Новости

Особистий кабінет Уральські авіалінії

 1. Функціонал особистого кабінету Уральські авіалінії В особистому кабінеті клієнт може відстежувати...
 2. Реєстрація в кабінеті
 3. Авторизація в особистому кабінеті
 4. Мобільний додаток
 5. Клієнтська підтримка через кабінет Уральські авіалінії
 6. Як відключити особистий кабінет
 7. Правила безпеки і конфіденційності

Функціонал особистого кабінету Уральські авіалінії

В особистому кабінеті клієнт може відстежувати нарахування бонусних балів за польоти, редагувати профіль, замовляти квитки, вибирати місця в салоні, бронювати готелі, орендувати автомобіль, отримувати інформацію про акції та знижки. В особистому кабінеті стануть доступні наступні вкладки:

 • профіль;
 • замовлення і бонуси;
 • моя пошта;
 • знижки;
 • досягнення;
 • послуги за бонуси.

замовлення квитка

Для покупки квитка необхідно перейти у вкладку «Ваш політ», далі вибираємо «Купити квиток». Вводимо маршрут, дату польоту, кількість пасажирів, натискаємо «Далі». Система запропонує вибрати тариф польоту. Переходимо «Далі», перевіряємо особисті дані, вводимо номер карти програми лояльності, при наявності. Вибираємо додаткові послуги, переходимо до оплати. Оплата здійснюється з банківської карти. Після оплати замовлення, необхідно роздрукувати або зберегти на мобільний телефон маршрутну квитанцію.

Реєстрація в кабінеті

Для реєстрації в особистому кабінеті Уральських авіаліній потрібно натиснути на замочок в правому верхньому кутку і вибрати рядок «Зареєструватися». Можна пройти реєстрацію, використовуючи профіль у соціальних мережах Вконтакте, Фейсбук, Інстаграм. Або вводимо особисті дані:

 • прізвище ім'я по батькові;
 • дата народження;
 • Місто;
 • паспортні данні;
 • контактні дані - електронна пошта і телефон;
 • пароль.

Ставимо галочку навпроти пункту про угоду з умовами програми, натискаємо кнопку «Зареєструватися». За реєстрація нараховується 500 бонусних балів і присвоюється синій рівень клієнта.

Якщо реєстрація проводилася через соцмережі, то потрібно доповнити відсутні паспортні та контактні дані. У вкладці «Профіль» можна додати дані членів сім'ї, дані дитини, серію, номер свідоцтва про народження, відправити запрошення друзям на електронну пошту.

Авторизація в особистому кабінеті

Вхід в особистий кабінет проводиться через соцмережу або через логін і пароль. Логін - це електронна пошта, вказана при реєстрації. Відновити втрачений пароль можна в такий спосіб - натиснути на кнопку «Забули пароль», далі ввести номер карти або адресу електронної пошти, натиснути кнопку «Продовжити». На пошту буде відправлено посилання, перейшовши по якій потрібно ввести новий пароль.

Мобільний додаток

Мобільний додаток скачується з сервісів App Store або Google Play, в залежності від моделі та програмного забезпечення телефону. Через додаток використовуйте такі опції:

 1. Пошук та замовлення квитків. Оплата замовлення.
 2. Перегляд розкладу рейсів.
 3. Реєстрація на рейс, збереження посадкового талона в особистому кабінеті.
 4. Онлайн табло. Перегляд інформації про час прибуття рейсів.
 5. Інформація про зарахування бонусів.
 6. Контакти та адреси представництв компанії.

Контакти та адреси представництв компанії

Клієнтська підтримка через кабінет Уральські авіалінії

Знайти відповіді на питання з приводу роботи з сайтом, замовлення квитків, нарахування бонусів можна через вкладку «Підтримка клієнтів». Там містяться основні питання з купівлі та бронювання квитків, промо акціях, програмах лояльності, як купити квиток за бонуси, адреси авіакас в Москві. Задати питання можна через форму зворотного зв'язку, посилання знаходиться в самому низу сторінки.

Можна задати питання в письмовому вигляді або замовити зворотний дзвінок. Для цього необхідно в формі зворотного зв'язку вибрати відповідну кнопку. При переході в «Зворотній зв'язок» вибираємо категорію заявки, тип заявки і детально описати проблему, ставимо галочку навпроти пункту «Я ознайомлений та погоджуюсь з умовами використання персональних даних», натискаємо відправити заявку. Відповідь прийде на електронну пошту, вказану у формі.

Для замовлення зворотного дзвінка переходимо на вкладку «Замовити дзвінок». Вибираємо групу питань, саме питання, вводимо особисті дані, адресу електронної пошти, телефон, номер карти, натискаємо «Замовити дзвінок». Через кілька хвилин менеджер передзвонить на вказаний номер.

Як відключити особистий кабінет

Відключення особистого кабінету в режимі онлайн не передбачено. Для видалення особистих даних з системи необхідно звернутися в службу підтримки клієнтів через форму зворотного зв'язку або відправити заяву на адресу електронної пошти [email protected] .

Правила безпеки і конфіденційності

При реєстрації в особистому кабінеті і замовленні квитків клієнт надає в розпорядження компанії Уральські авіалінії свої персональні дані. Обробка персональних даних здійснюється на підставі ФЗ-152 «Про захист персональних даних». Дані передаються по внутрішній мережі, по мережі Інтернет. Компанія здійснює збір, обробку, використання, зберігання, знищення персональних даних. Компанія може передавати персональні дані клієнтів партнерам в рамках забезпечення авіабезпеки. Компанія захищає конфіденційність персональних даних клієнтів із застосуванням правових, технічних, фізичних та криптографічних методів.

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: