У Криму зупинили небезпечні каруселі

  1. Орфографічна помилка в тексті:

19 травня 2011, 16:28 Переглядів: 19 травня 2011, 16:28 Переглядів:   Частина каруселей не пройшла технічну діагностику

Частина каруселей не пройшла технічну діагностику. Фото lifedon.com.ua.

У парках кількох міст Криму під час щорічної перевірки були виявлені потенційно небезпечні каруселі. Таких нарахували - 61 карусель, крім цього, 11 і зовсім довелося закрити. Зупинилися 8 атракціонів в Сімферополі, два - в Севастополі і один - в Керчі.

Читайте також: У Криму туристів катають понад півсотні смертельно небезпечних атракціонів

"Частина з цих каруселей не пройшла технічну діагностику, - розповіла" Сегодня "прес-секретар Кримської державної інспекції промбезпеки та охорони праці в будівництві Олександра Латушко. - Інші атракціони довелося закрити, тому що їх обслуговував персонал, який не пройшов спеціального навчання. Всім власникам дали десять днів на усунення порушень. А головний технік підприємства "Парк імені Гагаріна" був притягнутий до адміністративної відповідальності ".

У сімферопольському парку ім. Гагаріна зупинилися каруселі "Круговий огляд", "Карнавал", "Орбіта-420", "Берізка", "Лавка". У Дитячому парку закрили "Автодром", "Дитячий поїзд" і "Велику кільцеву карусель".

У Сімферополі нарахували 13 атракціонів підвищеної небезпеки, в Євпаторії і Керчі - по 20, в Алушті - 4, в Ялті - 1, в Судаку - 3. "Більшість з них відпрацювали нормативний термін експлуатації. Проте їх власники намагаються вчасно проводити ремонтні роботи та технічну діагностику. Тому вони поки катають людей ", - пояснила Олександра Латушко.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Ви зараз переглядаєте новина "У Криму зупинили небезпечні каруселі". інші Новини Криму дивіться в блоці "Останні новини"

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Орфографічна помилка в тексті:

Послати повідомлення про помилку автора?

Виділіть некоректний текст мишкою

Дякуємо! Повідомлення відправлено.

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: