Новости

Як розбити файл на частини?

Розбити файл на окремі частини може знадобитися в самих різних випадках

Розбити файл на окремі частини може знадобитися в самих різних випадках. Безліч інтернет форумів мають обмеження на максимальний обсяг файлів, що вкладаються, тому файли більшого обсягу можна заархівувати (в деяких випадках) або розбити його на частини, що краще.

При використанні файлообмінників для поширення файлів великого розміру їх також слід розбивати, так як сервіс має обмеження за обсягом додаються файлів. Також при перенесенні інформації з одного жорсткого диска комп'ютера на інший при використанні флешок невеликого об'єму можна скористатися розбивкою файлів на частини.

Читайте також:   різновиди зовнішніх носіїв інформації Читайте також: різновиди зовнішніх носіїв інформації

Розділити файл на частини досить просто. Для цього можна використовувати програму архіватор WinRAR або 7z. Виділіть файл, який вимагає розбивки на частині і клацніть правою кнопкою миші по ньому. У спливаючому контекстному меню натисніть на пункт «Додати до архіву ...«. Відкриється вікно створення архіву. Зліва внизу буде розташовуватися настройки розбивки створюваного архіву (Розділити на томи). Вкажіть розмір однієї розбиваного частини архіву в байтах. Можна вказувати розмір в кілобайтах (kb) або мегабайтах (mb).

Розбивка файлу в 7Z

У рядку «Метод стиснення» можете вибрати «Без стиснення", якщо необхідно виконати тільки розбивку файлу на частини. Вкажіть також ім'я архіву і натисніть "ОК", щоб запустити процес розбивки. У тій же папці, де розташовується файл, буде створено кілька частин архіву заданого розміру, кожна частина якого буде мати приставку 'part1', 'part2' і т.д.

Таким чином можна об'єднати кілька окремих файлів в архів і розбити його на частини певного розміру. Для розпакування (збірки єдиного файлу) слід мати всі частини архіву. Для цього натисніть на будь-яку частину архіву правою кнопкою миші і в контекстному меню виберіть пункт «Витягнути файли ...".

Для розбивки файлів на кілька частин також можна скористатися файловим менеджером TotalCommander. Виберіть вихідний файл і зайдіть в меню «Файли«, і натисніть «Розбити файл ...» Висвітиться невелике віконце, в якому слід вказати папку, в яку будуть поміщені частини файлу і вказати розмір цих частин.

Розбивка файлу в Total Commander

Після розбивки крім частин файлу в папці призначення з'явиться файл з розширенням 'CRC', що містить контрольну суму файлу. Ця інформація буде використана для подальшого злиття файлу і перевірки його цілісності. У кінцевій папці будуть створені кілька частин файлу з розширенням за номером кожної з частин * .001, * .002 і т.д.

Читайте також:   як дізнатися свій IP і MAC-адресу Читайте також: як дізнатися свій IP і MAC-адресу?

Для складання файлу в єдине ціле необхідно використовувати тільки Total Commander. Для цього заходимо в меню «Файли» і вибираємо пункт «Зібрати файли ...«, вказуємо папку, куди буде записаний підсумковий файл і натискаємо ОК. Якщо файли знаходяться на різних носіях, то програма видасть запит про місцезнаходження наступної частини файлу. При успішному злитті файлу, програма сповістить про те, що файл зібраний і його контрольна сума в порядку.

Не пропусти найцікавіше!
Підписуйтесь на нас в Facebook і Вконтакте!

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: