Новости

Як розпакувати ISO файл на комп'ютері за допомогою WinRAR або 7-Zip

  1. Як розпакувати файл ISO за допомогою WinRAR?
  2. Як розпакувати файл ISO за допомогою 7-Zip?
  3. замість післямови

Розпакувати ISO файл на комп'ютері можна за допомогою звичайних архиваторов WinRAR або 7-Zip, які також легко впораються з цим завданням, як і спеціальні програми, що відкривають файли формату ISO. Один з цих архіваторів як правило вже встановлено на комп'ютері, і далі йтиме мова нижче варіанти розпакування ISO файлу кожним з них.

Розпакувати образ диска ISO можна безліччю способів і навіть без додаткових програм, докладніше про це можна дізнатися в статті за посиланням http://chajnikam.ru/computer/39-kak-otkryt-fayl-iso.html . Архіватори дозволяють працювати з образом диска ISO, як зі звичайним архівом, і вся задача буде зводиться тільки до вибору файлу образу через провідник і пошуку пункту меню «Вилучити».

Як розпакувати файл ISO за допомогою WinRAR?

WinRAR - це один з найпопулярніших платних архиваторов даних, здатний розпакувати безліч форматів архівів. Незважаючи на потрібну для роботи ліцензію, він відмінно працює безкоштовно без будь-яких обмежень у функціональності, періодично видаючи повідомлення про необхідність придбати продукт.

Його меню інтегрується в оболонку Windows, що дозволяє працювати з архівами прямо в провіднику без попереднього запуску самого додатка архиватора. Найшвидший спосіб розпакувати ISO на жорсткий диск за допомогою WinRAR, це натиснути на файл в провіднику правою кнопкою миші і вибрати в контекстному меню відповідний пункт вилучення даних.

Найшвидший спосіб розпакувати ISO на жорсткий диск за допомогою WinRAR, це натиснути на файл в провіднику правою кнопкою миші і вибрати в контекстному меню відповідний пункт вилучення даних

При відкритті ISO файлу безпосередньо через програму WinRAR, можна відразу подивитися вміст цього образу диска і витягти як будь-який окремий файл, так і всі файли через стандартне меню програми.

При відкритті ISO файлу безпосередньо через програму WinRAR, можна відразу подивитися вміст цього образу диска і витягти як будь-який окремий файл, так і всі файли через стандартне меню програми

Як розпакувати файл ISO за допомогою 7-Zip?

7-Zip - це безкоштовно розповсюджуваний архіватор з відкритим вихідним кодом, що володіє великим ступенем стиснення, підтримкою безлічі форматів архівів і має власний формат стиснення файлів.

Цей архіватор також інтегрується в оболонку Windows, і дозволяє розпакувати архів через контекстне меню операційної системи, не заходячи в саму програму. На відміну від WinRAR, 7-Zip не пропонує при установці варіанти інтеграції в оболонку Windows і має вкладену структуру меню. Щоб розпакувати образ диска ISO за допомогою 7-Zip, потрібно натиснути на цей файл правою кнопкою миші в провіднику, вибрати пункт «7-Zip» і потім вибрати необхідний пункт в списку меню.

Щоб розпакувати образ диска ISO за допомогою 7-Zip, потрібно натиснути на цей файл правою кнопкою миші в провіднику, вибрати пункт «7-Zip» і потім вибрати необхідний пункт в списку меню

При запуску самого додатка 7-Zip File Manager можна відразу подивитися вміст файлу ISO, і використовуючи меню програми витягти готельний виділений файл або весь вміст відразу.

замість післямови

Сподіваємося, викладена в статті інформація виявиться корисною, і наступний образ диска в форматі ISO буде зустрінутий у всеозброєнні. А яка програма для ISO файлів встановлена ​​на вашому комп'ютері?

поділіться з друзями:

Як розпакувати файл ISO за допомогою WinRAR?
Як розпакувати файл ISO за допомогою 7-Zip?
Як розпакувати файл ISO за допомогою WinRAR?
Як розпакувати файл ISO за допомогою 7-Zip?
А яка програма для ISO файлів встановлена ​​на вашому комп'ютері?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: