Новости

Створення анімаційних роликів і відео

  1. Що таке анімація:
  2. Як замовити анімаційний ролик?

Компанія Brandbox Film надає послуги зі створення анімаційного відео. Колектив наших художників і аніматорів може створити анімаційні роботи в різних жанрах: класичний 2D-мультфільм, stop-motion, 3D-анімація і інших. Ми підберемо відповідну техніку анімації для вашого завдання і вашого бюджету. І найголовніше - створимо харизматичних і запам'ятовуються персонажів!

Що таке анімація:

Анімація - це відео, створене в техніці мультиплікації. І старі добрі радянські мультфільми, і сучасні 3D-мультфільми - все це анімація. Це довгий, копіткий труд. В 1 секунді, як правило, міститься близько 25 кадрів. Кожен з них художник повинен намалювати вручну. Уявіть, що для створення 30 секундного анімаційного ролика необхідно створити 750 картинок. Втім, багато що залежить від тієї техніки анімації, яку ви віддасте перевагу. Використання сучасних технологій значно полегшило працю аніматорів.

Процес виробництва:

Виробництво анімаційного ролика починається з обговорення ідеї проекту: визначається чорновий сценарій. У чорновому сценарії враховується ваш «меседж», аудиторія, позиції, які вам необхідно висвітлити і торкнутися в ролику. Потім Brandbox Film приступає до створення чистової версії сценарію і персонажів. У сценарії враховуються всі дії персонажів, задні плани. За сценарієм створюється розкадровка. Після цього починається розробка персонажів анімаційного ролика. Залежно від складності завдання і сценарію загальний час виробництва рекламного ролика може зайняти від 3 тижнів до 6 місяців.

Портфоліо анімаційних роликів студії Brandbox Film

Як замовити анімаційний ролик?

Замовити створення анімаційного ролика для вашої компанії ви можете написавши на пошту: [email protected]

Дивіться також:

Предметне фото в Ташкенті | Корпоративні фільми | 3D моделлинг

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: