Науково-дослідний проектний інститут цивільної авіації АвіаМенеджер

  1. Сфера діяльності
  2. проекти
  3. Сертифікати та ліцензії:
  4. Історична довідка:
  5. інше:
  • Організація припинила свою діяльність
  • Анкета створена: 24.08.2006, змінена: 23.01.2017

Сфера діяльності

Послуги з управлінського консультування організаціям різної форми власності, а також - в державному секторі. C 1990 роки діяльності на ринку виконано десятки проектів і сприяння авіапідприємствам, організаціям малого та середнього бізнесу, державним і міжнародним організаціям.

проекти

Розробка теорії надійності людини-оператора (пілота) і екіпажів. Розробка стандартів льотної експлуатації, професійної підготовки пілотів і екіпажів.

Сертифікати та ліцензії:

Ліцензія А 853574: Додаткова професійна освіта за фахом: "Менеджмент - Управління бізнесом". Спеціальності: "Професійний менеджер", "Професійний Консультант з управління".

Історична довідка:

"АвіаМенеджер" заснований за часів СРСР в 1990 році в Новосибірську після виділення з галузевого інституту Міністерства цивільної авіації - Проектної впроваджувального центру ГА - "Авіаоргпроект". Державна реєстрація відбулася 03 грудня 1990 році з найменуванням "Науково-виробниче мале підприємство - консультаційна фірма" АвіаМенеджер ". Перереєстрація: 12.03.1999 з найменуванням Дослідницький Проектний Центр" АвіаМенеджер ", ЗАТ. Перереєстрація: 02 вересня 2015 р Акціонерне товариство науково-дослідний проектний інститут цивільної авіації "АвіаМенеджер".

інше:

Наукові дослідження та освіту. АвіаМенеджер - це недержавний Науково-дослідний інститут цивільної авіації (НДІ ГА) виконав десятки досліджень і розробок в теорії проектування транспортних комплексів, повітряного транспорту. Опубліковано понад 110 наукових робіт, шість книг. Ми створили Школу менеджменту і бізнесу (МБП) виконали 35 освітніх проектів, навчили і сертифікували близько 700 професійних менеджерів. Ми створили 2000 року Сибірську школу консультантів з управління (СШК.)
Інноваційний консалтинг. АвіаМенеджер має досвід в ринковому становленні та реформуванні авіаційного бізнесу Росії - авіакомпаній, аеропортів, інфраструктури повітряного транспорту, в інших галузях - авіабудування, промисловість, будівництво, транспорт, телекомунікації, освіту. Ми виконали десятки проектів і посприяли організаціям Росії та зарубіжжя, серед яких корпорації, авіапідприємства, організації малого і середнього бізнесу, державні федеральні відомства. АвіаМенеджер виконав проекти реформування і організаційного розвитку семи найбільших авіапідприємств в період приватизації 1990-х років і десятки проектів організаційного розвитку підприємств інших галузей. Ми просували сучасні авіатранспортні технології, стратегії та операційні системи авіакомпаній в проектах з BOEING і Airbus Industrie в 1994-97 роках.
Суспільна діяльність. З ініціативи АвіаМенеджер створено Некомерційне партнерство професійних консультантів Консалтинг Сибіру (НППК КС). Організовано і проведено близько 100 регіональних науково-практичних конференцій, ярмарків і семінарів. У 1996-99 роках "АвіаМенеджер" працював як Центр оцінки персоналу та відбору російських менеджерів для програм стажування в країнах Європейського Союзу - Productivity Initiative Programme Tacis (PIP Tacis). За нашою ініціативою в 1999 році створено асоціацію випускників PIP Tacis, пізніше перетворена в клуб Президентської програми.

Зміни до відомостей про авіапідприємстві Науково-дослідний проектний інститут цивільної авіації "АвіаМенеджер" вносилися: 23.01.2017. Доповнити розміщену інформацію або внести в неї зміни можна звернувшись в агентство «Авіапорти».

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: