Новости

Як встановити Відеошпалери на робочий стіл Windows 8.1

  1. Відеошпалери для desktop
  2. Відеошпалери для Metro
  3. замість післямови

Windows 8.1 має зручний набір інструментів для зміни теми оформлення робочого столу . Однак не всі знають, що в якості шпалер можна встановити і анімовані заставки.

Відеошпалери для desktop

Для зміни зовнішнього вигляду робочого столу скористаємося утилітою. Одна з основних родзинок цієї надбудови - можливість використання «закільцьованих» відеосюжетів для шпалер робочого столу. Установка не викликає питань, після її завершення виберемо 30-денний тріальний період використання програми (його доведеться підтвердити по e-mail).

Далі на основному екрані програми вибираємо сподобалися нам шпалери і натискаємо «Apply to desktop», після чого на робочий стіл встановиться гарна картинка.

У контекстне меню, яке викликається кліком правої кнопки миші на робочому столі, додається настройки програми DeskScapes. Додаткові сюжети можна самостійно завантажити з Інтернет в форматі * .Dream.

Відеошпалери для Metro

Користувачі, які віддають перевагу новий плитковий інтерфейс, можуть скористатися додатковими можливостями відомої програми, яка на відміну від вищеописаної утиліти абсолютно безкоштовна. Її останні версії, крім інших функциональностей, вміють ще встановити GIF-анимашку в якості фону початкового екрана.

Завантажуємо і запускаємо програму, вибираємо анімацію (Load Picture), в віконці для превью виділяємо область і натискаємо «Apply & Save». Щоб відтворення не зупинялося, вибираємо «Run at startup».

Природно, щоб ваш екран Metro виглядав красиво, картинку слід попередньо підібрати і опрацювати.

замість післямови

За допомогою досить простих сторонніх утиліт можна значно змінити зовнішній вигляд своєї ОС. Однак пам'ятайте: поліпшення інтерфейсу несе за собою деяке зменшення продуктивності комп'ютера.

поділіться з друзями:

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: