Новости

Коли відпочиваємо в квітні: названі додаткові вихідні

У квітні, в зв'язку зі святом Воскресіння Христового (Великодня), в календарі з'являться додаткові «червоні дні»

У квітні, в зв'язку зі святом Воскресіння Христового (Великодня), в календарі з'являться додаткові «червоні дні». З тим, коли відпочивати і як відпрацьовувати додатковий святковий день, визначилися в Міністерстві соціальної політики, передає УНІАН .

У відомстві повідомили, що понад належні вихідних неробочими будуть 9-е і 30 квітня (понеділок). Перший з неробочих понеділків ми отримуємо з-за Пасхи, яка, як завжди, припадає на неділю (цього року - 8 квітня), і тому відбувається автоматичне перенесення вихідного на понеділок (9 квітня).
А останній понеділок місяця стане неробочим через такий його «маївки» 1 Мая доводиться на вівторок. Але за відпочинок 30 квітня доведеться попрацювати в суботу, 5 травня.

Цікаво, що в Закарпатті вихідних буде більше. Там Великдень відзначають ще й за католицьким обрядом (на тиждень раніше, ніж православні), так що 2 квітня за розпорядженням голови Закарпатської облдержадміністрації Геннадія Москаля закарпатці теж відпочивають.
Раніше в Кабміні повідомляли, що в березні і травні українців очікують міні-канікули .

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: