Новости

Купити сантехніку KFA Armatura (Арматура) в Мінську в інтернет-магазині Donna.by

  1. Картка виробника KFA Armatura Назва: KFA Armatura Клас: Стандарт Країна-виробник: Польща Рік...
  2. Асортимент товарів
  3. матеріали
  4. Змішувачі KFA Armatura

Картка виробника KFA Armatura

Назва: KFA Armatura

Клас: Стандарт

Країна-виробник: Польща

Рік заснування: 1922 р

Продукція: змішувачі, душові стійки

Гарантія: 5 років

Сертифікати: ISO 9001

Особливості виробництва: На предпріятіяхKFA Armatura виробляють якісні змішувачі з латуні з покриттям з хрому

Коротка характеристика бренду: Марка KFA Armatura виробляє змішувачі класу стандарт зі стильним дизайном з латуні

Коротка характеристика бренду: Марка KFA Armatura виробляє змішувачі класу стандарт зі стильним дизайном з латуні

Заводи KFA Armatura - це приклад розвиненого і сучасного європейського промислового підприємства. Зараз це один з найбільших польських постачальників сантехнічної арматури. Товари цієї марки популярні через їх міцності, стильного і сучасного зовнішнього вигляду і довгостроковій гарантії від виробника.

Історія компанії KFA Armatura

Як і багато європейських підприємства, заводи KFA Armatura були засновані на місці досить старого виробництва. Спочатку в Кракові в 1922 році була створена фабрика, на якій робили арматуру. У неї було кілька різних власників, кожен з яких щось привніс в процес виробництва. У 1961 підприємство було реорганізовано в «Краківський завод арматури». З 2000 року на ній стали розробляти змішувачі. Багато разів змінювалась назва цього бренду, хоча виробництво залишалося тим же.

Нова історія компанії почалася в 2006 році в Кракові. В цей час було введено в роботу оновлене підприємство KFA Armatura. У цехах цієї фірми було встановлено сучасне обладнання, яке дозволило б виробляти на заводі повний цикл різних робіт: від розробки проекту до фінального складання. Устаткування дозволило на місці виробляти процес відпливу арматури і її механічну обробку.

Асортимент товарів

Найбільший завод Польщі KFA Armatura спеціалізується на виготовленні різних видів змішувачів. На підприємстві виготовляють змішувачі, двохвентильні моделі. Також в цехах KFA Armatura виготовляють радіатори для центрального опалення. Моделі продукції різноманітні, є серії з повзунковими, керамічними та термостатичними головками. Випусаемие душові стійки Armatura представлені у всіляких варіантах комплектації.

матеріали

Більша частина змішувачів KFA Armatura робиться з перевіреного і міцного матеріалу - латуні. Він надовго зберігає свіжий вигляд, зручно миється і не темніє з часом. Багато товарів мають додатковий шар, який захищає змішувач від постійного впливу вологи і появи розлучень. Дуже популярні змішувачі KFA Armatura з хромованим покриттям.

Змішувачі KFA Armatura

Фірма KFA Armatura пропонує різні типи змішувачів: для кухні, для ванни, для раковини і для біде. В асортименті компанії є класичні двохвентильні моделі, і стильні змішувачі конструкції. Всі змішувачі KFA Armatura роблять з латуні з покриттям з хрому. У комплект змішувача, крім основної частини, входить конструкція для монтажу, комплект кріплень і гнучка підводка. Для установки змішувача KFA Armatura необхідний тиск в трубах близько 3 атмосфер. Гарантія на цю групи товарів - 5 років. Змішувачі цієї марки не покриваються вапняним нальотом і не іржавіють.

Варто відзначити пророблений дизайн змішувачів марки KFA Armatura. Вони можуть бути як сучасному, так і в ретро стилі. Є різні розміри і форми кранів. Для кухонних мийок бренд пропонує змішувачі з високим виливом та технологією, яка запобігає розбризкування води. Є змішувачі з вбудованим термостатом. Найближчим часом компанія почне випуску сенсорних змішувачів. Регулярне розширення асортименту збільшує кількість клієнтів марки KFA Armatura.

Вартість товарів KFA Armatura помірна, саме це, в купе з чудовою якістю і міцними матеріалами, приваблює покупців. Товари цієї торгової марки користуються попитом в Італії, Франції, Литві та Росії. Заводи KFA Armatura займають приблизно 50% всього польського ринку сантехніки. Все це можливо завдяки широкій мережі офіційних представництв і фірмових магазинів. Товари KFA Armatura мають всі необхідні сертифікати і користуються величезним попитом у нашій країні.

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: