hitlike.ru - Gif стікери в Інстаграм

З'явилася нова функція - Gif стікери в Інстаграм. Раніше стікери Інстаграм представляли собою звичайні картинки або смайлики. При цьому їх список був дуже маленьким. Всього кілька зображень, не враховуючи звичні смайлики. Це дуже обмежувало творчість через історії в Інстаграм.

Це дуже обмежувало творчість через історії в Інстаграм

Тепер в додатку з'явилася можливість додавати gif стікери на будь-яке фото або відео в історії. Вони являють собою анімовані картинки, тобто рухаються.

Як додати gif стікер в історію Інстаграм?

Gif стікери додаються також, як і звичайні. Для цього необхідно зробити наступне:

  1. Натисніть на значок стікерів у верхній частині екрану при створенні історії.
  2. Тут ви побачите нову іконку з написом «Gif». Торкніться її.
  3. З'явиться цілий список таких рухаються стікерів. Можна вибрати з появівщіхся стікерів, які знаходяться на даний момент в тренді. Або ж у верхньому полі для пошуку написати цікаву для вас тему і вибрати стікер серед них.

При цьому писати можна російською або англійською мовою. Однак зверніть увагу, що на англійській мові представлено більше варіантів. Також ці анімовані стікери можна збільшувати або зменшувати в розмірі і повертати як і звичайні стікери.

Так в цілому бібліотека gif стікерів в Інстаграм включає в себе більш ніж сотні тисяч різних стікерів. Всі вони забезпечені платформою Giphy, заснованої в 2013 році як пошукова система для gif зображень.

Серед цієї безлічі можна знайти стікер на будь-який смак і ситуацію. Від стрибаючих букв і обертових сердець до танцюючих кішок. Ці анімовані стікери дозволять вам зробити ваші історії ще смішніше і цікавіше. А також допоможуть висловити свою унікальність.

Таким чином, нова функція дає більше простору для творчості та самовираження користувачів. Gif стікери в Інстаграм вже доступні в оновленій 29 версії програми на iOS і Android.

Стань популярнішими в Instagram. Замов лайки і передплатників.
Оформити замовлення можна по засланні.

Оформити замовлення можна по   засланні

Як додати gif стікер в історію Інстаграм?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: