У США заборонили брати на службу в армію власників грін-карт

Автор: Immigrant.Today

18 жовтня 2017 р міністерство оборони США (Department of Defense) розіслало електронного листа армійським рекрутерам, в якому було сказано припинити залучати власників грін-карт в армію.

На думку експертів, дане розпорядження міністерства суперечить федеральному закону США, в якому говориться, що «іноземець, який має законне право на постійне проживання в США» може бути зарахований в «будь-які війська збройних сил» країни.

Крім того, ця директива суперечить попередньому розпорядженням міністерства оборони від 13 жовтня 2017 року, згідно з яким власники зелених карт не можуть відправлятися на базове навчання до того, як буде завершена їх фонова перевірка. У прес-релізі міністерства оборони тоді говорилося, що «всі власники зелених карт повинні пройти фонове розслідування і отримати сприятливе військову кваліфікацію перед тим, як увійти в будь-який компонент збройних сил».

Тепер же власникам грін-карт взагалі заборонено служити в армії США навіть після фонової перевірки.

У листі міністерства оборони США говориться, що залучення власників грін-карт на службу в армію заборонено "до подальшого повідомлення".

Згідно з чинним американському імміграційного законодавства, якщо власник грін-карти прослужить в армії США не менше 1 року, це може істотно спростити і прискорити процес отримання ним американського громадянства.

За офіційними даними, за період 2001-2015 рр., Більш ніж 109 000 військовослужбовців стали натуралізованими американським громадянами, відповідно до законів США про громадянство та імміграції.

Дивно, що таке посилення політики рекрутингу в армію відбувається в той час, коли армія намагається досягти своїх цільових показників по набору персоналу, а кількість активних військовослужбовців, згідно з даними дослідницького центру Pew, знаходиться на найнижчому рівні з 2001 року.

джерела: https://mic.com/ , http://www.pewresearch.org/

Переїхати в США складно, але є категорії людей, яким це доступно:

- Інвестори. Досить вкласти від 1 мільйона доларів і через 2 роки всі члени сім'ї отримають статус постійного жителя США (віза EB-5).

- Також можна відкрити філію існуючої компанії в Америці або ж купити готовий бізнес в США (Від $ 100 000). Це дасть право на отримання робочої візи L-1, яку можна обміняти на грін-карту.

- Відомі спортсмени, музиканти, письменники та інші екстраординарні люди можуть переїхати за робочою візою O-1 .

- У разі утиску з боку держави за релігійною, політичною причини або ж принижень через приналежність до гей-меншин, ви можете запитати політичний притулок в США (Asylum).

- На короткий час можна перебувати на території США по туристичній візі B1 / B2.

- Також можна отримати другу вищу освіту в США, провчившись 1-3 роки.

Напишіть нам , Якщо ви хочете емігрувати в США і підходите по одному з пунктів вище. Ми співпрацюємо з перевіреними імміграційними адвокатами і бізнес-брокерами, які допоможуть реалізувати ваші мрії.

Підпишіться на наші соц. мережі, щоб дізнатися більше: Підпишіться на наші соц YouTube-канал , Telegram , ВКонтакте , Facebook , Instagram .

мережі, щоб дізнатися більше:   YouTube-канал   ,   Telegram   ,   ВКонтакте   ,   Facebook   ,   Instagram

Поділіться статтею в соц. мережах: Comments system Cackl e

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: