Новости

Як в презентації PowerPoint анімувати слайд?

Що навчитеся робити, подивившись це відео?

Ви навчитеся використовувати анімацію тексту і картинок для презентацій PowerPoint, а також самостійно налаштовувати ефекти анімації.

Опис відео:

Раніше ви вже знайомилися з основними інструментами програми PowerPoint. В одному з перших уроків була створена найпростіша презентація , Що містить 5 слайдів. Потім ми вчилися додавати в презентацію PowerPoint зображення . У попередньому уроці розповідалося про те, як налаштувати різні переходи між слайдами презентації.

У цьому відео детально описано, як анімувати певні слайди. У нашому випадку це будуть всі слайди раніше створеної презентації, за винятком титульного аркуша.

Почнемо з назви слайда. Перший має назву «СЛАЙД 1». Наше завдання зробити так, щоб при переході до нього ця назва виїжджало з лівого боку, а малюнок слайда виїжджав справа. Текст слайда повинен з'являтися поступово, починаючи з першого рядка. Виділяємо слайд на Панелі слайдів, натискаємо на елемент, який будемо анімувати (вираз «СЛАЙД 1») і переходимо на вкладку «Анімація». У вікні, що розкрилося потрібно вибрати тип анімації під назвою «Виліт». За замовчуванням елемент буде вилітати знизу. Для настройки перейдемо у вкладку «Параметри ефектів» і вибираємо пункт «Зліва».

Для анімації тексту його теж потрібно виділити і вибрати із запропонованих варіантів «Поява». Знову ж, за замовчуванням текст буде з'являтися, починаючи з нижнього рядка. У вкладці «Параметри ефектів» вибираємо пункт «Зверху». Тепер наш текст буде з'являтися зверху вниз.

Переходимо до анімації картинки. Виділяємо її і вибираємо тип анімації «Виліт». Потім через «Налаштування ефектів» задаємо поява картинки праворуч.

Відразу можна подивитися як це буде виглядати при показі слайдів. Натискаємо на вкладку «Показ слайдів». Однак після переходу на другий слайд у вас з'явиться порожній лист. Щоб з'явилася анімація, потрібно натиснути клавішу «Пробіл» або кликнути лівою кнопкою миші. Запам'ятайте, одне натискання клавіші, означає появу однієї анімації. При наступному натисканні кнопки - друга анімація (а нашому випадку з'явиться текст), а для появи картинки потрібно натиснути пробіл ще раз.

Перейдемо до анімації всіх інших слайдів. Тип анімації для різних елементів можете вибирати на свій розсуд, для навчання це не має ніякого значення. Пробуйте різні варіанти, щоб в подальшому мати уявлення і тому, що має на увазі під собою ту чи іншу назву.

Після чого можна запустити презентацію. Не забувайте натискати пробіл або кликати мишкою для почергового появи всіх анімованих елементів презентації.

Про додаванні аудіо та відео в PowerPoint розглянуто далі.

Про інструменти SmartArt докладніше читайте тут .


Що навчитеся робити, подивившись це відео?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: