Новости

Щоденник Arryaro1: LiveInternet - Російський Сервіс Онлайн-Щоденників

4.16. У разі використання результатів інтелектуальної власності СРА-мережі - матеріалів Сайту, в будь-яких цілях, Клієнт зобов'язаний попередньо, перед розміщенням таких матеріалів, отримати на це дозвіл СРА-мережі. При наявності дозволу СРА-мережі, Клієнт зобов'язаний відобразити повну назву і доменне ім'я джерела в наступному форматі: інтернет-магазин alko.tibetsbor.ru.

2.8. Клієнту забороняється розміщувати на Сайті інформацію, яка прямо, або опосередковано містить в собі загальноприйняті ознаки порнографії, що ображає, принижує, завдає шкоди чиємусь гідності, яка містить заклики до насильства, безчинства і іншим діям, що тягне порушення норм чинного законодавства, певної територіальної юрисдикції, що містить шкідливе програмне забезпечення і (або) іншу інформацію, яка може принести шкоду третім особам.

CPA-мережу (скорочення від Cost Per Action, тобто оплата за дію) - електронне середовище ділової активності, в процесі якої між Рекламодавцем і СРА-мережею складаються договірні взаємини, в силу яких, Рекламодавець пропонує офери на товар та / або послугу, а СРА-мережу, в свою чергу, приваблює клієнтів, зацікавлених в придбанні офера, дозволеними Рекламодавцем методами. Кінцевим результатом такої активності, є придбання товару і / або послуги Клієнтом, за допомогою CPA-мережі.

4. Права і обов'язки Клієнта.

Результат не змусив себе довго чекати, почав пити все рідше і рідше, а приблизно через місяць-півтора перестав зовсім.

з профілактики алкоголізму.

4.7. Якщо виявлені недоліки товару, щодо якого гарантійні терміни або терміни придатності не встановлено, Клієнт має право пред'явити вимоги щодо недоліків товару в розумний строк, але в межах 2 років з дня передачі його Клієнту, якщо більш тривалі терміни не встановлені нормативними актами або Договором.

підвищує сильно розхитаний тривалим вживанням алкоголю імунітет, поступово нормалізує роботу імунної системи.

Хочете кинути пити, але не вистачає сили волі - сказати СТОП?

ДУМКА ЕКСПЕРТА.

завдяки 100% натуральному.

ризик інфаркту та інсульту дозволяє забути про те, що таке.

Залежно за один курс.

3.5. Рекламодавець в момент доставки товару зобов'язаний довести до відома Клієнта в письмовій формі наступну інформацію (для імпортних товарів - російською мовою):

сухоцвіт, ромашка, валеріана гірська, шавлія, череда, подорожник,

ринку засобів для позбавлення від алкоголізму, вже з'явилося.

4.14. Відмова або ухилення Рекламодавця від складання накладної або акту не позбавляють Клієнта права вимагати повернення товару та (або) повернення суми, сплаченої Клієнтом відповідно до Договору.

5.3. СРА-мережа не несе відповідальності за зміст відгуків Клієнтів Сайту. Відгуки Клієнтів Сайту є суб'єктивними думками їх авторів, жодним чином не претендують на об'єктивність.

Задумайтеся про те, скільки вчинків, про які ви або ваш близький родич потім шкодували, було скоєно в стані алкогольного сп'яніння ... І ще раз задумайтеся про те, скільки їх ще може бути в подальшому!

5.1. СРА-мережа не несе відповідальності за дії Клієнта, які призвели до порушення прав третіх осіб, крім випадків визначених чинним законодавством Російської Федерації.

3.5.9. відомості про правила продажу товарів (виконання робіт, надання послуг);

2.4. СРА-мережа не несе зобов'язань щодо захисту порушених прав Клієнта, в контексті врегулювання виниклих на цьому грунті суперечок, в тому числі, в судовому порядку.

4.8. Клієнт має право пред'явити вимоги до Реклама щодо недоліків товару, якщо вони виявлені протягом гарантійного терміну або терміну придатності.

принесуть очікуваних результатів, а й можуть нашкодити.

2.7. У разі виявлення порушення авторських прав Клієнтом, шляхом незаконного розміщення котрі належать до Клієнту матеріалів, СРА-мережу вилучає з вільного доступу такі матеріали, на першу вимогу законного правовласника.

зав'яжіть зі спиртним раз і назавжди!

пустирник, деревій, кропива, гірська м'ята, мати-й-мачуха, материнка.

3.12. При відмові Клієнта від товару Рекламодавець зобов'язаний повернути йому суму, сплачену Клієнтом відповідно до Договору, за винятком витрат Рекламодавця на доставку від Клієнта повернутого товару, не пізніше ніж через 10 днів з дати пред'явлення Клієнтом відповідної вимоги.

2.10. СРА-мережа не несе відповідальності за результати відвідування Клієнтом сторонніх (зовнішніх) ресурсів, посилання на які можуть бути розміщені на Сайті. Під результатами розуміється будь-який результат незалежно від його характеру, а також той, від настання якого Клієнт поніс будь-які матеріальні збитки, моральну шкоду та інші негативні прояви.

7.2. Сторони за цією Угодою усвідомлюють обсяг прав і обов'язків, породжених взаємовідносинами осіб, згаданих цією Угодою, і в повній мірі віддають звіт своїм діям, розуміючи юридичну природу наслідків таких дій, в повній мірі.

ризик інфаркту та інсульту дозволяє забути про те, що таке.

зав'яжіть зі спиртним раз і назавжди!

захистите себе від подібних неприємностей.

3. Права і обов'язки Рекламодавця.

4.4. Клієнт не має права відмовитися від товару належної якості, що має індивідуально-визначені властивості, якщо зазначений товар може бути використаний виключно купують його Клієнтом.

У мого чоловіка золоті руки, але є один недолік, якщо вже почав пити, то це мінімум на тиждень. Зі скількох місць його за постійні запої звільняли вже важко порахувати. У мене зарплата невелика, а у нас двоє дітей - дочка в інституті вчиться на платному відділенні, а син в 11 класі, на репетиторів, щоб до інституту підготуватися сила-силенна грошей йде. Коли мені довелося закласти в ломбарді обручку, терпінню прийшов кінець! Сказала йому або кидаєш пити, або розлучення.

Акцепт - повне прийняття однієї із Сторін умов публічної оферти СРА-мережі на укладення даного користувальницької угоди. Акцептування публічної оферти відбувається в момент початку користування Сайтом (в тому числі в ознайомлювальних цілях) і його сервісами (послугами).

3.14. Рекламодавець зобов'язаний передати товар Клієнту в порядку і строки, які встановлені в Договорі.

4.10. Клієнт замість пред'явлення вимог, зазначених в пункті 4.9 цієї Угоди, має право відмовитися від виконання Договору і вимагати повернення сплаченої за придбаний товар суми. На вимогу Рекламодавця та за його рахунок Клієнт повинен повернути товар з недоліками.

КОМПОНЕНТИ продукту.

Тибетський збір - унікальний засіб з повністю натуральним складом. Лікарські трави, що входять в збір, підібрані так, що надають комплексну дію на організм.

б) пропорційного зменшення ціни;

Гіперпосилання має бути активною і прямий, при натисканні на яку здійснюється перехід на конкретну сторінку сайту, з якої запозичено матеріал.

3.5.4. відомості про гарантійний термін, якщо він встановлений;

з фізичної, а й з психологічною залежністю від спиртного.

Як ЗАСТОСОВУВАТИ.

Мій чоловік був хронічним алкоголіком, але визнавати це категорично відмовлявся - «Ну подумаєш, з друзями випив, всі інші теж п'ють, я ж не валяюсь в кущах десь». Намагалася відправити його закодуватися, але він уперто стояв на своєму - не алкоголік я і тому кодуватися не буду. Вирішила вдатися до хитрощів - замовила Тибетський збір і поїла їм чоловіка під виглядом чаю для лікування шлунку.

4.12. Клієнт має право відмовитися від виконання Договору і вимагати відшкодування завданих збитків, при відмові РЕКЛАМОДАВЦЯ передати товар.

з фізичної, а й з психологічною залежністю від спиртного.

складом нормалізує роботу серця, знижуючи.

95% учасників, регулярно випивають по дві чашки тибетського збору два рази в день, кинули пити через 10-17 днів у учасників експерименту поліпшився сон і значно підвищився загальний тонус організму спостерігалося повне виведення токсинів з організму через 3 тижні після початку прийому чаю через рік після повторного дослідження, більше 90 відсотків вживали Тибетський збір, як і раніше, не пили спиртне.

4.9. Клієнт, якому проданий товар неналежної якості, якщо це не було обумовлено Рекламодавцем, має право за своїм вибором вимагати:

в) заміни на товар аналогічної марки (моделі, артикулу) або на такий же товар іншої марки (моделі, артикулу) з відповідним перерахуванням купівельної ціни. При цьому відносно технічно складних і дорогих товарів ці вимоги Клієнта підлягають задоволенню в разі виявлення істотних недоліків.

ІМ ВЖЕ ВДАЛОСЯ ЗУПИНИТИ АЛКОГОЛІЗМ! ВДАСТЬСЯ І ВАМ!

за фактом його отримання.

4.2. Клієнт має право відмовитися від товару протягом 3 місяців з моменту передачі товару, у разі якщо інформація про порядок і терміни повернення товару належної якості не була надана в письмовій формі в момент доставки товару.

Клієнт - особа, яка за допомогою діяльності CPA-мережі, яка притягається методами просування, на придбання / відчуження офера на товари та / або послуги, що пропонуються Рекламодавцем, що мають намір замовити або придбати або замовляє, що купує або використовує товари виключно для особистих, сімейних, домашніх і інших потреб, не пов'язаних із здійсненням підприємницької діяльності.

2.11. Порядок ведення торгівлі дистанційним шляхом, права і обов'язки Сторін угоди, а також третіх осіб, особливі вимоги до процесів взаємодії Сторін та оформлення рекламних майданчиків, регулюються в нормативному порядку - Федеральним Законом «Про рекламу», Правилами ведення торгівлі дистанційним шляхом, затвердженими Постановою Уряду Російської Федерації №612 від 27.09.2007, а також іншими нормативними актами та цією Угодою.

складом нормалізує роботу серця, знижуючи.

випробовуваних, показали приголомшливі результати:

3.15. Рекламодавець зобов'язаний передати Клієнту товар, якість якого відповідає Договору та інформації, представленої Клієнту при укладанні Договору, а також інформації, доведеної до його відома при передачі товару (в технічній документації, що додається до товару, на етикетках, шляхом нанесення маркування або іншими способами, передбаченими для окремих видів товарів).


4

ЗАКА3АTЬ можнo НА ОФUЦІАЛЬНОМ САЙТІ МАГАЗІНE

2.6. Порушення Клієнтом або Рекламодавцем авторських прав, що належать СРА-мережі і (або) іншим особам, тягне для порушника відповідальність, передбачену положеннями чинного законодавства Російської Федерації.

4.11. Клієнт має право вимагати повного відшкодування збитків, заподіяних йому внаслідок продажу товару неналежної якості. Збитки відшкодовуються в терміни, встановлені Законом Російської Федерації "Про захист прав споживачів" для задоволення відповідних вимог Клієнта.

2.9. У разі порушення умов п. 2.8. цієї Угоди і невиконання вимог СРА-мережі, в тому числі по вилученню такої інформацію з публічного доступу, Клієнти Сайту несуть відповідальність, передбачену положеннями цієї Угоди і (або) чинного законодавства Російської Федерації. СРА-мережу в такому випадку, має право забрати згадану в п. 2.8. інформацію самостійно.

6.2. Претензії Клієнта за якістю обслуговування, продукції, а так само інші зауваження, слід відправляти Реклама на електронну поштову скриньку: [email protected] .

незалежно від причини.

лікує органи шлунково-кишкового тракту, нирки і печінку, які особливо страждають від згубного впливу алкоголю.

Наш інтернет-магазин шанобливо ставиться до прав клієнта. Дотримується строга конфіденційність при оформленні замовлення. Відомості надійно зберігаються і захищені від передачі.

6. Порядок вирішення спорів.

Наполягати даний розчин потрібно не менше восьми годин. Найбільш ефективним є заварювання Тибетського збору в термосі. Якщо термоса немає, то ємність, в якій знаходиться заварений збір, потрібно обернути ковдрою, для підтримки високотемпературного режиму, в перші години після заварювання збору.

працюють в комплексі, підсилюючи, дію один одного.

1. Загальні положення.

3.5.2. відомості про основні споживчі властивості товару (робіт, послуг), а щодо продуктів харчування - відомості про склад (в тому числі найменування використаних в процесі виготовлення продуктів харчування харчових добавок, біологічно активних добавок, інформація про наявність в продуктах харчування компонентів, отриманих із застосуванням генно-інженерно-модифікованих організмів), харчової цінності, призначення, про умови застосування і зберігання продуктів харчування, про способи виготовлення готових страв, вазі (обсязі), дату і місце виготовлення та упаковки (розфасовки) продуктів харчування, а також відомості про протипоказання для їх застосування при окремих захворюваннях;

3.5.11 інформація про енергетичну ефективність товарів, щодо яких вимога про наявність такої інформації визначено відповідно до законодавства Російської Федерації про енергозбереження і про підвищення енергетичної ефективності.

5.7. СРА-мережа має право, без пояснення причин обмежити, блокувати доступ Клієнта (в т.ч. незареєстрованого) на Сайт, з частковим, або повним видаленням інформації, що була розміщена Клієнтом на Сайті. СРА-мережу зобов'язується розглянути претензію, оформлену в порядку передбаченому розділом 5 угоди, протягом 30 (тридцяти) календарних днів з дати її отримання.

алкоголізму, красномовно свідчать про користь і силі напою - Тибетський збір не.

4.3. Повернення товару належної якості можливий у випадку, якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, а також документ, що підтверджує факт і умови покупки зазначеного товару. Відсутність у Клієнта зазначеного документа не позбавляє його можливості посилатися на інші докази придбання товару у цього Рекламодавця.

2.2. Сторони цієї Угоди досягли згоди про те, що СРА-мережу може розміщувати на Сайті рекламні блоки, банери, оголошення в будь-яких його областях, в тому числі там, де розміщується інформація опублікована Клієнтом, без додаткової згоди Клієнта.

завдяки 100% натуральному.

Скажіть «НІ!» Алкоголю -

7.4. Контактні дані Рекламодавця:

застосування запускає обмінні процеси,

3.2. Рекламодавець зобов'язаний повідомити Клієнта про необхідність використання кваліфікованих фахівців по підключенню, налагодження та пуску в експлуатацію технічно складних товарів, які за технічними вимогами не можуть бути пущені в експлуатацію без участі відповідних фахівців.

Алкоголізм одна з найстрашніших проблем для нашої країни. Зруйновані сім'ї, загублена кар'єра, рання смертність - це тільки основні його наслідки. На даний момент 84% побутових злочинів в Росії відбуваються в стані алкогольного сп'яніння, і не варто думати, що якщо ви людина адекватна, то ніколи не потрапите в цю сумну статистику. Варіантів лікування від алкогольної залежності існує величезна безліч, починаючи від псевдонаукових - бабок-цвірінькають та екстрасенсів і закінчуючи медикаментозними, що не вирішальними проблему з психологічної частиною залежності. Тибетський збір до мене потрапив від колеги, який побував на конференції в Азії. Будучи лікарем, більш ніж з 20 річним стажем, я не звик вірити на слово і провів дослідження серед пацієнтів, центру по боротьбі з алкогольною та наркотичною залежністю, в якому працюю. Результати були воістину приголомшливі. Більше 90% моїх пацієнтів кинули пити!

позбавляє від алкогольної.

3.6. Рекламодавець зобов'язаний надати інформацію Клієнту, якщо купується Клієнтом товар був у вживанні або в ньому усувався недолік (недоліки).

Кінцевим результатом такої активності, є придбання товару і / або послуги Клієнтом, за допомогою CPA-мережі.

4.5. Клієнт зобов'язаний повторно оплатити вартість послуг з доставки товару, у разі якщо доставка товару зроблена в встановлені Договором терміни, але товар не був переданий Клієнту з його вини, подальша доставка проводиться в нові терміни, узгоджені з Рекламодавцем.

3.17. Витрати на здійснення повернення суми, сплаченої Клієнтом відповідно до Договору, несе рекламодавець.

Скажіть «НІ!» Алкоголю -

6.1.2. Прикріпити до претензії докази оригінальності результату інтелектуальної власності (оригінальний екземпляр, інші документи, що підтверджують правообладания на об'єкт авторського права).

6.1.3. Надіслати пакет документів, згаданих в положеннях п.п. 6.1.1., 6.1.2. цієї Угоди, на електронну поштову скриньку СРА-мережі: [email protected] .

безліч його підробок. Пам'ятайте, підробки і всілякі аналоги не тільки не.

3.5.10. відомості про конкретну особу, яка буде виконувати роботу (надавати послугу), і інформація про нього, якщо це має значення виходячи з характеру роботи (послуги);

Він не тільки пити перестав, але і виглядати став краще, навіть стан здоров'я покращився.

3.7. Рекламодавець зобов'язаний проінформувати Клієнта про товар, включаючи умови його експлуатації і правила зберігання, доводиться до Клієнта шляхом розміщення на товарі, на електронних носіях, яких докладають до товару, в самому товарі (на електронній платі всередині товару в розділі меню), на тарі, упаковці, ярлику, етикетці, в технічній документації або іншим способом, встановленим законодавством Російської Федерації.

3.5.6. відомості про термін служби або термін придатності товарів, а також відомості про необхідні дії Клієнта після закінчення зазначених термінів і можливі наслідки при невиконанні таких дій, якщо товари після закінчення зазначених термінів становлять небезпеку для життя, здоров'я і майна Клієнта або стають непридатними для використання за призначенням ;

1.3. Умови Угоди поширюються на всіх Клієнтів сайту, без винятків.

тільки допоміг їм забути про алкоголь, але і поліпшив загальний стан.

1.1. Справжнє Угода (далі по тексту - «Угода») визначає загальні правила відвідування, використання сервісів і норми загального поведінки на Сайті Клієнтом і регулює цивільно-правові відносини, які складаються між Клієнтом і Рекламодавцем, а так само Клієнтом, Рекламодавцем і СРА-мережею в процесі їх взаємодії.

3.8. Рекламодавець зобов'язаний інформувати Клієнта про термін, протягом якого діє пропозиція про продаж товару / послуги на Сайті.

Подивилася на себе в дзеркало і зрозуміла, що потрібно терміново щось робити або сім'ю і роботу я втрачу. Спасибі Тибетському збору, якби не він, а то страшно навіть уявити чим усе скінчилося б!

3.5.7. місце знаходження (адреса), фірмове найменування (найменування) виробника (Рекламодавця), місце знаходження (адреса) організації (організацій), уповноваженої виробником (Рекламодавцем) на прийняття претензій від Клієнта і проводить ремонт і технічне обслуговування товару, для імпортного товару - найменування країни походження товару; (Див. Текст в попередній редакції)

1.4. Клієнт, починаючи користуватися Сайтом, підтверджує факт того, що ознайомився з положеннями цієї Угоди при здоровому глузді і при ясній пам'яті, розуміє їх в повній мірі і приймає умови користування Сайтом в повній мірі. При незгоді з положеннями цієї Угоди (частково або в цілому), особа, яка виявила таку волю, не має право користуватися інформаційним полем Сайту.

3.9. Рекламодавець має право як прийняти, так і відхилити пропозицію Клієнта про пересилання товарів поштовим відправленням на адресу "До запитання".

Починалося все, дуже невинно, з келиха вина ввечері перед телевізором, а потім все пішло по похилій, бувало, замикала двері в кабінеті і в обідню перерву і грам по 300-400 коньяку випивала, якби цим обмежувалося ... Мій чоловік людина не п'є. Тому став помічати, що я часто приходжу додому напідпитку і ще вдома вінішко ввечері попиваю. Почав влаштовувати скандали, а я з собою вже нічого не могла вдіяти. Ходили до екстрасенсів, купували різні засоби в аптеці. Але результату не було, в один прекрасний день чоловік зібрав речі і поїхав жити до батьків ... запила днів на 10, трохи роботу не втратила.

збору від алкоголізму?

Магнітні поля на рослини до кінця не вивчені, але вчені визнають, що одні й ті ж рослини, зібрані в різних місцях відрізняються по лікувальній дії. Навіть якщо відкинути цей аспект, то екологія в Тибетських горах, одна з найкращих у світі, через відсутність промислових підприємств.

3.5.1. найменування технічного регламенту або інше позначення, що встановлено законодавством Російської Федерації про технічне регулювання і свідчить про обов'язкове підтвердження відповідності товару;

протягом 5-10 робочих днів.

в поштовому відділенні.

5. Відповідальність сторін.

3.5.5. правила та умови ефективного і безпечного використання товарів;

Сторони - Клієнт, Рекламодавець, CPA-мережу.

На нашій планеті існують особливі геомагнітні зони, що впливають на всі ростуть на них рослини. Околиці гори Кайлас в Тибеті є однією з таких зон.

вашому здоров'ю. Купуючи Тибетський збір на цьому сайті, ви повністю.

3.5.8. відомості про обов'язкове підтвердження відповідності товарів (послуг) обов'язковим вимогам, що забезпечують їх безпеку для життя, здоров'я Клієнта, навколишнього середовища та запобігання заподіяння шкоди майну Клієнта відповідно до законодавства Російської Федерації;

Рекламодавець - особа, яка бажає розмістити Шофер в CPA-мережі, з метою відчуження певного товару і / або послуги.

Не я очікував подібного ефекту від збору трав і був просто вражений. Через півроку після закінчення експерименту я обдзвонив всіх його учасників. З 20 чоловік до згубної звички повернувся тільки один.

Сайт - інтернет ресурс інтернет-магазину, який має доменне ім'я alko.tibetsbor.ru, який перебуває під організаційним управлінням і належить Реклама, на умовах права приватної власності.

3.5.3. ціна в рублях і умови придбання товару (виконання робіт, надання послуг);

4.1. Клієнт має право відмовитися від товару в будь-який час до його передачі, а після передачі товару - протягом 7 днів.

Тибетський збір позбавляє від алкоголізму за курс застосування. Трави зібрані в високогір'ях Тибету. Потужний рецепт порятунку від згубної звички.

2.3. Інформація, яка розміщується на Сайті СРА-мережею, є результатом інтелектуальної діяльності СРА-мережі і всі майнові і особисті немайнові права на таку інформацію, належать СРА-мережі, до тих пір, поки не буде встановлено інше. При цьому у Клієнта не виникає, будь-яких виняткових прав на результат інтелектуальної діяльності СРА-мережі, вираженої в графічній, текстовій, аудіо-відео формі, що розміщується СРА-мережею на Сайті.

виводить з організму продукти розпаду алкоголю і шкідливі токсини, покращуючи роботу серцево-судинної системи.

викликає стійку відразу до спиртних напоїв, створюючи природне психологічний небажання випивати.

3.3. Рекламодавець не повинен чинити без згоди Клієнта виконувати додаткові роботи (надавати послуги) за плату.

Ви оплачуєте товар.

Скажіть «НІ! »Алкоголю - зав'яжіть зі спиртним раз і назавжди

2.5. СРА-мережа не є власником / виробником товарів і / або послуг, що розміщуються на Сайті і не несе відповідальності за порушення прав Клієнта. Метою СРА-мережі за цією Угодою є залучення потенційних клієнтів, зацікавлених в придбанні товарів і / або послуг, дозволеними Рекламодавцем методами.

6.1. У разі виявлення на Сайті розміщеної інформації, що містить в собі результати інтелектуальної власності, що належать третім особам, правовласник зобов'язаний:

Вплив на організм трав в Тибетському зборі, воістину унікально і з цієї причини він користується величезною популярністю. Після застосування Тибетського збору, організм починає працювати як годинник, і ви забудете про алкоголь назавжди!

викликають поступове відразу до алкоголю, прекрасно поєднуючись з іншими компонентами збору.

Ефективність тибетського збору підтверджена дослідженнями!

4.15. Клієнт має право відмовитися від оплати додаткових робіт (послуг), які не обумовлені Договором, а якщо вони оплачені, клієнт має право вимагати від Рекламодавця повернення сплаченої понад вказану суму.

1.2. Ця Угода може бути змінена за рішенням CPA-мережі і / або Рекламодавця, в односторонньому порядку. CPA-мережу і / або Рекламодавець не несе зобов'язання особистого повідомлення Клієнта про такі зміни.

від покупки протягом.

3.1. Рекламодавець зобов'язаний запропонувати Клієнту послуги з доставки товарів шляхом їх пересилання поштовими відправленнями або перевезення із зазначенням використовуваного способу доставки і виду транспорту.

7.1. Всі можливі ситуації, суперечки, що випливають з взаємовідносин Клієнта і Рекламодавця, а так само Клієнта, Рекламодавця та СРА-мережі, не врегульовані цією Угодою, вирішуються в порядку, визначеному нормами чинного законодавства Російської Федерації.

Незважаючи на те, що Тибетський збір новий продукт на.

відновлюючи клітини печінки не завдає шкоди організму.

2. Регуляція взаємодії сторін.

У чому секрет тибетського.

5.6. СРА-мережа не несе відповідальності за реєстраційні дані, що були вказані Клієнтом при взаємодії з інформаційним полем Сайту.

3.11. Рекламодавець надає Клієнту каталоги, буклети, проспекти, фотографії або інші інформаційні матеріали, що містять повну, достовірну та доступну інформацію, що характеризує пропонований товар.

3.18. Оплата товару Клієнтом шляхом переказу коштів на рахунок третьої особи, зазначеного Рекламодавцем, не звільняє Рекламодавця від обов'язку здійснити повернення сплаченої Клієнтом суми при поверненні Клієнтом товару як належного, так і неналежної якості.

Справжнє угоду користувача укладається між Вами - Клієнтом, Рекламодавцем і СРА - мережею.

Один фільтр-пакет концентрованого збору залити 500 мл окропу, настояти не менше восьми годин, вживати 2 рази на день по склянці - вранці і ввечері після їжі.

Стали шукати засіб для лікування від алкоголізму. Колега з роботи порадила Тибетський збір. Пропили повний курс і про чудо допомогло.

застосування запускає обмінні процеси,

Замовити Тибетський збір можна в три простих кроки!

3.4. Рекламодавець зобов'язаний до укладення договору роздрібної купівлі-продажу (далі - «Договір») надати Клієнту інформацію про основні споживчі властивості товару та адресу (місце знаходження) Рекламодавця, про місце виготовлення товару, повному фірмовому найменуванні (найменування) Рекламодавця, про ціну і про умови придбання товару, про його доставку, терміні служби, термін придатності і гарантійний термін, про порядок оплати товару, а також про термін, протягом якого діє пропозиція про укладення Договору.

Клієнт має право відмовитися від обробки персональних даних. Нами в даному випадку гарантується видалення з сайту всіх персональних даних в триденний термін в робочий час. Подібна відмова клієнт може оформити простим електронним листом на адресу [email protected] .

Коли замовляв Тибетський збір, вирішив що це буде остання спроба кинути пити (грошей на різні засоби від алкоголізму я до цього витратив чимало). Нарешті мені пощастило, Тибетський збір виявився дієвим засобом, не п'ю вже 5 місяців!

2.1. Реалізація наданих Сайтом послуг і (або) можливостей не надає Клієнту будь-яких виняткових прав і привілеїв.

позбавляє від алкогольної.

5.4. Рішення про видачу / невидачі персональних даних, приймається СРА-мережею, лише на підставі запиту, надісланого особою СРА-мережі, в установленому нормами чинного законодавства порядку.

4.13. При поверненні товару неналежної якості відсутність у Клієнта документа, що підтверджує факт і умови покупки товару, не позбавляє його можливості посилатися на інші докази придбання товару у Рекламодавця.

відновлюючи клітини печінки не завдає шкоди організму.

5.5. СРА-мережу має право не реагувати на запити, звернення та листи, що не містять реквізитів звертається (ПІБ, контактні дані).

Згодою на обробку даних клієнта виключно з метою надання послуг є розміщення замовлення на сайті.

а) безоплатного усунення недоліків товару або відшкодування витрат на їх виправлення Клієнтом або третьою особою;

Згодом корисні властивості залишають напій, тому не тримайте відвар в холодильнику. Оптимальним є заварювання Тибетського збору ввечері - для ранкового і вечірнього споживання.

Ми розповімо Вам все про цею товар, запропонуємо найкращі умови и ознайомімо з відповіднімі акційнімі пропозіціямі!

До персональних даних відноситься особиста інформація про клієнта: домашня адреса; ім'я прізвище по батькові; відомості про народження; майнове, сімейний стан; особисті контакти (телефон, електронна пошта) та інші відомості, які перераховані в Законі РФ № 152-ФЗ «Про персональних даних» від 27 липня 2006 р

3.13. У разі якщо Договір укладено з умовою про доставку товару Клієнтові, Рекламодавець зобов'язаний у встановлений Договором термін доставити товар в місце, вказане Клієнтом, а якщо місце доставки товару Клієнтом не вказано, то в місце його проживання.

6.1.1. Скласти претензію із зазначенням фактичних і нормативних підстав, які дають можливість СРА-мережі вилучити інформацію з публічного доступу.

5.2. СРА-мережа не несе відповідальності за зміст інформації, розміщеної Рекламодавцем і / або Клієнтом.

Нова редакція Угоди вступає в силу, з моменту придбання товару / послуги Рекламодавця Клієнтом.

Вони можуть не збігатися з громадською думкою і не відповідати дійсності.

4.6. У разі якщо Клієнту передається товар з порушенням умов Договору, що стосуються кількості, асортименту, якості, комплектності, тари та (або) упаковки товару, Клієнт може не пізніше 20 днів після отримання товару сповістити РЕКЛАМОДАВЦЯ про ці порушення.

Алкоголь доставляв мені постійні проблеми в сімейному житті - постійні скандали з дружиною і зневажливо ставлення з боку дітей стали повсякденною нормою. Намагався зав'язати неодноразово, але надовго мене не вистачало. Почав думати - можливо, пізно вже щось міняти.

7. Інші умови.

Як діє Тибетський збір від алкоголізму?

7.3. Бездіяльність з боку СРА-мережі в разі порушення будь-ким з Клієнтів положень Угоди, не позбавляє СРА-мережі права зробити пізніше відповідні дії на захист своїх інтересів і захист охоронюваних законом прав.

4.17. За аналогією з інструкціями, викладеними в п. 4.16. цієї Угоди, Клієнт зобов'язується діяти, в разі використання результатів інтелектуальної власності, що належати третім особам. Спосіб і порядок здійснення уточнюється в процесі переговорів з правовласником матеріалів.

Вживати збір потрібно теплим, за годину до їжі, або за три години до сну. Якщо ви дуже рано встаєте на роботу, і години до сніданку у вас немає, то найоптимальніший варіант випити збір відразу, як прокинулися. Необхідно готувати кожен раз свіжий настій.

Залежно за один курс.

Тибетський збір знімає психологічну тягу до алкоголю, впливаючи на біохімічні процеси в нервовій системі. Збір також ліквідує неприємні фізичні наслідки відмови від спиртного - заспокоює, знімає нервову напругу, виводить токсини, усуває серцеві порушення, відновлює функцію печінки. Тибетський збір від алкоголізму - вірний спосіб позбутися від алкогольної залежності назавжди.

Публічна оферта - адресований адміністрацією невизначеному колу осіб або декільком конкретним особам пропозиція, яке виразно, конкретно і висловлює намір особи, яка зробила пропозицію, вважати себе що уклали даний угоду користувача з адресатом, яким буде прийнята пропозиція.

3.10. Рекламодавець зобов'язаний забезпечувати конфіденційність персональних даних про Клієнта відповідно до законодавства Російської Федерації в області персональних даних.

3.16. Якщо Рекламодавець при укладанні Договору був поставлений Клієнтом до відома про конкретну мету придбання товару, Рекламодавець зобов'язаний передати Клієнту товар, придатний для використання відповідно до цієї мети.

відновлює роботу шлунково-кишкового тракту і печінки, нормалізує апетит і обмінні процеси.

Хочете кинути пити, але не вистачає сили волі - сказати СТОП?
Збору від алкоголізму?
Як діє Тибетський збір від алкоголізму?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: