Огляд Panda Antivirus Pro (2017)

 1. Загальні антивірусні функції
 2. Використання опцій тільки у версії Pro
 3. Захист інших пристроїв
 4. відкладіть покупку
 5. Огляд Panda Antivirus Pro (2017): Рейтинг PCMag

Огляд і тестування Panda Antivirus Pro (2017). Основні можливості, достоїнства і недоліки платного антивіруса Panda. Результати тестів незалежних лабораторій і рейтинг PCMag

Результати тестів незалежних лабораторій і рейтинг PCMag

Завантажити Panda Antivirus Pro

Якщо при виборі антивіруса ви звертаєте увагу на візуальну привабливість, то мила стилізована іконка антивіруса може вас зачепити. Panda Antivirus Pro (2017) отримав всі функції безкоштовного антивіруса Panda, а також кілька додаткових бонусів. Результати тестування лабораторій у безкоштовного і комерційного рішень однакові. Примітно, що використовувана в даний момент система ціноутворення робить покупку комплексного антивіруса Panda Internet Security більш привабливою, ніж придбань Panda Antivirus Pro.

Річна підписка Panda Antivirus Pro для захисту одного пристрою обійдеться в 990 рублів. Доплативши всього 330 рублів, можна захистити вже два пристрої за допомогою Антивірус Касперського . За 1299 рублів в рік McAfee AntiVirus Plus захистить все особисті пристрої Windows, macOS, Android і iOS. Panda пропонує знижки при покупці 3, 5 і 10 ліцензій Panda Antivirus Pro. Додаткові ліцензії можна використовувати не тільки для захисту комп'ютерів Windows, але і смартфонів і планшетів на базі Android.

Проте, Panda в лінійці продуктів 2017 року пропонує інші нові антивірусні рішення, які роблять покупку Panda Antivirus Pro невигідною. Нова лінійка продуктів складається з трьох антивірусів, безкоштовного антивіруса Panda , Panda Protection Advanced і Panda Protection Complete. Підписка Panda Protection Advanced дозволяє встановлювати комплексний захист початкового рівня для необмежену кількість комп'ютерів Windows. Користувач також зможе встановити Panda Mobile Security для захисту пристроїв Android. У Росії Panda Protection Advanced поки недоступний, але в США необмежена ліцензія продукту коштує на 5 доларів дешевше, ніж одна підписка Panda Antivirus Pro. Швидше за все, в майбутньому цінова політика буде переглянута, а поки покупка Panda Antivirus Pro здається безглуздою в порівнянні з минулим роком.

Всі три нові продукти сімейства Panda отримали повністю перероблений призначений для користувача інтерфейс з чудовим краєвидом в якості фонового зображення. Panda Antivirus Pro зберіг дизайн торішньої версії. Квадратні і прямокутні панелі показують поточний статус безпеки і пропонують доступ до основних компонентів програми. Дві панелі "Захист даних" і "PC Tuneup" мають значок замка, що сигналізує про їх недоступності в даній редакції антивіруса.

Загальні антивірусні функції

Природно, Panda Antivirus Pro отримав всі функції безкоштовного антивіруса Panda. Коротко перерахуємо загальний функціонал обох продуктів, а для докладного ознайомлення прочитайте огляд Panda Free Antivirus .

З 5 відслідковуються незалежних лабораторій, тільки дві організації включали продукти Panda в програму тестування за останні 4 роки. В комплексній оцінці AV-Test продукт може набрати максимум 18 балів. Panda отримав тільки 13,5 балів, що є досить низьким результатом. Крім того, антивірус провалив обидва випробування MRG-Effitas .

Крім того, антивірус  провалив  обидва випробування  MRG-Effitas

У власних тестах на блокування шкідливого ПО, антивірус Panda виявив 94 відсотки зразків і отримав 9,2 балів з 10 можливих. Це гідний показник, хоча Webroot SecureAnywhere AntiVirus і Comodo заробили максимальні 10 балів.

У тесті на блокування шкідливих завантажень Panda ліквідував тільки 48 відсотків онлайн загроз. Тільки Comodo відпрацював гірше. лідером залишається Norton з 98 відсотками заблокованих загроз.

У тесті на захист від фішингу Panda на 33 відсотків відстав від умовного лідера - Symantec Norton AntiVirus Basic. Вбудовані контент-фільтри Google Chrome і Internet Explorer також змогли обійти Panda.

Безкоштовний і комерційний антивіруси Panda мають кілька загальних додаткових функцій. USB вакцинація дозволяє налаштувати знімний носій таким чином, щоб запобігти автоматичний запуск загрози при підключенні до ПК, Набір відновлення дозволяє створювати завантажувальний USB антивірус для випадків, коли шкідлива програма змогла заблокувати комп'ютер і запускати агресивний Panda Cloud Cleaner для видалення шкідливих програм, які змогли обійти стаціонарний захист Panda. Монітор процесів пропонує детальну інформацію про рівень безпеки і підключених всіх запущених процесів. Досвідчені користувачі можуть використовувати цей інструмент для завершення роботи і блокування підозрілих процесів.

Використання опцій тільки у версії Pro

Безкоштовний антивірус пропонує дуже багато корисних бонусів. Але що ви отримуєте додатково, купивши версію Pro? По-перше, повноцінну технічну підтримку. Користувачі безкоштовної версії можуть задовольнятися хіба що допомогою на форумі. Власники ліцензії можуть розраховувати на оперативну допомогу по електронній пошті або по телефону. Крім того, Panda Antivirus Pro пропонує кілька корисних додаткових компонентів.

контроль додатків

Більшість сучасних типів шкідливих програм використовують техніки поліморфізму. Це означає, що кожна окрема копія шкідливої ​​програми є унікальною. Цей метод дозволяє уникнути класичного сигнатурного виявлення. У цьому випадку потрібні інші способи виявлення. Компонент "Контроль додатків" перевіряє кожну запускається програму за допомогою бази даних відомих додатків. Якщо буде виявлено невідома програма, то користувач повинен вручну дозволити її запуск. Якщо ви не очікували цей запит, краще заблокувати програму. За замовчуванням контроль додатків відключений, але активувати його дуже просто.

Користувач може автоматично блокувати виконання нерозпізнаних програм, дозволяючи запуск тільки надійних додатків. Це дозволить запобігти випадковому запуск поліморфних загроз. Просто тимчасово вимкніть контроль, якщо потрібно встановити новий додаток.

Персональний фаєрвол

Panda Antivirus Pro включає простий персональний фаєрвол. Під час тестування він коректно перевів всі системні порти в прихованому режимі. Проте, з цим завданням успішно справляється навіть вбудований брандмауер Windows.

Фаєрвол певною мірою також виконує контроль доступу додатків в Інтернет, але його функції обмежені. Відомим програмами дозволені вхідні підключення. У випадку з іншими додатками, блокується підозрілий вхідний трафік, але вирішуються вихідні підключення. Досвідчені користувачі можуть самостійно налаштовувати правила програмного контролю, але більшість користувачів можуть залишити настройки за замовчуванням.

Фаєрвол включає систему запобігання вторгнень, яка справляється з блокуванням поширених мережевих атак, але не блокує спроби експлуатації вразливостей в системі та популярних додатках. При тестуванні з допомогою 30 експлойтів, згенерованих інструментом CORE Impact, реакції від антивіруса не було.

Фаєрвол Panda виявився недостатньо захищений від прямих націлених атак. З чотирьох процесів, тільки три були захищені. Крім того, вдалося відключити дві з чотирьох служб Windows.

Wi-Fi монітор

Компонент "Wi-Fi монітор" оцінює безпеку кожної мережі Wi-Fi, до якої користувач намагається підключитися. При виявленні мережі із середнім або низьким рівнем безпеки показується попередження. Якщо вам все-одно потрібно підключитися, то краще використовувати приватну віртуальну мережу VPN для посилення безпеки. Wi-Fi монітор показує поради щодо поліпшення захисту вашої мережі.

Можна переглядати список всіх пристроїв, підключених в мережі і позначати заборонені пристрої, які не повинні з'єднуватися з комп'ютером. Аналогічний інструмент присутній в Avast Pro Antivirus 2017 , Але там він підтримує роботу також з провідними підключеннями.

Віртуальна клавіатура

Кейлоггер може записувати всі натискання клавіш, включаючи символи паролів. Якщо таких програм не може буде розпізнано антивірусним захистом, але всі ваші секрети будуть розкриті. Якщо звичайно ви не будете використовувати віртуальну клавіатуру. Інструмент дозволяє навіть налаштовувати фантомні курсори, щоб кейлоггер не зміг визначити натискання клавіш.

Захист інших пристроїв

Різні антивіруси в обох лінійках Panda дозволяють встановлювати захист на macOS і Android. Panda Antivirus Pro підтримує розширення захисту тільки на Android. Проте, при виборі опції "Захистити інші пристрої" на головному екрані відкривається застарілий екран, який пропонує встановити захист на Android або macOS. Примітно, що нові продукти для захисту декількох пристроїв також не мають підтримки macOS. Panda пропонує безкоштовний додаток для iOS пристроїв, які тільки дозволяє визначати місце розташування пристрою з онлайн консолі.

При установці Panda на Nexus 9, мобільний антивірус виявився дуже схожий на безкоштовну версію для ПК. В якості фонового зображення використовувався гірський пейзаж. При введенні коду активації, все розширені функції антивіруса стали доступні.

основним компонентами Panda Mobile Security є антивірусний захист і захист від крадіжки. Для активації функції захисту від крадіжки потрібно зайти в обліковий запис Panda. Під час налаштування можна включити попередження про крадіжку - в цьому випадку з фронтальної камери пристрою будуть зніматися зображення після трьох невдалих спроб розблокування пристрою. Panda відправить фотографії по електронної пошти і вкаже геолокацію пристрою.

Як і очікувалося, ви можете віддалено визначати місце розташування, блокувати або прати всі дані на пристрої. Можна також запустити звукове сповіщення, щоб знайти пристрій десь поблизу. Також присутній і незвичайна функція - тривога руху. Після її включення, потрібно протягом 5 секунд покласти пристрій на поверхню. Якщо його хтось візьме, то пролунає гучна сирена, яка припинитися тільки після розблокування пристрою.

Аудитор конфіденційності сканує додатки і повідомляє про підозрілих дозволах додатків, наприклад, доступ до служб геолокації, контактам або наявність платних послуг. Користувач може переглядати різні категорії і навіть видаляти окремі додатки.

Компонент "Блокування додатків" дозволяє встановлювати PIN-код для доступу до окремих програм. Інструмент "Вбивця завдань" виводить список всіх активних процесів, вказує скільки ресурсів процесора і пам'яті вони споживають і дозволяє швидко завершувати роботу окремих процесів. Таким чином, додаток виконує всі основні завдання захисту пристроїв Android.

відкладіть покупку

Результати лабораторного тестування Panda Antivirus Pro погіршилися в порівнянні з минулим роком, рейтинг антивіруса знизився. Якщо ви хочете купити даний антивірус, то рекомендуємо розглянути інші більш вигідні рішення. Можливо варто дочекатися появи на російському ринку Panda Advanced Protection, який дозволяє захистити необмежену кількість особистих пристроїв.

Розгляньте також носіїв звання "Вибір редакції" у категорії комерційних антивірусом. Зараз його поділяють Bitdefender Antivirus Plus , Kaspersky Anti-Virus , McAfee AntiVirus Plus , Symantec Norton AntiVirus Basic і Webroot SecureAnywhere AntiVirus .

Огляд Panda Antivirus Pro (2017): Рейтинг PCMag

Огляд Panda Antivirus Pro (2017):  Рейтинг PCMag

переваги

 • включає персональний фаєрвол і WiFi монітор
 • корисні додаткові функції
 • ліцензія на використання для захисту пристроїв Windows і Android

недоліки

 • низькі результати в тестах незалежних лабораторій і деяких тестах PCMag
 • дивна система ціноутворення

Загальна оцінка

Panda Antivirus Pro включає всі функції безкоштовного антивіруса Panda і пропонує корисні додаткові інструменти безпеки. Це гідний продукти, але результати тестів погіршилися в порівнянні з минулим роком, схема формування ціни здається дивною.

Завантажити Panda Antivirus Pro

Але що ви отримуєте додатково, купивши версію Pro?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: