Способи як прослухати будь-який стільниковий телефон

  1. Офіційний, за спеціальним запитом
  2. Неофіційний, дорогий
  3. За допомогою програм для прослушки

Практично кожен день нас запитують, як можна прослухати стільниковий телефон. Хочу ще раз підкреслити, що ми пропонуємо ТІЛЬКИ програми для контролю за мобільним телефоном! Інші способи прослушки, такі як комплекси, через оператора, віруси і т.д. ми не пропонуємо, та й можливостей у нас таких немає ... Сьогодні мова піде про те, як можна прослухати будь-який мобільник в теорії.

І так, які варіанти прослушки існують і чи можна їм протистояти?

Офіційний, за спеціальним запитом

Офіційний, за спеціальним запитом

Спосіб прослушки. Стільниковий оператор при наявності розпорядження зобов'язаний надати правоохоронним органам можливість прослушки, а також забезпечити доступ до бази даних (номера, час, тривалість розмови вхідних і вихідних дзвінків, історія коротких повідомлень, IMEI-код мобільного пристрою і т.д.). Звичайній людині такої можливості оператор стільникового зв'язку, природно не надасть.

Спосіб уникнення прослушки. Якщо у вас є вагомі підстави, що вас прослуховують таким способом - не користуватися колишнім номером телефону і самим апаратом. Або, як варіант, використовувати спеціальний телефон зі зміною imei , Або користуватися кріптотелефоном.

Неофіційний, дорогий

Неофіційний, дорогий

Спосіб прослушки. Метод полягає в тому, що спеціальне обладнання дозволяє перехопити сигнал від мобільного пристрою до базової станції стільникового оператора і навпаки. Звичайному обивателю цей варіант недоступний через високу вартість апарату перехоплення, ціна якого починається від 0,5 млн доларів.

У кримінальних колах така техніка все ж затребувана, незважаючи на свої недоліки: радіус захоплення сигналу від телефону не більш декількох сотень метрів і існуюча ймовірність зміни коду сигналу оператором. Однак завдяки тому, що метод дає можливість прослуховування розмов без необхідності контакту з мобільним пристроєм «жертви» або звернення до оператора зв'язку (як було описано вище - це неможливо), їм активно користуються.

Спосіб уникнення прослушки. Впливати на подібне обладнання за допомогою захисної апаратури. Це працює наступним чином: апаратура фіксує обмін даними мобільного пристрою зі стороннім обладнанням, після чого ставиться заборона на «пінг», після чого перехопити розмову зловмисникам стає важко. У цьому також допоможе телефон зі зміною imei. Але найкращий варіант це використовувати кріптотелефон .

За допомогою програм для прослушки

Спосіб прослушки. Для того, щоб здійснити прослушку таким чином, на мобільний пристрій «жертви» має бути встановлено спеціальне програмне забезпечення . Програма буде вести запис всіх дзвінків, повідомлень, визначати місце розташування і багато іншого, потім скидати всі дані на сервер в ваш особистий кабінет. В даному способі також існують недоліки: необхідність фізичного доступу до телефону для установки «шпигуна».

Спосіб уникнення прослушки. Не залишати телефон без нагляду і не дозволяти стороннім встановлювати на нього невідомі програми. Використовувати антивірусні програми для пошуку шкідливого ПЗ.

Тепер ви знаєте, які існують варіанти прослушки і способи як цього уникнути. Хочемо ще додати: щоб вас не могли прослухати під час важливої ​​розмови, не використовуйте для цього мобільні пристрої, намагайтеся вирішувати питання при особистій зустрічі 🙂

І так, які варіанти прослушки існують і чи можна їм протистояти?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: