступ» дозволяє переконатися у високій якості послуг, що надаються. Але щоб отримати максимальну свободу спілкування - потрібно поповнити свій рахунок. Для вашої зручності SIPNET пропонує великий вибір способів поповнення рахунку.

Після поповнення рахунку ви можете бачити баланс вашого рахунку у верхній частині вікна.

Після поповнення рахунку ви можете бачити баланс вашого рахунку у верхній частині вікна

Тариф дзвінка на конкретне спрямування ви можете переглянути безпосередньо при виклику.

Тариф дзвінка на конкретне спрямування ви можете переглянути безпосередньо при виклику

Введення контактної інформації

Контактна інформація (додаткові номери телефонів, веб-сайт, назва вашої організації та ін.) Може бути корисна вашим співрозмовникам.

Для того, щоб заповнити контактну інформацію, просто клацніть на вашу імені у верхній частині основного вікна.

налаштування

У більшості випадків, програма не вимагає додаткових налаштувань. Якщо ви хочете зробити персональні настройки, перейдіть в меню налаштувань, натиснувши кнопку з зображенням шестерні.

У закладці «Звук» вказані пристрої, що використовуються за замовчуванням для запису і відтворення звуку. Якщо у вас є мікрофон і динаміки, то, як правило, вони є пристроями, використовуваними за замовчуванням (Windows Default Device). Однак, в разі проблем з навушниками або мікрофоном, рекомендуємо переконатися, що Ваш слуховий апарат є в списку і вибрано в якості основного.

Якщо ви придбали і встановили веб-камеру, але співрозмовник вас не бачить, перейдете на вкладку «Відео». Якщо камера не підключена або встановлена ​​невірно - ви побачите порожнє поле. Зверніться до документації по камері для її коректної установки.

Можливості по персоналізації програми не обмежуються зміною аватара. Ви можете також вибрати колірну гамму і малюнок інтерфейсу.

«Опції оформлення» - додаткові візуальні ефекти.

«Опції оформлення» - додаткові візуальні ефекти

«Рамка форми» - будь-яке вікно програми буде укладено в стильну напівпрозору рамку.

«Анімація вікна» - анімаційний ефект при згортанні вікна програми і їх відкритті.

Ви можете включити базове оформлення, знявши галочку поля «Використовувати оформлення».

Закладка "Дзвінок" дозволить вам змінити мелодію виклику. Тут ви можете вибрати нову мелодію виклику і відразу ж прослухати її.

Закладка «Службові» дозволяє отримати доступ до налаштувань, призначених для фахівців і досвідчених користувачів. Установка службових налаштувань недосвідченим користувачем може призвести до небажаних наслідків.

Дзвінки на міські телефони

Користуватися інтернет-телефоном Sippoint - не складніше, ніж мобільним телефоном.

Дзвонити за допомогою програмного телефону просто. Як і у випадку з мобільним телефоном, ви можете набрати номер як з клавіатури, так і з телефонної книжки. Для набору номера перейдіть на другу закладку основного вікна -картінка клавіатура.

Набирати номер можна будь-яким зручним вам способом: натискаючи на кнопки клавіатури «мишею» або натискаючи кнопки на клавіатурі вашого комп'ютера. Зверніть увагу, якщо ви хочете використовувати цифровий блок клавіатури, потрібно включити функцію Num Lock.

Зверніть увагу: вводити номера потрібно тільки у відповідності з наступним форматом: [код країни] [код міста] [номер абонента].

Записна книжка

Додавання контактів в «Записну книжку» дозволить вам одним кліком набрати номер телефону абонента, що викликається. Щоб додати новий контакт, натисніть на кнопку «Додати контакт», розташовану в нижній частині головного вікна.

Для додавання номера телефону, перейдіть на вкладку «Телефон». Введіть номер абонента (з кодом країни та міста) в верхнє поле, його ім'я - в нижню. Потім натисніть кнопку «Додати». Ім'я абонента з'явиться в списку «Телефони» в головному вікні. Щоб подзвонити абоненту - двічі клікніть мишкою його ім'я в списку. Для припинення розмови - натисніть кнопку відбій із зображенням червоної телефонної трубки.

Для припинення розмови - натисніть кнопку відбій із зображенням червоної телефонної трубки

Ви можете додати в список контактів іншого користувача Sippoint, для цього вам знадобиться знати Логін, E-mail або ім'я абонента.

Щоб додати в список співрозмовників іншого користувача Sippoint, вам також необхідно натиснути на кнопку «Додати контакт». На вкладці «Пошук контакту SIPNET» введіть Логін вашого співрозмовника, його адреса електронної пошти або ім'я. Після того, як контакт буде знайдений, виділіть його натисканням лівої кнопки миші і натисніть кнопку "Додати". Ваш співрозмовник отримає повідомлення про те, що ви хочете додати його в список співрозмовників. Якщо хтось хоче додати вас до списку контактів, ви також отримаєте таке ж повідомлення:

Якщо ви додасте в список контактів іншого користувача Sippoint, то зможете листуватися за допомогою коротких повідомлень і безкоштовно дзвонити один одному з комп'ютера на комп'ютер.

Зверніть увагу, ваш список співрозмовників вже містить один контакт з ім'ям «Тест-дзвінок в SIPNET». Це робот - безкоштовна програма для перевірки налаштувань звукових пристроїв. Перед першим «справжнім» дзвінком радимо вам зробити тест-дзвінок. Вам буде запропоновано записати повідомлення (як при використанні автовідповідача), а потім прослухати його ж.

Якщо ви змогли записати своє повідомлення і успішно його прослухали, то можете відразу ж починати спілкуватися з вашими друзями.

Контакти і статуси

Якщо ви додали користувача Sippoint в список контактів, то зможете використовувати всі переваги нової системи відстеження статусів ваших співрозмовників. Зверніть увагу: ваші співрозмовники також повинні використовувати програму Sippoint. Якщо ваші друзі користуються іншою версією інтернет-телефону (наприклад, Sippoint Mini), повідомте їм про необхідність установки Sippoint.

Статус - це стан вашого співрозмовника. Він може знаходитися в мережі або тимчасово відсутні. Крім цього, статус змінюється на тимчасову відсутність в разі, якщо програма запущена, але сам користувач відійшов від комп'ютера.

Використання статусів дуже зручно для прийняття рішення про доцільність дзвінка або відправки текстового повідомлення. Якщо співрозмовник на місці, можна зателефонувати йому на комп'ютер або написати. Якщо його немає - краще зателефонувати йому на мобільний або міський телефон.

Наприклад, користувач на ім'я Ekaterina відзначений літерою S з годинником. Це означає, що користувач був неактивний протягом невеликого часу. А користувач з ім'ям Валерій Позначка N / A, це означає, що він був неактивний протягом тривалого часу і, швидше за все, зараз не знаходиться поруч з комп'ютером.

Ви можете зателефонувати будь-якого співрозмовника, що знаходиться в мережі, але якщо користувач був деякий час неактивний, можливо, він не почує дзвінка. В цьому випадку краще залишити йому повідомлення або зателефонувати на мобільний телефон. Рекомендуємо відразу ж після додавання в список контактів будь-якого користувача, також додавати його номер в список телефонів.

Зелена літера S - означає що абонент знаходиться на місці. Сіра - абонент не в мережі.

Особливо варто виділити статус «не турбувати».

Особливо варто виділити статус «не турбувати»

Якщо абонент встановив такий статус, то він сповіщає всіх своїх знайомих про зайнятість. В цьому випадку, краще вибрати інший час для дзвінка. Дзвонити «зайнятого» контакту не можна - виклик буде автоматично скинуто. Ви можете відправити повідомлення, але користувач зі статусом «не турбувати» не отримає повідомлення про нього.

Ви можете відправити повідомлення, але користувач зі статусом «не турбувати» не отримає повідомлення про нього

Щоб змінити ваш власний статус, зверніться до нижньої частини головного вікна. Інші абоненти, які додали вас до списку контактів, миттєво побачать його зміна. Зверніть увагу, статуси «Відійшов» і «Ні на місці» встановлюються автоматично після певного часу вашого бездіяльності за комп'ютером. У той же час, при необхідності можна встановити ці статуси і вручну.

переадресація

Якщо ви очікуєте дзвінка від іншого користувача, але вам необхідно відійти від комп'ютера - до ваших послуг функція переадресацію виклику. Для виклику функції клацніть правою кнопкою миші на сірому полі у верхній частині головного вікна.

Функція дозволяє переадресовувати будь-які вхідні дзвінки на інші телефони безумовно (Повна переадресація) або в разі відсутності відповіді.

установи - Настрій - спілкуйся

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: