Новости

Магазин одягу Uniqlo відкриється в ТЦ "Європейський" великим концертом

Фото: facebook.com/uniqlo.ru

24 квітня в торговому центрі "Європейський" відбудеться відкриття сьомого магазину Uniqlo - відомого японського бренду, яка провадить базові речі для чоловіків і жінок. Як повідомляється на офіційному сайті ТЦ, відкриття призначено на 12.00.

В цей день, як йдеться в повідомленні, в торговому центрі пройде концерт за участю відомих поп-музикантів. У програмі святкового відкриття магазину заявлені виступи Uma2rman, Глюк'OZA, MBAND, NAOMI, Stereopulse, Марка Тішман і інших музикантів. Початок концерту о 12:00, вхід вільний.

Перший московський магазин Uniqlo відкрився в квітні 2010 року в ТЦ "Атріум". За п'ять років в столиці відкрилося шість флагманських магазин брендів. 17 квітня в ТЦ "Охотний ряд" компанія відкрила ще одну фірмову майданчик Uniqlo.

Поділитися в соціальних мережах:

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: