Живі шпалери - Годинники на Екрані для Андіроід скачати безкоштовно

Живі шпалери Годинники на Екрані - це корисний віджет на ваш мобільний пристрій яке є наочною імітацією справжніх наручних годинників Живі шпалери Годинники на Екрані - це корисний віджет на ваш мобільний пристрій яке є наочною імітацією справжніх наручних годинників. На відміну від уже існуючих подібних віджетів, ці шпалери не займають багато місця на екрані Вашого пристрою і постійно видно, в той час коли мобільний телефон заблокований. Завантажити Живі шпалери Годинники на Екрані Watch on Screen LITE на Андроїд можна абсолютно безкоштовно на порталі Безкоштовні програма для Андроїд телефону .

Зображення годин ретельно підбиралися дизайнерами і є цілісним образом графічного оформлення вашого екрану. Ви можете використовувати текстури високого дозволу в якості графічного екранного оформлення.

Кожен з окремих елементів живих шпалер можливо налаштовувати на свій власний смак або ж, вибрати одну з вже заздалегідь підготовлених і встановлених тем. Однією з найважливіших особливостей живих шпалер у вигляді годинника є можливість роботи в нічному режимі. Додаток дуже просте і зрозуміле, але в той же час складається з величезної кількості корисних налаштувань і функцій. Ви можете вибирати одну зі стандартних підготовлених дизайнерами тем.

Легко можете в ручному режимі переключаться з нічного режиму в денний або робити це в автоматичному режимі. Ви на власний розсуд можете встановлювати будь-який вподобаний задній фон використовуючи при цьому стандартні зображення або картинки з власної галереї. Фон можна робити об'ємним за допомогою активації режиму перспектіви.Прі зміні орієнтації мобільного пристрою обертається ремінець годин. Корпус годинника і циферблат тобто оформлення можна також вибирати зі стандартних варіантів запропонованих розробниками. Стеклова покриття, як і варіант відображення на склі годин можна перемикати за бажанням.

Хвилинну і годинну стрілки можна налаштовувати серед величезного асортименту варіантів стрілок. Рух стрілок в годиннику відбувається по дискретному або безперервному режиму. Ви можете одні дотиком пальців змінювати колір Вашого годинника за допомогою функції масштабірованія.Кроме годин додаток висвічує на екрані поточну дату і день тижня. Цей додаток вже використовують тисячі володарів смартфонів і настійно його рекомендують. Скористайтеся і Ви чудовою нагодою прикрасити Ваш мобільний телефон відмінними живими шпалерами у вигляді годинника і будете постійно в курсі поточного часу в будь-якому куточку планети. Завантажити додаток Живі шпалери Годинники на Екрані на андроїд ви можете на нашому сайті абсолютно безкоштовно.

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: